למי שמתעניין במיניות

ינוקא1

New member
האמת היא שזה נושא מעניין.

כמעט בכל המסורות הרוחניות הוותיקות יש איזושהיא "הגבלה" בנושא סקס - בין אם זה יהדות , בודהיזם , הפילוסופיה היוונית ועוד.

לעומת זאת , יש הטוענים כי פתיחות בנושא סקס חיונית להתפתחות רוחנית , ובמיוחד בדורות האחרונים רואים דרכים רוחניות שונות הדוגלות מאוד ב"פתיחות" מרובה מאוד . . .

מה דעתכם\ן ?

תשובה

לפי חוק המשיכה יחסי מין יכולים להביא למקום הטוב ביותר את האדם מבחינת אושר (כל עוד הם טובים והאדם מרגיש נוח ומשוחרר בהם ואם לא, אז יש דברים בגו...)

בנוסף נטען שהדבר הכי טוב בחיים הוא - סקס. (כי זה מביא לתחושה הכי טובה שאפשרית, ז"א, פיזית ורוחנית בו זמנית וזה גם אמיתי, כלומר לא אלכוהול, סמים ויותר טוב מניצחון במשהו חומרי. כאן האדם מחובר לעצמו ברמה טוטאלית ולכן גם נותן מעצמו וכו וכו..).

ומכאן...שני אנשים שנמצאים בברמה רוחנית (מודעות, אינטליגנציה רגשית) יחסית גבוהה ביחד, יחוו יחסי מין טובים יותר משניים שברמות שונות אחד מהשני או שניים שברמות נמוכות. ואותם שניים גבוהים גם לא יזדקקו לקורסים וסדנאות בתחום וכד' שמטרתם בסופו של יום לחבר את האדם לעצמו.

דעתי? אני מסכימה עם זה.

seelinewoman

New member
אני עדיין מנסחת לעצמי את מה שאני יודעת

תן לי יום יומיים ואחזור אליך.
בינתיים - המון אהבה והנאה

seelinewoman

New member
שאלה לכם על משמעות המיניות

אני מפתחת כעת סדנאות כתיבה ויצירתיות, כדי להתפרנס ממה שאני יודעת לעשות הכי טוב.
אני יודעת יפה מאוד שאנשים מפחדים מהמיניותשלהם, במיוחד אם גדלו באווירה מסייגת ומגבילה.
לי ברור שמיניות ויצירתיות נובעות מאותו מבוע של אנרגיה, אבל קשה להסביר זאת לאנשים
מבלי להרתיע אותם ולגרום להם להיבהל מהיצירתיות שלהם.

איך הייתם מסבירים להם זאת מבלי לגרום להם להינעל?

באילו מילים זהיר ובטוח להשתמש, לדעתכם?

איך אתם מסביירים לעצמכם את הכוח הזה, האנרגיה המשחררת אתכם גם וגם?

תודה

אני לא בטוחה

שהדברים נובעים מאותו "מבוע של אנרגיה".

אמנם גם מיניות וגם יצירתיות הם סוגים של תקשורת ובשניהם יש תשוקה ואנרגיה אבל..

אנשים נעזרים ביצירתיות כדי לשחרר דברים או מחסומים במודע או, שכאשר הם יוצרים אז משהו בהם משתחרר.
לעומת זאת, כאשר אנשים משתמשים במין במטרה למלא חלל חסר או כדי לפתור בעיה - האם התוצאה היא זהה לדעתך כמו באומנות? האם משהו משתחרר באמת?

אני יכולה לנסות לענות על השאלה הראשונה: ברגע שמחסומים משתחררים, ע"י סוגי יצירתיות שונים, ההשפעה תהיה על מגוון תחומי החיים.

seelinewoman

New member
כן, אני חושבת שמשהו משתחרר בכל מקרה

ואני חושבת שזה נובע מאותו מנוע.
מה שאת תיארת זה שני שימושים שונים לאותו כוח.
קוראים לזה התמרה.

נכון, משהו משתחרר בכל מקרה,

אני ממש לא פוסלת, השאלה מהי המטרה. מה רוצים לשחרר.

מה המטרה שלך בסדנה? אולי תפרטי מדוע את חושבת שהדברים נובעים מאותו המקום.

למעלה