כדי שיהיה מעניין...

כדי שיהיה מעניין...

כנראה שלא כולם קוראים את "הודעת המנהל" וכדי שתעיל גם את הראש ולא רק את הרגליים... אני מביא כאן את דבר המנהל ומקווה שנוכל לקרוא גם מה אתם חושבים ולא רק איפה אתם רוקדים: רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שדבר כזה למעשה לא קיים. הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לומר ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים והמוסיקה הם שמדברים והראש בכלל לא חושב ומתעניין? ובכן, לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. מהיום זהו המקום! וכדי שנתחיל ממשהו אני מציע שכל חבר חדש בפורום יכתוב בתחילה, כמה מילים על ``מה זה בשבילי ריקודי-עם?``. אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים. אז מתחילים ב``ריקודי עם בשבילי זה…``

שלום לך ירון ולכולם.../images/Emo39.gif

ריקודי עם בשבילי: פורקן- מיום עבודה קשה. שיחרור- מטירדת היום יום. כושר גופני. סיפוק רוחני. מפגש חברתי. אתנחתא ומרגוע. והעיקר ההנאה שבריקוד. ס.א. יום טוב לכולם.

galiber

New member
מה זה ריקודי עם ?../images/Emo23.gif

מה זה ריקודי עם ? פעם - זה היה בשבילי הכל.... לצערי - עקב פציעה ברגליים נאלצתי להפסיק אבל כל כך נהניתי לרקוד. ריקודי עם זה עולם ומלואו - מכלול של התבטאויות לפי צליל, לפי תחושה וקצב. סוג של שחרור עצמי . להתנתק מכל העולם ולהתחבר רק למקום אחד - למוסיקה. לתת לגוף לזוז לפי הקצב , לתת לגוף לזוז לפי הצעדים הנדרשים - ולהינות מכל צליל וצעד. תהנו - ותרקדו... תשכחו מכל צרות היום יום - המצב הקשה במשק, המצב הבטחוני... ותנו לעצמכם את האפשרות הזו -להינות באמת.... אני יודעת שאני מתגעגעת לריקודים ולכל הרוקדים והמרקידים...

למעלה