מה אתם חושבים על ריטה?

Michal s3

New member
מתוקה במראה..לא מעבר

בייביפייס מתוקה, אפשר למצוא עוד הרבה כמוה ברחוב. ובאופי מעצבנת בטירוף..לפחות לפי מה שהיא שידרה בתוכנית, פקאצה ילדותית.

מדהימה../images/Emo118.gif

היא גם יפה, ואני גם אוהב את האישיות שלה - לדעתי כל אלה שנבהלו מהאישיות שלה, הם פשוט מרוחקים מעולם הצעירים של היום.. כמעט כולם מדברים ככה, אפילו אני - אולי לפעמים היא יצאה על צליל [ועל קארין זה היה בסדר], אבל מה שהיא עשתה אצל ליאור שליין - כולם מדברים ככה היום, אני לא מבין למה כל ההפקה החליטה שהיא מקללת את ליאור. זו צורת דיבור ומוזר לי שאף אחד לא הבין את זה [ושגם לא ראו את ריטה מגנה על עצמה.. אולי חתכו את זה.]

Michal s3

New member
אני דווקא הייתי הולכת יותר לכיוון

שאקירה ביום טוב..
אבל נו טוב
וסוניק, ההתנהגות שלה אצל שליין הוציאה אותה כפרחה אמיתית.. זה שמדברים ככה היום זה יופי, אבל יש מול המוצלמות ומעבר למצלמות. אתה ראית איזה מפורסמת שהתראיינה וקראה למראיין שטן? או לא יודעת מה היא אמרה שם.. אפילו שזה בגדר צחוק, יש דברים שלא אומרים מול המצלמות. ובריבים שלה עם צליל היא ירדה לרמה ממש נמוכה והתנהגה כמו ילדה בת 4.. אם כל הנוער היום ככה אז זה עצוב.. :S

לפני 4 שנים גם את היית "נוער"..../images/Emo118.gif

מצחיק לשמוע את זה מהצד השני
ובכן - אין לי מה להגיד, זה בדיוק מה שקורה כאן, אני מניח שאמור להיות הבדל חוצץ בין התנהגות יום יומית לבין מול המצלמות.. אני לא ראיתי בזה בעיה, וזה העלה בי חיוך כשהיא דיברה ככה [דוגרי היא כבשה את הראיון לדעתי - והמראיין היה ממש מטומטם "וקוראים לי בכלל ליאור" - זה הצחיק מישהו? :X] אבל בסדר, אם לרוב זה מפריע אז יש בזה בעיה.. לול, אם כבר מפורסמים שמשתוללים בראיונות - טום קרוז באופרה

נאה מאוד, חביבה

אמביציוזית. לדעתי היא תגיע לאנשהו בחיים (לאו דווקא בדוגמנות), כי יש לה הרבה מוטיבציה והיא יודעת למצוא חן בעיני אנשים. אני גם לא מתייחס בכזו רצינות למה שהיא אמרה או לא אמרה לליאור שליין/ נטלי/צליל/ קארין ושות'. אז היא הייתה לחוצה ולא התאפקה, לפעמים דיברה בצורה ילדותית. סו? תבואו אלי לעבודה ותקשיבו לבוס שלי, איך שהוא מדבר בתקופות של לחץ. להקשיב לריטה עצבנית זה טיפול פסיכולוגי לעומתו. מה שאני מנסה לומר הוא, שבואו לא נהיה צבועים - אנחנו לא עם של אנשים מנומסים ומאופקים, ואם ילדה אחת בת שמונה עשרה התפרקה פה ושם מול מצלמה - זה לא עושה אותה לא בסדר. היא פשוט אנושית.

Michal s3

New member
ובכל זאת

כל עוד היא באמת תמשיך להתפרסם ותתראיין בעתיד, היא אמורה לדעת כיצד להתמודד עם מצבי לחץ מול המצלמות ולא להפגין את מה שהיא באמת מרגישה באותו רגע. הראיון עם ליאור שליין עוד מילא, ראיון ראשון של הבחורה ואני מאמינה שלאחר ה"קטילות" של גלית גוטמן ומיקי בוגנים היא למדה את הלקח ותלמד רק מזה לפעמים הבאות. אבל הדיבור המגעיל שלה חזר על עצמו כמה פעמים, פעם אחת עוד מילא..כשזה חוזר כמה פעמים זה מגעיל כבר ומראה משהו על האופי של הבן אדם בעיניי. כך שאין פה שום צביעות, כל אחד נשבר פעם ומתפרק.. השאלה אם זה קורה וכמה פעמים. בעיניי היא הוציאה את עצמה ילדה קטנה מאוד ילדותית, אולי במציאות היא שונה.. אין לי מושג, אבל בתוכנית עצמה ממש לא אהבתי את האופי שלה, נראה כי היא חפשה עם מי לריב כל פעם.

ריטה היא ../images/Emo214.gif

משדרת נועם ומתיקות - בהחלט מתאימה להנחות בערוץ הילדים. בקשר לאישיות - יש לה עוד דרך לעשות . *בגילה זה עדיין לגיטימי לדבר איך שהיא מדברת אבל אם זה ימשך מעבר - אז זה כבר לא יהיה חמוד כ'כ.

פנומן 72

New member
יפה מאוד - אבל

הייתי מגדיל את סיכוייה בתוך שלישיית אוס המדהימה. לבד היא סתם ילדה, יפה אמנם, שאין לה מושג מהחיים.

למעלה