יום חג למנהל הפורום - אפיק

פינליש

New member
יום חג למנהל הפורום - אפיק ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif

אני מניחה שלמרות שאני לא משתתפת פעילה בפורום (תמיכה לבעלי המנהל זה נחשב?), התגנבתי כדי לברך. אפיק יקירי מזל טוב ליום ההולדת, אני יודעת לא קל להיות מתבגר בן 23 (כמו אישה טובה גם את הגיל של בעלי אני לא מסגירה). אני מאחלת לך את כל הטוב שיש לעולם להציע, את כל הרע נשאיר בצד, אנחנו לא מסתכלים לכיוון שלו, הוא לא מנת חלקיינו. והכי חשוב שיהיה לך תמיד תמיד את הכוח, היכולת והרצון לטפל ולעזור לאחריםֹ. מהיום שאני מכירה אותך אתה תמיד קשוב, לכל רעש קטן מהרחוב שאולי מזכיר תאונה, אולי צריך לגשת לטפל. רואה כל מכונית תקועה בכביש, כל תאונה הכי קטנה, תמיד עוצר ומטפל.. כל צילצול של הביפר זוכה לתשומת לב, לקשב רב. אי אפשר לתאר למי שלא מבין את הימים בהם אתה יוצא למשמרת במד"א. את האור בעיניים, את הרצון לתת ולתרום, את האהבה לבחירה בלהציל חיים. לא אשכח לך לעולם איך טיפלת בסבא שלי עכשיו בסבלנות הנדירה שלך, אתה איש עם לב זהב. תהייה לי בריא, שמח ומאושר כל השאר יקרה מעצמו תאמין לי. אוהבת אותך יותר ממה שאני מסוגלת לתאר לך. שלך מאיה

מזל טוב אפיק

וכמו לפותחת השרשור, גם לי השם שלך מעלה אסוציאציות נעימות, המון אהבה למד"א ולעזרה לזולת. עוד הרבה שנים מאושרות, שמחות, בריאות, עשירות ומעניינות לך אפיק

nikonit

New member
לאפיק ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo48.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif

בחיי שהשנה התכוונתי לוותר לך, ולהסתפק בטלפון אישי. אבל עם ההשקעה של מאיה - ממש אין לי ברירה. שתהיה לך יומולדת שמח, והמון המון מזל טוב. שהאהבה שהגיעה לביתך בשנים האחרונות תמשיך לשרור בו. שההצלחה תאיר לך פנים. ושאור וטוב ילוו אותך בכל הדרכים והשבילים. מצטרפת לכל הדברים הטובים שאפרת ומאיה כתבו עליך. אתה באמת אדם טוב. בכל מובן המלה. ומצחיק, וכיף להיות בחברתך.
שהיית לי מורה דרך, והכנסת אותי לעולם האמבולנסים והסירנות
גל

nikonit

New member
למאיה ../images/Emo7.gif

כתבת מדהים. ממש התרגשתי.
איזה יופי שיש לכם זה את זו וזו את זה. אתם מדהימים - כל אחד לחוד ושניכם יחד.

hakrom

New member
הרבה מזל טוב!!! ../images/Emo65.gif

תמשיך להיות
ולהגיש
לכל מי שצריך בין אם הוא
או
או סתם
. הרבה מזל
וברכה וכל הכבוד לאשתך
!! נ.ב. תשמור על עצמך (
)

afiksambol

New member
תודה קולקטיבית לכווווולם ../images/Emo171.gif

לכל המברכים, הקבועים והאורחים, אלו שהגיעו לפורום במיוחד, אלו שהגיעו במקרה ואלו שסתם חיים כאן 24/7... תודה גם למי שלא כתב אבל הרים טלפון, תודה למי שרצה אבל שכח ותודה ענקית ל
שלי, שעדיין מצליחה להפתיע ולרגש כל פעם מחדש...

סורי על ההצתה מאוחרת אבל המון מזל טוב

זה מה שקורה שמנותקים מהמחשב לכמה זמן ומאבטחים ילדים קטנים וקרציות :) אז שיהיה לך המוןן מזל טוב המון אושר ואריכות ימים וכל מה שתבקש יתקיים

למעלה