למאסטר רייקי

לי28

New member
למאסטר רייקי

ושוב ברכות על פתיחת הפורום, רק דבר אחד יש לי להוסיף... אין זה רק לגבי הפורום הזה אלה בכלל לגבי כל הנושא של הרוחניות ומה שמשתמע מזה. לא מקובלת עלי כל שיטת הלימוד של נושא הרוחניות אנשים שאין להם את זה מנסים לתקשר אם הנושא וכשלא הולך להם, הם פוסלים את הנושא לחלוטין ומורידים כל אמונה. יש לחקור רוחניות של אדם ויכולתו להתמודד עם נושאים כאלו ואחרים בתחום לפני שמלמדים אותו את הטכניקה. בארץ וברב העולם הרוחניות נעשתה למודרניות וכל המרבה במחיר מגיע אליה בקלות, ואז השמועות נגד הדבר מתפרצות להם יותר. הצוענים אשר שמרו עוסקים ועסקו בנושא שמרו את הנושא אצלהם בסודי סודות ורק למתאימים נתנו אינפורמציה וגם לא כנתינה אלה כגניבה (מקווה שאתה מבין את הכוונה). טוב אולי זה לא בדיוק הפורום המתאים לרשום על כך.. אך ביקרתי פה וסה``כ נהנתי לראות את הרשום עד כה. לי28

nbraha

New member
למאסטר רייקי :cool:

שלום לך לי28 , אין לנו כלים למנוע את התופעה אך מביאה גם למודעות הלכת וגדלה לניפלאות הרייקי. טוב שהרייקי זמין וכל אחד יתפתח לפי יכולות הרוחנית. בכל מקרה הרייקי עובד אם נעשה כיוונון נכון. ולעינייננו תודה על הברכות ואצפה להשתתפות ערה מצידך בפורום לתועלת כל המתעניינים והעוסקים בתחום הרייקי. בברכת אהבה לכל, ניסים ברכה- מנהל הפורום.

michalmandel@

New member
הצעה

לי28 שלום! בתור מבקרת פה ושם הרשי לי לעניין אותך בשם אתר נוסף שנפתח בדפי תפוז ושמו מודעות פנימית. אשמח לקבל את רעיונותייך גם ביחס לאתר הזה. תודה.

למעלה