לבד... לבד

זה קורה לאיצקו, חבר ילדות, שמאז ומתמיד העדיף לראות מה יש בגינה של השכן, ומאז ומעולם האמין שהשכן תמיד מקבל לפניו את מה שהוא מקבל, ובטח באיכות גבוהה יותר. וכך, למרות שהתחתן עם נערה איכותית במיוחד [ גאון, יפה, מבשלת למופת, מרוויחה הון תועפות, מעריצה אותו ] הוא תמיד השכיב או ניסה להשכיב את רעיות חבריו, שכניו, עמיתיו. הדפוק לא שם לב פעם, וניסה להתחיל עם בן הזוג של אחד הסגנים. אפילו האזהרה הקוסמית הזו לא הבהירה לו שענני הקארמה מתחשרים באופק.
וכך, מצא עצמו בסוף דפוק וזרוק ומושלך ברחובות תל אביב.
אין בית, אין אשה מופלאה, אין ילדים שמותר לראות אותם [ היא הצליחה להוכיח באמצעות פסיכולוג קליני, שבעלה המטורלל עוד מסוגל לפתות את נשות בניו, ולכן הוא סכנה קיומית].
כסף מעולם לא חסר לאיצקו, למזלו, וכיוון שגם היא הרוויחה הון עתק, היא פטרה אותו בנדיבות לב רבה מתשלומים עבורם, התנאי - תתחפף לגמרי. תשאיר לי אמצעי התקשרות כשיקרה משהו דרמטי בחיי הילדים, בכל זאת הם מהזרע שלך, דפוק, והוסיפה: אני מקווה שאף אחד משני הבנים והבת לא יפתחו את התכונה המאוסה שלך.
אז יש לו דירה יפה ורחבת ידיים במרכז תל אביב, הבנות מתות עליו [ הוא באמת נראה מצוין, בן 35, 185, בטן שרירית וחלקה, ידית לא קטנה בין רגליו - כך הוא אומר, לא בדקתי ], אבל הוא לבד. המטומטם בפאב יוותר על מישהי, כי מישהו ממול התעסק עם איזו בלונדינית, אז הוא חייב אותה. כך תמיד הוא חוזר לביתו מאוחר, עם בחורה, שלא ממש תואמת תשוקותיו. דפוק.
אבל עכשיו הוא חולה, לבד.
אין מי שתטפל בו, כי לאחר הבושות שעשה עם שירות אחיות לילה ויום [ המפגר ערך "אודישן", השאיר אותן תלויות בתשובות כן/לא, אז הן התלוננו בסוכנות, שהעבירה את התלונות לשאר סוכנויות האחיות והאחים ] לא נותר לו אלא להתקשר לאקסתו. היא אוהבת אותו, כבר כתבתי, אבל לא נגררת לעולמו. שלחה לו את בן דודה, אח מקצועי, פאראמדיק והוא הבהיר לאיציקו. יש אותי או כלום. רוצה טיפול או לא?!
* * *
שני המניאקים יצאו יחד כשאיציקו הבריא, וארגנו לעצמם חגיגת לילה, שבסופה שניהם חטפו זיבה.
מגיע להם.

למעלה