לעולם לא ...השלימו את המשפט

לעולם לא ...השלימו את המשפט

לעולם לא אלבש/אנעל/אתקשט ב.....-כאן השלימו כל מה שעולה בראשכן, זה יכול להיות צבע, גזרה וכו' וכמובן אל תשכחו Never say never
אני אתחיל כמובן

לעולם לא אלבש צבע....

איזה מתח . . . . . . . חום! ולמה זה? אין לי אפילו תשובה הולמת בשלוף!
אני רק זוכרת שמגיל קטן סירבתי ללבוש את הצבע הזה, אולי זה הרגל ישן שנשאר. הבשורות הטובות הן שבשנים האחרונות התחלתי לנעול נעליים חומות , אז מי יודע אולי יש לי עוד סיכוי. דרך אגב אוהבת את החום על אחרות ....וזהו! זה בעייתי אגב, זה צבע מאוד בסיסי כמו שחור, לבן ואפור.

natali11114

New member
לעולם לא אלבש....

כרגע אין לי משהו ספציפי שעולה לי בראש אבל אני נוהגת לא ללבוש בגדים שלא נוח לי איתם. לפעמים אני רואה נשים שלובשות: חולצת סטרפלס וכל שניה היא נופלת לה ואז היא צריכה להרים אותה{נתקלתי בתופעה כזאת בחתונה} כל האירוע היא היתה עסוקה רק שלא יפול הסטרפלס וכל התמונות שלה מחזיקה בצדדים. שווה את העינוי הזה?! חצאית מיני- כל שניה למשוך אותה למטה אם לא נח לבחורה אז למה ללבוש רק בגלל הנורמה? מכנס נמוך גיזרה - ויש את הדבות {סליחה} אבל לא נעים לראות חריצים ולראות אתכם מנסות להרים את הג'ינס שישבגבוה טיפה כי הוא נמוך. ועוד דבר שלא יפה גם שכל השומנים בצדדים נשפכים אז זה שוה את זה?!! בקיצור בננות זה לא רק המודה שקובעת מה ללבוש זה גם הנוחות שלך ואיך שאת ניראת בבגד. משפט חכם : הבגד צריך להיות מותאם אליך ולא את לו

natali11114

New member
איך אפשר זה אחד הצבעים ששולט לי בארון

ודרך אגב האהבתי את התמונה כלומר את הלוק.

ענתוש 24

New member
אני מאד אוהבת חום

וגם בעלי בדיוק ככה למשל בנעליים- מגפיים/ סנדלים שחורות תמיד נראה לי פשוט מדי אז אני הולכת לרוב עם חום שעושה כל הופעה *קצת* יותר מיוחדת. כנ"ל לגבי מעילים בחורף, חגורות...

דינוסיק

New member
לאולם לא אלבש....

חולצת בטן!
ולא, זה לא בגלל שאין לי בטן יפה וחטובה. גם כשהייתה לי כזו לא לבשתי חולצות בטן.

koshka81

New member
לעולם לא

לא אנעל נעליים שחורות עם כל בגד- שחור זה לא הפתרון לכל תלבושת!!! לעולם לא אשים ספריי ו/או ג'ל על השיער!!

candy77091

New member
אצלי אין לעולם לא בצבעים

אבל לעולם לא אלבש חולצות רחבות אני הולכת רק עם חולצות בדיוק במידה שלי ואפילו לפעמים קצת צמודות..

ענתוש 24

New member
אצלי לעולם לא- תכשיטי זהב

יש לי סלידה ממש קשה! אולי משהו מוזהב קצת או ברונזה, אבל זהב- BIG NONO

למעלה