מאמר ראשון הועלה לפורום,

• פותח הנושא neko
  • פורסם בתאריך

neko

New member
מאמר ראשון הועלה לפורום,

בנושא התקנת תמיכה ביפנית לחלונות. נגיש דרך טאב ה"מאמרים" בראש העמוד.

Hwoarang

New member
יווו אני חודשים מחפש איך מתקינים את

זה...סוף סוף דומו אריגאטו גוזאימאס אוס

frodo1

New member
מה זאת אומרת התקנת תמיכה

ביפנית? זה אומר שאני אוכל לכתוב ביפנית במחשב?

neko

New member
はい!

וזה אפילו עושה Conversion ישירות מRomanji לHiragana ו-Kanji...

lgmtk

New member
neko בבקשה תסביר כי מה שאמרת

להוריד כל התפריט הוא ביפנית.......ומאוד קשה לכתוב........תסביר איך כתבת? הנה למשל חשבתי שכל אות שאני לוחץ היא אות ביפנית אבל בעצם צריך צירוף (WTF??????) ויש שם כמה צורות ליפנית. בבקשה הסבר פרט.......

neko

New member
יש כמה צורות לכתוב

(מה שמכונה "Input type" בIME. ד"א, מאד מומלץ להוציא את הLanguage bar מתוך הTaskbar כדי לראות את כל האפשרויות. אפשרות מאד נוחה למי שיודע לדבר (אך לא לכתוב) היא פשוט לכתוב ברומאנג'י (יפנית באותיות אנגליות) ולתת לIME לתרגם. ריבוי האפשרויות נובע מכך שמספר ההברות קטן מאד ביחס למספר המילים. ניתן גם להשתמש במקלדת וירטואלית שמאפשרת לך לבחור אות-אות ביפנית, האפשרות קיימת בIme Pad, וניתן גם לסמן את האפשרות "KANA" ופשוט לכתוב (קצת קשה אם אין לך אותיות ביפנית על המקלדת...) מקווה שעזרתי.

lgmtk

New member
אבל כל התפריט ביפנית תראה תמונה

חוצמזה אני יודע רק איזה מילה או שתיים ביפנית.......תראה לי תמונות יהיה הרבה יותר קל......הבנתי שאפשר לכתוב כאילו ללחוץ k ואז a זה יתן ביפנית את מילה או ההברה ka.....מלבד זאת אני לא מבין כלום............

neko

New member
מוזר מאד, אצלי זה לא ככה.

מצד שני, אצלי זה XP. בדוק את המאמר המקורי באנגלית (יש קישור במאמר שתרגמתי), יש שם הסברים על השימוש בIME עם תמונות.

lgmtk

New member
אבל יש מצב שיהיה תפריט באנגלית?

חוצמזה תגיד לי אם מה שאני כותב כאן הגיוני- やみ

lgmtk

New member
הקפצה-neko זה חשוב לי מה זה אומר

ארנב קופץ קפיץ קפווווווווווווווווווווווווץ!

Tonjin

New member
Yami

Yami can mean many things - Darkness, gloom, ilegal, black market, shady, murky etc...​

lgmtk

New member
יייייייש זה הצליח! וחשבתי שזה רק

אומר אפלה, חושך, רוע וכד'.......אחלה פורום ו
.....

למעלה