לשי ולכל שאר "הקטלונים"

dory30

Well-known member
ביום שלישי יש ליובנטוס מפגש מולכם. אני מהמר על 0:3 לטובתנו, כשבין הכובשים יהיו גם רונאלדו ומוראטה. מסי הדועך לא יבעט לשער אפילו במקרה. הוגן?

דיברגנט חדש

Well-known member
ביום שלישי יש ליובנטוס מפגש מולכם. אני מהמר על 0:3 לטובתנו, כשבין הכובשים יהיו גם רונאלדו ומוראטה. מסי הדועך לא יבעט לשער אפילו במקרה. הוגן?
כאוהד ברצלונה בעבר, כשעוד היו לה כוכבים, כיום, מסי כבוי, הן בגלל ניימאר וסוארס שכבר לא איתו, היו משולש הזהב והן בגלל מותו הפיתאומי של מודל החיקוי שלו, קרי הוא במין דיכי וייקח לו זמן לצאת ממנו, אם בכלל ייצא.

dory30

Well-known member
כאוהד ברצלונה בעבר, כשעוד היו לה כוכבים, כיום, מסי כבוי, הן בגלל ניימאר וסוארס שכבר לא איתו, היו משולש הזהב והן בגלל מותו הפיתאומי של מודל החיקוי שלו, קרי הוא במין דיכי וייקח לו זמן לצאת ממנו, אם בכלל ייצא.
תפריד בין הליגה המקומית והאלופות. גם יובנטוס בנסיגה, יכול להיות שמילאן תזכה העונה.

dory30

Well-known member
0:3 ליובנטוס על ברצלונה. האם אנחנו רואים את האלופה שבדרך? הלוואי.

shaycn23

Well-known member
כל הכבוד, ניצחון מוצדק ליובה.
יובה הגיעה יותר חדה ומפוקסת, בארסה ממשיכה את אותה היכולת רעה מהליגה.
ולמרות זאת, הפנדל הראשון לא היה ולא נברא. רונאלדו כבש צמד בפנדלים, מסי הגיע למשחק אבל גם בופון הגיע.

shaycn23

Well-known member
ועם זאת, מה שיעיב על הערב זה המשחק בין בשאקשהיר לפסז. שופט שזורק הערה גזענית זה תקדים שאני לא זוכר שקרה איפשהוא בהיסטוריית הספורט או בכלל היסטוריית המשפט. מוזר שזה קורה ברמות הגבוהות ביותר של הכדורגל.

dory30

Well-known member
ועם זאת, מה שיעיב על הערב זה המשחק בין בשאקשהיר לפסז. שופט שזורק הערה גזענית זה תקדים שאני לא זוכר שקרה איפשהוא בהיסטוריית הספורט או בכלל היסטוריית המשפט. מוזר שזה קורה ברמות הגבוהות ביותר של הכדורגל.
מסכים. אין לי גם מושג מהו הפיתרון הטוב ביותר למקרה כזה. בכל מקרה, ברור שצריך להשעות את השופט ולהשלים את רוב המשחק בדרך כלשהי.

shaycn23

Well-known member
מסכים. אין לי גם מושג מהו הפיתרון הטוב ביותר למקרה כזה. בכל מקרה, ברור שצריך להשעות את השופט ולהשלים את רוב המשחק בדרך כלשהי.
הפתרון הטוב ביותר הוא הפתרון שאופ"א החליטה לגביו, להחליף את כל צוות השיפוט של המשחק. כמובן שזו גם פגיעה תדמיתית קשה להתאחדות הרומנית כשזה מגיע מהם. לא יודע אם בעתיד אופ"א תבחר שופטים רומנים למפעל ותסכן את עצמה בביקורות מכל העולם.

למעלה