למנהלי הפורום

מצב
הנושא נעול.

סיון01

New member
למנהלי הפורום ../images/Emo47.gif

למנהלי הפורום

ברכות על האתר. כעוקבת קבועה ומשתתפת מדי פעם בפורום של מט"ח, אכן אני מסכימה שיש צורך בפורום הזה פה. אבל נראה לי שאולי ההתחלה לא כ"כ טובה, וכדאי להכין עמוד ראשי שמסביר את מטרות הפורום וקהל היעד. כמו כן, כדאי למצוא דרך לפרסם את קיום הפורום בקרב קהל היעד, אולי בעזרת אותה העמותה שהוקמה באזור השרון (לא זכור לי מי התחיל בארגונה כרגע, אבל היה קישור בפורום של מט"ח). כדאי גם לוודא שאחת המנהלות תעבור מדי פעם בפורום ותמחוק הודעות לא מתאימות. מעבר לכך, אינני יודעת מי הן מנהלות הפורום. האם יש אנשי מקצוע המלווים את הפורום? בעלי נסיון כהורים למחוננים? את אלי אני כמובן מכירה ומעריכה
, אבל מי עוד עושה פה את המלאכה? שוב ברכות על הפורום, אני רק מקווה שהוא יצליח להמריא
...

לי Li

New member
ואת לא מכירה אותי?

למנהלי הפורום

ברכות על האתר. כעוקבת קבועה ומשתתפת מדי פעם בפורום של מט"ח, אכן אני מסכימה שיש צורך בפורום הזה פה. אבל נראה לי שאולי ההתחלה לא כ"כ טובה, וכדאי להכין עמוד ראשי שמסביר את מטרות הפורום וקהל היעד. כמו כן, כדאי למצוא דרך לפרסם את קיום הפורום בקרב קהל היעד, אולי בעזרת אותה העמותה שהוקמה באזור השרון (לא זכור לי מי התחיל בארגונה כרגע, אבל היה קישור בפורום של מט"ח). כדאי גם לוודא שאחת המנהלות תעבור מדי פעם בפורום ותמחוק הודעות לא מתאימות. מעבר לכך, אינני יודעת מי הן מנהלות הפורום. האם יש אנשי מקצוע המלווים את הפורום? בעלי נסיון כהורים למחוננים? את אלי אני כמובן מכירה ומעריכה
, אבל מי עוד עושה פה את המלאכה? שוב ברכות על הפורום, אני רק מקווה שהוא יצליח להמריא
...
ואת לא מכירה אותי?
זאת אני תלמידה מהפורום של מט"ח. אני עדיין לא אמא, אבל אני חושבת שתלמידים שעברו את כל מבחני המחוננים ויכולים להביע דעה מנקודת מבט שונה וחיונית כמו זאת של הילדים עצמם בהחלט יכולים לעזור. אני מניחה שרוב המשתתפים הם הורים, אמנם אין להם תואר אבל אני מאמינה שכולם יכולים לעזור ולחלוק חוויות מניסיות אישי.

סיון01

New member
ברור, לא זיהיתי ../images/Emo9.gif

ואת לא מכירה אותי?
זאת אני תלמידה מהפורום של מט"ח. אני עדיין לא אמא, אבל אני חושבת שתלמידים שעברו את כל מבחני המחוננים ויכולים להביע דעה מנקודת מבט שונה וחיונית כמו זאת של הילדים עצמם בהחלט יכולים לעזור. אני מניחה שרוב המשתתפים הם הורים, אמנם אין להם תואר אבל אני מאמינה שכולם יכולים לעזור ולחלוק חוויות מניסיות אישי.
ברור, לא זיהיתי

וברור שאת ואלי תרמתם המון לפורום השני, יותר מאשר הצוות הוירטואלי, ואין לי ספק שתתרמו גם פה. אני פשוט פעילה גם בפורומים אחרים של תפוז, ונראה לי שהפורום הזה יצא לדרך לא ממש מוכן. אין לי ספק שרק ממה שאת ואלי כתבתם אפשר להכין עמוד בית למופת. מאידך, לפורום צריך להיות מנהל פעיל, שבין היתר לא נותן לשרשורים כמו של "בלונדינית" להתפתח בכלל. חבל שקהל היעד של הפורום יציץ ויברח! אני, לדוגמא, ממש חיכיתי לפורום הזה והייתי רוצה לראות אותו מתפתח
ותני לי שוב לנצל את ההזדמנות ולהודות לך ןלאלי על כל מה שעשיתם ותרמתם בפורום השני - אני מקווה שתמשיכו

לי Li

New member
תודה רבה ../images/Emo24.gif

ברור, לא זיהיתי

וברור שאת ואלי תרמתם המון לפורום השני, יותר מאשר הצוות הוירטואלי, ואין לי ספק שתתרמו גם פה. אני פשוט פעילה גם בפורומים אחרים של תפוז, ונראה לי שהפורום הזה יצא לדרך לא ממש מוכן. אין לי ספק שרק ממה שאת ואלי כתבתם אפשר להכין עמוד בית למופת. מאידך, לפורום צריך להיות מנהל פעיל, שבין היתר לא נותן לשרשורים כמו של "בלונדינית" להתפתח בכלל. חבל שקהל היעד של הפורום יציץ ויברח! אני, לדוגמא, ממש חיכיתי לפורום הזה והייתי רוצה לראות אותו מתפתח
ותני לי שוב לנצל את ההזדמנות ולהודות לך ןלאלי על כל מה שעשיתם ותרמתם בפורום השני - אני מקווה שתמשיכו
תודה רבה

ואכן, דף הקהילה באמת חסר לפורום... תודה על כל המחמאות
אני מסמיקה

הפורום ימריא

למנהלי הפורום

...
הפורום ימריא
אבל יקח לו מספר ימים. אני דתיה, ונמצאת בעקבות פסח הממשמש ובא בסערת נקיונות לרגל חג הפסח. המנהלת השניה נמצאת אי שם במקום בו אין מחשבים ולכן אינה יכולה להתתפנות לניהול כרגע. בעקרון, אני אם לילדים מחוננים, ונועה עצמה היא בחורה מחוננת. וכך יהיו כאן בפורום נציגים של ההורים ונציגים של הילדים, כדי שתהיה תמונה יותר שלמה.

תחילה, ברוכה הבאה לפורום

למנהלי הפורום

...
תחילה, ברוכה הבאה לפורום
שמחה לראות את הדאגה שלך, ושמחה שאת איתנו
הפורום זה עתה נפתח והוא עדיין בשלבי התהוות, אבל עכשיו לאחר שהאינטרנט חזר למעוני ואני חזרתי מאותו מקום נטול מחשבים, הכל יטופל. בוודאי שאין כוונה להשאיר את הפורום ללא עמוד ראשי, ומאגר המידע מארץ הדעת ימצא את דרכו למאמרים ולטאג-ליינס של הפורום כנקודת התחלה של דבר גדול בהרבה, או כך לפחות אני מקווה (ומאמינה). מעט על השרשור של בלונדינית - תחילה אבהיר ששרשורי טרוליה לא מקובלים עלי, ולהבא כשאתקל באחד כזה הוא יימחק מידית והמשתמש אשר פתח אותו ייחסם. המלצה שלי היא שכל עוד שרשור שכזה עדיין בחיים, פשוט להתעלם ולא להגיב ובאופן כזה לא לתת לו לקפוץ. לגבי הבלונדינית עצמה, זו כמובן לא אני (כפי שנאמר כאן, למרות שבאותה העת הייתי במקום נטול מחשבים) אלא חברה שלי אשר לא הייתה לה כוונה רעה. היא עצמה בחורה מחוננת אשר אני מקווה שתהיה שותפה פעילה בפורום, בכינוי הלא-טרולי שלה. הבהרתי לה שמעשה הטרוליה שלה לא מקובל עלי, והיא לא תחזור על כך בשנית. תאמינו לי שהיא יודעת מצויין על בשרה מהם הקשיים החברתיים מהם סובל ילד מחונן... מנהלות הפורום הן ע"וד צפורה גונן שהיא אמא לילד מחונן, ואנוכי שמעמדי הוא כשל אלי - מחוננת בוגרת. אני בהחלט מקווה שתישארי עמנו וכך תוכלי להכיר טוב יותר

מצב
הנושא נעול.
למעלה