כרטיס מסך שמתאים למשחק פורטנייט

alonagada

New member
כרטיס מסך שמתאים למשחק פורטנייט

המשחק נתקע כל הזמן ומגיב לאט.
מעבד I7 מרובע ליבות וזכרון 16GB.
האם זה סביר שזה כרטיס המסך?
ואם כן איזה כרטיס מסך מומלץ במחיר סביר לצורך זה?

קרנפול

New member
החשוד המיידי הוא אכן כרטיס מסך- אם אין..

לא נתת פרטים בהירים מספיק- כמו איזה מעבד זה?( יש לאינטל 8 דורות של I7)
על איזה מערכת הוא רץ? על איזה דיסק קשיח? זה קורה גם במשחקים אחרים?
יש בעיות שנובעות מחיבור רשת לא יציב, אז האם יש בעיות אחרות ברשת- למשל צפייה ביוטיוב וכד'?
לאיזה שרתים אתה מתחבר כדי לשחק?( באירופה למשל- איזה ארץ?, יש ארצות כמו גרמניה שהחיבור איתם די זורם, אם תנסה לשחק בארה"ב - לרוב יהיו בעיות בחיבור- וגם דיליי מאוד גדול.)
אם כבר הולכים על שידרוג כרטיס מסך- צריך לדעת כמה דברים לפני כן:
כמה תקציב אתה מוכן להקציב?( בין כמה מאות לשלושת אלפים בערך)
האם יש לך ספק כח מחברה מוכרת- ומספיק חזק, כי אם תנסה לחבר כרטיס שדורש הרבה- לספק כח ג'נרי- הספק ימות או יהרוג את הכרטיס...
האם יש בכלל אפשרות לחבר כרטיס מסך למערכת? (מקום במארז, חיבור בלוח אם..)
האם יהיו שימושים אחרים לכרטיס מסך?- כמו עבודה בעריכת וידאו למשל , אם כן באיזה תוכנות?

ספק את הפרטים האלה - ואז נוכל לעזור הלאה.
בהצלחה.

alonagada

New member
פרטים נוספים

תודה על התגובה. מדובר במחשב נייח. המעבד I7 950 משנת 2012. יש ספק חזק. המחשב שימש לעבודת 3D Max. כבר לא. עכשיו אופיס, פוטושופ...
הרשת לא מהירה מאד אבל אין ממש בעיות בצפיה ביוטיוב. התקציב לשדרוג כרטיס מסך - מאות - עד אלף ורצוי כמה שפחות.

קרנפול

New member
רק שתדע -אני לא מבין גדול בחומרה,

הייתי ממליץ להתייעץ בפורום יעודי לשאלות מסוג זה, ולציין את כל מה שציינת פה, ועוד דבר חשוב :הרזולוציה שאתה משחק בה...
פה בתפוז:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/91/מחשבים/מחשבים-חומרה_ותוכנה
או ב hwzone:
https://hwzone.co.il/community/forum/21-כרטיסי-מסך/

לפי הבנתי:
גם אם תשדרג - יהיה עדיין צוואר בקבוק-בגלל המעבד הישן,
בתקציב הזה הדבר הכי טוב לעשות הוא לקנות מיד שנייה,{ אני מכיר רק כרטיסים של המחנה הירוק (nvidia) ולא כרטיסים של amd}
אז ההמלצה שלי היא לקנות כרטיס gtx 1060 -( אפשר למצוא בסביבות 700 ש"ח ביד שנייה ) או לרדת דור ולקנות gtx 970
שני הכרטיסים יהיו "אובר קיל" למערכת הנוכחית, ויראו שיפור, אבל לא יודע עד כמה זה יעזור למשחק חלק- בגלל יושנה של המערכת...

בהצלחה!

למעלה