טוב אז כבר יותר מידיי זמן אני לבד. הקשר הארוך

De-Panther

New member
טוב אז כבר יותר מידיי זמן אני לבד. הקשר הארוך

האחרון שהיה לי היה חצי שנה, לפני שנתיים וקצת זה לא שלגמרי לא היה כלום במשך השנתיים האלה, אבל יחסית לשנים לפני זה - היה ממש ממש קצת הפעם האחרונה שיצאתי עם מישהי הייתה לפני בערך חצי שנה גם זה כמובן לא הסתדר העניין הוא שכבר נואשתי מלחפש. פעם לא היה אכפת לי - מה שיבוא יבוא עכשיו... אני כבר לא יודע מה אני רוצה ואני גם לא יודע אם אני יכול אני גר בחור אין לי רישיון אני עוד כמה חודשים משתחרר יש לי הרבה דברים להספיק לפני השחרור יש לי הרבה סידורים לעשות אחרי השחרור ואני מפחד שכבר התרגלתי להיות לבד גם עם חברים אני כבר בכלל לא יוצא(כמובן שפעם בהרבה מאוד זמן יש מקרים נדירים שכן... אבל זה לא קורה הרבה) זה לא שרע לי. באמת שכבר עברתי את השלב שהיה לי רע. אני עוד כמה חודשים משתחרר... זה טוב. אני שמח - אין כמעט משהו שיכול לקלקל לי את המצברוח. גם עכשיו, זה לא שאני מבואס או משהו. אני דווקא דיי שמח ומתרגש מדברים שהולכים לקרות בקרוב. אבל חסר לי הלהיות ביחד הזה. הקשר. כמובן שהעובדה שמסביבי אני כל הזמן רואה מלא זוגות לא עוזרת.

../images/Emo24.gif

לא נראה לי שמישהו באמת יכול להתרגל להיות לבד. גם אם כן, אני בטוחה שזה עובר לו ברגע שהוא נמצא עם מישהי שהוא אוהב. אוטוטו אתה משתחרר, תשתלב בחיים האזרחיים איכשהו.. ואני מניחה שזה יבוא לבד, ותשכח כבר כמה שזה היה חסר לך. חוץ, אתה באמת רוצה קשר רק בשביל למלא את החסר הזה? אתה לא מעדיף קשר שבא ממקום קצת אחר? אם זה דורש את הזמן, עדיף לתת את הזמן, מאשר שזה יבוא רק בשביל הצורך.. ולמה שלא תתחיל לפעול בשביל "המגבלות"? להוציא רישיון, להתחיל לחשוב על כל מיני חוגים חברתיים להשתלב בהם אחרי השחרור.. בקיצור, לא סוף העולם ילד

De-Panther

New member
רישיון זו באמת הבעיה העיקרית... אבל אני כבר..

כמה שנים אומר לעצמי שמחר אני אלמד לתאוריה ושבוע הבא אני אעשה אותה זה עדיין לא קרה
מי אמר שאני רוצה קשר רק בשביל זה? אבל כן - זו אחת הסיבות העיקריות זו לא אחת הסיבות העיקריות של כולם? זתומרת - מאיזה עוד מקום בא קשר? יש לי יותר מידיי תכנונים ודברים לעשות לקראת ואחרי השחרור... העניין הוא ששנתיים אני דיי חי בקטע הזה של יבוא לבד(וכשיש הזדמנויות אז יוזם) זה לא בא

גמני ככה../images/Emo6.gif

מהחופש הגדול אני אמורה "לעשות תיאוריה" בהתחלה זה היה בחופש, אח"כ בשביתה, ואז קבעתי לעצמי עוד כלמיני תאריכים הזויים.. כשאבא ראה שכל החברות שלי כבר עם רישיון ורק אני לא, הוא חרג מכל המוסכמויות המשפחתיות ופשוט נתן לי אישור להתחיל ללמוד, בתקווה שזה ידרבן אותי!
(מקווה שזה באמת ידרבן, כי כרגע קבעתי לעצמי ביום ראשון לגשת.. נחיה ונראה) לענייננו, ברור שקשר בא מצורך בו, אבל להתחיל קשר רק בגלל הצורך נראה לי לא נכון. זאת אומרת, בשלב מסויים, פתאום מתחילים להתפשר, אז מה אם הוא מעשן, אז מה אם הוא שמאלני קיצוני ואני ימנית קיצונית, אז מה אז מה אז מה.. ופתאום מגלים שהקשר פוספס ורק כדיי למלא את הצורך בקשר. ואני רק מנסה להגיד שכן צריך צורך, אבל לפני הצורך צריך התאמה, ונראה לי שזו הסיבה העיקרית של כולם
לבד זה לא באמת יבוא, לא הכרתי אף אחד שנפלה לו אשה בבית/אף אחת שנפל לה גבר בבית, צריך למצוא את המקומות שיהיה בהם אופציות. קורסים שבא לך לעשות, יציאות עם חברים וכו'. הגיע הזמן להתחיל לממש תכנונים, לא? (אתה בא יום ראשון לתיאוריה?
)

Shiri from the block

Active member
join the club../images/Emo10.gif גם אני מרגישה ככה שנים../images/Emo4.gif גם מהיותי בנאדם פסימי בטירוף, וכבר מתוך יאוש, אני בטוחה שאני אזדקן לבד../images/Emo7.gif

למעלה