מה עושה לכן החורף???

niya

New member
מה עושה לכן החורף???

חשק לשופינג או לשוקו חם מתחם לשמיכה?

לי, באופן אישי, החורף הספציפי הזה בא ממש, אבל ממש לא טוב (דלקת ריאות של הקטנצ'יק, אחרי שבמשך חודש וחצי לא הפסיק כמעט להיות חולה...; עכשיו הזוגי חולה, וגם אני לא לחלוטין בקו הבריאות
) - לא לדאוג, סתם שפעות מעצבנות של חורף, שום דבר שלא יעבור עוד שבוע

חוץ מכמה זוגות נעליים וסריג אחד מהמם לא קניתי לי כלום החורף הזה

ולמתוקי גם כמעט ולא (אבל זה בעיקר בגלל שבסוף החורף שעבר הצטיידנו במלאי ענקי של בגדים לחורף הזה, במחירים מעולים

אז מה אתכן?

אל תתחילי...

עלית על נקודה עצובה:

בדיוק עברתי דירה, בחודשיים האחרונים עבדתי מצאת החמה עד צאת הנשמה (זה לא ממש עבר אבל אז זה היה ממש מטורף), ובאמצע כל זה הייתי צריכה למצוא דירה בתקופה בה דירות לא מתפנות למעט במקרים חריגים, ככה שאת מעט הזמן הפנוי שלי הקדשתי לזה ולאחר מכן למעבר דירה שזה תמיד כאב ראש, אבל עוד יותר כשאין זמן... אז למי היה זמן ו/או ראש לשופינג?! תוסיפי לכך את העובדה שמעבר דירה זה עסק יקר (למרות שהצלחתי לחסוך יחסית בעלויות), ככה שהוצאות על שופינג כואבות יותר.

האמת שהיות שלפני חודשיים חגגתי יומולדת, יש לי גיפט כארדס שמחכים שאבצע בהם שימוש + גיפט כארד מכובד נוסף מראש השנה מהעבודה... אבל אין לי לא זמן, לא אנרגיות וגם לא ממש מצב רוח לאור כל הבלאגנים האלו

niya

New member
את צודקת

מעבר דירה ועבודה מסביב לשעון הם משואבי האנרגיה הגדולים ביותר

אני מאז ומתמיד שנאתי חורף, תמיד בחורך אני מרגישה הרבה פחות טוב ויש לי מעט מאד אנרגיות. החורף הזה מכת מצריים של ממש, המתוקי שלי לא מפסיק להיות חולה ולמי יש כוח לעשות שופינג כשבבית יש ילד עם 40 מעלות חום ודלקת ריאות???

למעלה