יום הולדת בהפתעה🥂🎂🎈🎉🎈🎉

שמלת תחרה1

Well-known member
אוהבים יום הולדת בהפתעה?
מעדיפים להיות מעורבים?
הצליחו להפתיע אתכם?

במהלך תכנית הבוקר שלה החליטו בהפקה להפתיע את המגישה ובאמצע השידור הזמינו אותה להתבונן על המסך ולצפות בדיווח שקשור אליה.

stavanit

Well-known member
אוהבים יום הולדת בהפתעה?
מעדיפים להיות מעורבים?
הצליחו להפתיע אתכם?

במהלך תכנית הבוקר שלה החליטו בהפקה להפתיע את המגישה ובאמצע השידור הזמינו אותה להתבונן על המסך ולצפות בדיווח שקשור אליה.
לא אוהבת בכלל ימי הולדת הפתעה או לא,,,מה תרמתי אני אישית לכך שיש לי יום הולדת,,אם כבר לעשות לאמא היולדת מסיבה

Harrington

Well-known member
מנהל
אוהבים יום הולדת בהפתעה?
מעדיפים להיות מעורבים?
הצליחו להפתיע אתכם?

די קשה להפתיע אותי אבל אני תמיד שמח אם כל המשפחה מתכנסת גם כשאני לא יודע על כך, רשמית, מראש, לכבוד יום הולדתי :). מסיבה גדולה של ממש כבר פחות נהוג בדורנו. עשינו זאת כשהיינו צעירים יותר. אבל היום? אם יקרה יהיה נחמד מן הסתם. אבל לא מרגיש כל חובה שיקרה ולא מרגיש שום צער אם לא קורה.

עם זאת עשיתי דבר כזה לבוסית לפני מספר שנים. שבת עם כל משפחתה בהפתעה. היא אכן הייתה מופתעת לחלוטין, באופן שגם כשראשוני האורחים הגיעו היא עדיין לא קלטה מה עומד לקרות. זה היה שווה את זה לגמרי :).

שמלת תחרה1

Well-known member
די קשה להפתיע אותי אבל אני תמיד שמח אם כל המשפחה מתכנסת גם כשאני לא יודע על כך, רשמית, מראש, לכבוד יום הולדתי
:)
. מסיבה גדולה של ממש כבר פחות נהוג בדורנו. עשינו זאת כשהיינו צעירים יותר. אבל היום? אם יקרה יהיה נחמד מן הסתם. אבל לא מרגיש כל חובה שיקרה ולא מרגיש שום צער אם לא קורה.

עם זאת עשיתי דבר כזה לבוסית לפני מספר שנים. שבת עם כל משפחתה בהפתעה. היא אכן הייתה מופתעת לחלוטין, באופן שגם כשראשוני האורחים הגיעו היא עדיין לא קלטה מה עומד לקרות. זה היה שווה את זה לגמרי
:)
.​
כל הכבטד על ההצלחה.
חולקת על דעתך בדורנו פחות נהוג...

GoldenEyes

Well-known member
אוהבים יום הולדת בהפתעה?
מעדיפים להיות מעורבים?
הצליחו להפתיע אתכם?

למי היומולדת?
לי? אז לא אוהב הפתעות, חוצמזה שכבר אי אפשר להפתיע אותי כי אני מרגיש שזוממים משהו מאחורי גבי.
אם זה למישהו אחר, אז כן, אוהב לראות אותו\אותה מופתעים

למעלה