כיוון שנושא החיבור השבועי הלחיץ פה את כולם

יעיש התימני

Active member
נו באמת, יעיש, יש'ך דרישות ממש קיצוניות, אז תחת הודעה זו אפרסם את תהפתחויות רומן המכתבים עם הטורקי שלי.
הצעד הראשון, שלי:

מטרופולין אירופאי - לא ביוון ולא באיסטנבול.
חדר ליחיד בבית מלון.
אני מחכה לך, בקושי לבוש. אתה נכנס לחדר. לבוש במכנסיים צמודים וגישה קצת אגרסיבית. זה מדליק אותי בשניה.
אנחנו מסתכלים אחד על השני. אני מנשק אותך נשיקת לשון ארוכה, מתחכך בך, מרגיש את הזין שלך זקוף, מחזיק את התחת שלך ומצמיד אותך אליי,'
ידי נשלחת עמוק לתוך מכנסיך.
אתה מתנשם ומתחיל ליבב בתשוקה. מעודד אני מלטף את החזה שלך ובמיוחד את הפטמות.
אתה מסיר חולצתך במהירות ומול עיניי שתי פטמות אדומות נוקשות וזקופות מרוב תשוקה.
כאן הוא התבקש להוסיף את חלקו. נראה מה רמת הפתיחות וה אומץ שלו, שלא לדבר על הדימיון המיני שלו.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
נו באמת, יעיש, יש'ך דרישות ממש קיצוניות, אז תחת הודעה זו אפרסם את תהפתחויות רומן המכתבים עם הטורקי שלי.
הצעד הראשון, שלי:

מטרופולין אירופאי - לא ביוון ולא באיסטנבול.
חדר ליחיד בבית מלון.
אני מחכה לך, בקושי לבוש. אתה נכנס לחדר. לבוש במכנסיים צמודים וגישה קצת אגרסיבית. זה מדליק אותי בשניה.
אנחנו מסתכלים אחד על השני. אני מנשק אותך נשיקת לשון ארוכה, מתחכך בך, מרגיש את הזין שלך זקוף, מחזיק את התחת שלך ומצמיד אותך אליי,'
ידי נשלחת עמוק לתוך מכנסיך.
אתה מתנשם ומתחיל ליבב בתשוקה. מעודד אני מלטף את החזה שלך ובמיוחד את הפטמות.
אתה מסיר חולצתך במהירות ומול עיניי שתי פטמות אדומות נוקשות וזקופות מרוב תשוקה.
כאן הוא התבקש להוסיף את חלקו. נראה מה רמת הפתיחות וה אומץ שלו, שלא לדבר על הדימיון המיני שלו.
אתה "מזקיר" לי שיחה ארוטית בטלפון בעברי הרחוק...של מה הייתי עושה ועוד....הייתי נופלת ברשת הזו עם הסקסי.

יעיש התימני

Active member
תהנו לכם מהפלירטוטים, אני מקווה שהאירנים לא עושים לך תרגיל.... 😝
החשש הזה קיים, לכן לעולם לא אפגוש אותו או אזמין אותו לישראל, וגם פרטים שיש עליי או תמונות נמצאים ברשת, כך שגם בלי לשוחח אתי הוא יכול להשיג אותם.
תודה על הדאגה נשמה מתוקה שלי.

למעלה