לחברי הפורום שלום (לבעלי ידע במד"א או עובדים)

yonatanma

New member
לחברי הפורום שלום (לבעלי ידע במד"א או עובדים)

שלום לכולם יש לי כמה שאלות בנוגע לקורס 60 (מע"ר נוער) 1. האם כל תחנה פותחת קורס כזה? 2. אם לא איזה תחנות כן? ומה התחנה הכי קרובה לאזור ברקת שוהם? 3. האם זה נכון שיש קורס 60 בקיץ במשך שבועיים 4. אם יש לי ידע תיאורטי של עזרה ראשונה מתקדמת ואנטומיה בסיסית של הגוף (רק מקריאה של ספרים - של חר"פ ומד"א) אם דבר זה יתן לי עדיפות במיונים לקורס? תודה רבה וחג כשר ושמח (וסליחה על השאלות הרבות)

פס ירוק

New member
נסיון למס' תשובות

קודם כל,שלום גם לך, 1.כל תחנה פותחת קורס 60 אחד לפחות בשנה (בחופש הגדול),ובנוסף עוד קורס בשנה בסוכות/חנוכה/פסח.... הקורס מיועד לבני 15-18,י'-י"ב שמעוניינים להפוך למתנדבים פעילים במד"א על גבי אמבולנסים. 2.הכי קרוב לשוהם זו תחנת מד"א רמלוד, השייכת למרחב איילון. אתה מוזמן להשאיר פרטים באתר www.mdais.org.il או לברר דרך האתר את פרטי רכז המתנדבים של התחנה. 3.תלוי פר תחנה,אבל לרוב קורס 60 נמשך יותר מ60 שעות,משכו בין שבועיים במינימום ועד לחמישה שבועות,תלוי בתחנה. 4.יעזור לך בקורס,לא בהכרח במיונים. תבוא למיונים,תהיה עצמך,תסביר למה אתה רוצה להיות חלק ממד"א ותתייצב לקורס עם סקרנות,בגרות וראש פתוח. הרבה בהצלחה,

yonatanma

New member
אם אפשר עוד קצת מידע......

אז כך שלום שוב החלטתי לעשות את הקורס בתחנה בפ"ת כי זו התחנה הכי קרובה אליה אני יכול להגיע (ללוד אין אוטובוס ישיר או חלופות מסוימות שמגיעות לברקת) אם אתה יודע ... אוכל לקבל את המספר של רכז המתנדבים או של התחנה כדי להתעדכן לגבי הקורס האם יש לך מידע על הלו"ז של הקורס בחופש והאם תוכל לתת לי עוז מידע על המיונים (מה מצפים, מה שואלים ובכלל מה הולך) תודה רבה וחג שמח

פס ירוק

New member
פ"ת....

זה אזור ירקון של מד"א. לאחראי המתנדבים המרחבי קוראים איתמר. ירקון א. מתנדבים אזורי איתמר אברמוביץ [email protected] משרד המתנדבים מרחב ירקון: פ"ת, כפ"ס, אלעד, הרצליה, אריאל, אלקנה, קיראון, קרנ"ש,רמה"ש 03-9341467 ימים א,ב,ג,ד,ה בין השעות 14:00-18:00 צור איתו קשר. לגבי הלו"ז של הקורס-זה משתנה ולכן-דבר איתו. חג שמח.

yonatanma

New member
תודה

בסוף התייעצתי עם מישהו אחר (חובש מתנדב במד"א) והוא אמר שלדעתו כדאי לי ללכת לתחנת לוד (איילון) והוא יספק לי את כל הפרטים על כך אז תודה בכל זאת......

למעלה