טריוויה:

G.O.D

New member
טריוויה:

במסגרת שבוע דמויות, יעלה חידון טריוויה של 10 שאלות על הדמות. מי מתנדב לכתוב 10 שאלות על ספוק? בנתיים אמלא את חובתי בכתיבת 10 שאלות על דאטה, כוכב השבוע הקודם: 1) לשם מה דאטה נושם? 2) האם לדאטה היה פעם זקן? 3) מתי דאטה צחק לראשונה? 4) מהו המשקה האהוב על דאטה? 5) עם מי היתה לדאטה חוויה מינית? מתי? ולמה? 6) איך מכבים את דאטה? 7) איפה דאטה יבלה את ימי ה"פנסיה" שלו? 8) מיהו חברו הטוב ביותר של דאטה? 9) מה שם החתול שלו? 10) מתי דאטה חש ברגש לראשונה? בהצלחה! תשובות יפורסמו במוצאי שבת. מי שמתנדב לכתוב טריוויה על ספוק, יזכה בברכתו של G.O.D שבת שלום ומועדים לשמחה, G.O.D

DDN

New member
הנסיון שלי

2. כזכור לי כן. אני בכל מקרה זוכר את ד"ר באשיר שואל אותו על העניין. 3. בפרק שקיו הפך להיות בן תמותה. הוא נתן לו לצחוק בסוף הפרק. 5. טאשה יאר, בפרק שכולם היו חולים במחלה שחירפנה להם את המוח. בעונה הראשונה באחד מ10 הפרקים הראשונים. הם גם עמדו להתנגש באסטרואיד באותו פרק. 6. יש לו סוויטש און אוף בפרק כף היד. 8. ג´ורדי לה פורג´ הוא חברו הטוב של דאטה. 9. ספוט. 10. בפרק שלור השתלט על הבורג. אני חושב. אם לא, אז בסרט "דורות".

אני יכול לנסות:)

1. לא זכור לי 2. כן, דאטה גידל זקן ל"נסיון" וחשב אולי יראה מכובד יותר. אני חייב להוסיף שטרוי..מרינה שלנו.. צחקה לו בפרצוף:) 3. אני לא בטוח שזה הכוונה אבל היה פרק שבוא דאטה זייף צחוק למשמע בדיחה. כמו כן כאמור לאחר שקיו גורש מהרצף ונהיה אנושי..וניסה להתאבד בהסגרת עצמו ל..קלמרין(?) ושוב חזר לרצף.. הוא נתן לדאטה מתנה וגרם לו לצחוק למשך שניות ספורות. 4. לא זכור לי, אך האם מדובר על המשקה ששתה עם/יחד/בחברת הילד שחיקה אותו? 5. דאטה חווה מין עם טאשה יאר כאשר החיידק ה"משכר" תקף אותם בפרק "האמת העירומה". יש לציין שטאשה הייתה היוזמת. 6. לדאטה יש כפתור כיבוי בגב.. מקום השווה ערך לסנטימטרים ספורים מעל עצם הזנב שלנו (בערך). לא כל המערכות מכובות כאשר הוא "מנוטרל", זה יותר כמו לא ליהיות בהכרה. 7. שכחתי... אני רק זוכר שהוא ישמש כדיקן באוניברסיטה מפורסמת ואמיתית. (פרק אחרון) 8. ג´ורדי ל´פורג´ - הנדסאי ראשי. 9. ספוט 10. שני תשובות אפשריות: לאל ביתו של דאטה מתה, הרשת הפוזיטרונית שלה כשלה.. אך הוא העביר אליו את זכרונותיה והיא.. לפני מותה הרגישה..פחדה... ואהבה אותו. תשובה שניה: כאמור, הבורג שנשלחו על ידי לור, על ידי שידור אות כלשהו גרמו לו להרגיש זעם/עצבנות. מה דעתכם?

תשובות

1-הוא נושם כדי לחקות בני אדם וכי זה עושה לו משהו במערכת (בטח כמו מאוורר במחשב שלנו) 2-זקן בפרק THE DAUPHIN 3- צחק ב דז´ה קיו 4-? הארוורד? 5-מין עם טאשה- היא היתה מסטולית כמו כולם וגם הוא- THE NAKED NOW 6- מתחת לבית השחי שלו בערך THE MEASURE OF A MAN 7-? 8-ג´ורדי 9-ספוט 10- דורות

^hunter^

New member
התשובה ל 7

הוא יהיה באונברסיטה באנגליה. נראה לי אוקספורד. זה היה בפרק האחרון (והכפול) והממש מאגניב של הדור הבא.

מה אתם רוצים ממני???!? ../images/Emo13.gif

דאטה ואני היינו מחורפנים.... חוץ מזה, הייתה עוד אחת, בסרט הראשון ששכחתי איך קוראים לו- מישהי שקשורה לבורג... 6) מתג הכיבוי שלו במותן! לא בפרק היד ולא בעצם הזנב... 3) אני לא זוכרת אם היה משקה שהוא הגדיר אותו כ"האהוב עליו ביותר", אבל הוא אמר לקיו בפרק שהוא נהפך לבן תמותה שהוא לפעמים בולע "תמיסה סמי-אורגנית" (משהו כזה...(?!?!?)) כדי לשמן את התיפקודים שלו...

^hunter^

New member
זה לא יכול להיות הסרט הראשון

בסרט הראשון הופיע הדור הישן...

rdaffi

New member
וזה לא יכול להיות הסרט הראשון של..

"הדור הבא" כי הבורג רק הוזכרו שם בעקיפין כאלה שהרסו את אל-אוריה

המממ

לפי דעתי לטובת הטריוויות הבאות כדאי שהתשובות ישלחו דרך מסרים, אחרת כולם יכולים לראות מה הקודם כתב ואם זה מישהו שיודע הכל,אז זה הורס לכל השאר

G.O.D

New member
התשובות:

1) כדי לקרר את המעגלים הפנימיים שלו 2) כן, וג´ורדי ודיאנה הוזמנו לראות את זה 3) בפרק "דז´ה Q" בסוף 4) סוג של שמן מכונות 5) עם טאשה יאר בפרק בו כל אנשי האנטרפרייז היו מסוממים 6) בעזרת מתג בגב התחתון שלו 7) באוקספורד 8) ג´ורדי 9) ספוט 10) בפרק דיסנט "לור" שלח לו רגשות ע"י מתג מיוחד מתחת לציפורן שלו הפותרים נכונה זכו בחולצה ותקליט P-)
G.O.D

למעלה