כדאי ליקרא בשבע ימים

חן Y

New member
כדאי ליקרא בשבע ימים

של ידיעות אחרונות כמה נשים שהיצליחו לרדת בעיקר בגלל הספורט . ועכשיו תגידו לי זה לא מה שאנחנו מדברים עליו כל הזמן? כבר חודש שאני על אותו משקל. מצד אחד זה על הכייפאק כי אני לא חוזרת למישקל הנורא ההואומצד שני אני לא יורדת בכלל אבל אחד גדול: אני יודעת מה הסיבה אני יודעת שבלי ספורט זה לא הולך ואני לא יורדת כי אני לא מתמידה כמו קודם. מסקנה ? לחזור לצעידה היומית שלי ולא להיתפס לכל מיני סיבות ואמתלות למיניהן נקודה. סימן קריאה
קצת משעמם לישמוע אותי אומרת שוב שאני בסדר ושאני ממשיכה מה שהיתחלתי אבל ככה זה ,מיסתבר ולא ממש הכל רק תלוי בי . והמוטו שלי חוזר :לא נורא ממשיכים ולא מתחילים .

סמיילי22

New member
קראתי, אחלה זריקת מוטיבציה

קראתי שם כמה סיפורים ותהיתי עד כמה הם דומים לשלי... מדהים מה חדר כושר ונספחיו יכולים לעשות לאנשים. מומלץ!

חן Y

New member
גם אני חשבתי על כמה אנשים פה

וביניהם גם את מיכלוש שלספורט יש חלק ניכבד בתהליך שלהם וכמה שהם מצליחים בעיקר בזכותו. ואתן מקור ההשראה שלי וזריקת העידוד בשבילי להתחיל ללכת גם לח.כושר אני צריכה את הדחיפה הזאת להתחיל אני בטוחה שאני אפרח שם אני משוכנעת כי אני מכירה את עצמי ואת היכולות שלי אני צריכה רק להתחיל והשאר כבר יבוא בלי בעיה

סמיילי22

New member
חן עשיתי לי את היום

כשאמרתי לי שאני בין האנשים שנותנים לך מוטיבציה. חן, אני טוענת שברגע שאדם נטען באנרגיה חיובית שהוא מקבל ממישהו בבוא היום הוא יהפוך להיות מקור לאנרגיה חיובית לאחר שזקוק לאנרגיה כזו. זאת שרשרת. אני קיבלתי את מרבית האנרגיות שלי מאנשים יקרים גם כאן, גם במכון וגם בכלל. כייף לי לדעת שאני עתה המקור, זה אומר הרבה. תודה!!! ואני שמחה להיות בשבילך תמיד!

חן Y

New member
ואשרי המאמין

שיום אחד אני חן הקטנה (יותר נכון הגדולה
) שאני אהיה מקור לאנרגיה החיובית הזו? הלוואי

חן Y

New member
ומשהו שמצא חן בעייני גם

רק חבל ליפתוח עוד שרשור מקוה שאצליח יכול להיות שהוא גדול מידיי.

את המוטיבציה שלי אני גם מקבלת

מהמדריכים (יותר נכון מדריכות) בחדר הכושר... במיוחד מאחת שאצלה אני מתאמנת בשיעורי האירובי בעיקר ויוצאת אחרי כל שיעור מלאת אנרגיה ואנדרנלין לעוד ועוד!!! כמובן שיש את כל הבגדים שהולכים ונעשים גדולים (אני כבר יכולה לפתוח ארכיון...
) ועושים שופינג של בגדים סקסיים, צמודים ואופנתיים, ולא של שקי תפוחי אדמה...

סמיילי22

New member
יש משהו קוסמי בחדר כושר שלנו הא

גלית?
מסתבר שיש שם הרבה "גורויים"...

נכון נכון, שלי היא "גורויית", אם יש

כזה מושג ואם לא, אז הנה המצאתי...
לדעתי המשהו הקוסמי הזה הוא השאיפה למצויינות, שרות מעולה (לא טוב, מעולה) ורמה גבוהה כפי שמתבקש ממקום עם שם מכובד!!! (ולא כפי שהיה עם ההנהלה הקודמת...) אה, איך היה בשיעור ריקודי הבטן?או ג'אז?

נ ע מ ה 01

New member
../images/Emo9.gifסליחה שאני ככה מתפרצת..

גלית? מה שלומך??
אני עוקבת אחרי ההודעות שלך ומתה מסקרנות... האם את מדברת על אותה המדריכה מפעם?
האם היא שבה מארה"ב..? סופשבוע נעים לכולכן!

כן יקירתי!!! לא שמתי לב שאת פה...

ביום א' יש מסיבת סיום קית עם כניסה חופשית, גם לאלו שאינם מנויים!!! יש שיעור אירובי דאנס מתחילים ב- 19:30 ומדרגה מתקדמים ב- 20:30!!! תבואי?!!!!

נ ע מ ה 01

New member
אני רק קוראת פה..

וסליחה גדולה מכולן. .שאנ'לא שולחת לגלית מסר.. המסרים שלי פשוט לא עובדים..
מקווה שלא תכעסו עלי..
גלית-אני חוששת שהרמה שלי היא כבר לא מתקדמת.. כי נטשתי את שיעורי המדרגה לאחר שהמדריכה המהוללת עזבה.. לטובת הספינינג.. המסיבה אצלכם היא לכל מי שרוצה? אפילו לא מנוי מביא חבר או משהו כזה?? ולמה אצלנו הכל יוצא עלוב כזה.. זו אותה הרשת.. שמעתי שהיה לכם מרתון ספינינג בקריון (והגבתי לך בפורום אירובי אבל ההודעה לא הוקפצה משומ מה ונעלמה לה אי שם..)

נעמה, למה לכעוס? אני מאמינה שפורום

זה, כמו כל האחרים, פתוח לכל אחת ואחד.... אני צודקת? ולגבי המסיבה, היא לכל מי שרוצה, גם לאלו שלא מנויים, הכניסה חופשיייייית אז אם את באה, אולי בכל זאת תנסי לבוא לשיעור... הרי את יודעת איך היא מלמדת, מפרקת ומסבירה... אכן היה שיעור ספינינג ייצוגי ומייחצן בקריון. התמונה פורסמה במדור הספורט במקומון "הד הקריות" מסופ"ש שעבר (לא הנוכחי) מקווה לראותך

נעמה יקירתי, ללא שמות טוב? איני

יודעת אם היא מעוניינת ששמה יפורסם... (וכן, זו היא...) מחכה לראותך, אני כבר בשיער אדום, אבל בטח תראי אותי בשורה ראשונה ואני מביאה איתי עוד 2 חברות!

סמיילי22

New member
היום לא הייתי בג'אז

הייתי ביום ראשון ולא רציתי להעמיס על הגוף אחרי אימון כוח וגם קצת אירובי. חוץ מזה סוף סוף היום התיישבתי על הסמינריון המסריח הזה
בשבוע הבא אני מקווה ללכת!

behappy

New member
זה נמצא גם באינטרנט?

ניסיתי דרך ynet אבל אני די בורה ולא מצאתי..

YNET לא קשור לידיעות אחרונות

ואינו מפרסם את המהדורה המודפסת. ככה כתבו לי במייל חוזר כשחיפשתי כתבה מסויימת לפני כמה זמן.

חנוששש, ואני עדה

שכל מילה כל כך נכונה (גם בלי שהספקתי עדיין לקרוא) ויותר מזה, אני שומרת (!) שנים על המשקל בזכות הספורט. והזכרתי כאן כמה פעמים שכשהתחלתי את ההרזיה היה לי מראה של גוף כמו בבה (סבתא), ועכשיו שינוי מקצה לקצה. אז יאללה, לחזור לצעידה, אם זה כל המחיר??? לא שווה נשמה??? חבל"ז כמה. חנוש, האמת שחשבתי עליך די השבוע, מפני שיחסית פחות שמענו ממך ולא ידעתי איך להעריך את מצבך ומה קורה איתך. דאגתי גוזל
חיבוק, דליה

תמי ב

New member
חן, יש לי רעיון שאולי יוכל לעזור

וזה מה שעזר לי להגיע לחדר הכושר: תקבעי ציון דרך. אני, למשל, הודעתי שברגע שנקבל כאן ויזת תושב קבע, אני נרשמת לכושר. ברגע שהתקבלנו, לא הייתה לי ברירה. גם גוגי וגם המשפחה פשוט הזכירו לי שזהו, הבטחתי.... מה שחשוב זה שציון הדרך לא יהיה קשור למשקל, כי כאן את עלולה בלי כוונה לירות לעצמך ברגל. כלומר, לעכב שלא במודע את הירידה, כי את פוחדת מחדר הכושר. למשל, תגידי לעצמך: אני מתחילה את השנה החדשה ברגל ימין. מיד אחרי (או יום לפני) ראש נשנה אני נרשמת לחדר הכושר. מה דעתך? בהצלחה (אני נוסעת עכשיו לחדר כושר ולבריכה עם הבנות שלי. אני לא אכנס למים כי הייתי מטומטמת וניסיתי שוב להסתבן בסבון רגיל, ושוב חטפתי אלרגיה, אז יש לי כמה כוויות וזה שורף ונראה לא יפה... המים כאן חומציים יותר מהמים בישראל, אז הסבון שהיה הכי עדין וטוב פתאום עושה לי צרות. נשארתי עם תחליף סבון בלי ריח ובלי טעם ואני מה-זה שונאת את זה...)

למעלה