מה קניתם לחג?

מה קניתם לחג? ../images/Emo75.gif

אני הספקתי בגיחה קצרה לקנות 3 זוגות נעליים, חגורה לבנה ומתנה לחברה ואפילו אזרתי אומץ ונכנסתי לסופר ולהפתעתי היו הרבה קופאיות פנויות וסיימתי תוך כמה דקות האמת היא שחשבתי שיהיה היום יותר עמוס אבל כנראה שהרוב עשו את קניות מראש

חג שמח...

=]לא קניתי מי יודע מה...כל אפשרות שיש לי לקנות משו יפה ולא יקר כל כך ויש לי כסף אז אני קונה....רק לא מזמן פניתי לאמא שלי ואמרתי לה שמרוב הדברים שיש לי אין לי מקום וביקשתי פיתרון..היא אומרת שיש לי צרות של עשירים..אז למה לקנות עוד?זה מיותר כשיש לי...

מיכי7

New member
אני../images/Emo9.gif

קניתי כמה סריגים יפים מזארה ופול&בר.. אחותי קנתה לי lacoste touch of spring בשוודיה. ובעיקר המון מוצרי טיפוח מ'ללין' והסופרפארם
חג שמח!

האמת שקניתי רק איפור...

2 גלוסים, צללית ו-2 עפרונות. אה וגם בושם של הילארי דאף. אה כן ושחכתי גם שתי גופיות. וכפכפים. וקשת. וארנק. בקיצור קניתי הרבה דברים..

foggy night

New member
אם קנו לי, זה נחשב?

בזמן האחרון אין לי מי יודע מה חשק לקניות. חברה הביאה לי מחו"ל, לבקשתי (ולכן זה שופינג) שני שפתונים של לאבלו, שאחד מהם בטוח אין בארץ... חוץ מזה - ממש לא קניתי כלום כבר די הרבה זמן...

nickey

New member
שלל מוצרי טיפוח

בסופר פארם.. נכנסתי לקנות קרם לשיער ונסחפתי
שני קרמי גוף של לייף ספא (היה מבצע נו...) 2 דיאודורנטים של אדידס (גם כן מבצע, שקט!
) מי פנים של ג'ייד לעור מעורב/שמן (40% הנחה! מאוד חשוב!
) שפתון לאבלו PEAL&SHINE (נו, התחשק לי..) והדבר שלשמו באתי אבל לא מצאתי מה שחיפשתי, אז התפשרתי על קרם מחליק בשניה של נטורל פורמולה... לא מרוצה ממנו
אבל ניחא. בגלל שלקחתי את הלייף סטייל של אמא, יצאתי בנזק של 153 ש"ח במקום אממ 200 ומשו.. שווה לקנות במבצעים עם הלייף סטייל

foggy night

New member
יקירתי

בתור אחת שמחזיקה בלייפסטייל פרטי משלה, אני יכולה לומר לך שזה הדבר הכי נורא שיכול להיות! פתאום הכל במבצע! ואם זה במבצע, מה, לא תיקחי שניים....?
ואז את מחליטה להפסיק... ופתאום מגיע דואר הביתה, על שמך... ו... והפתעה!! חוברת מלאה קופונים! והכל במבצע... אז לא תיקני??

nickey

New member
את עוד תגרמי

לי להתמכר למוצרי לייף ספא ואני לא רוצה לבגוד בגולף ספא

foggy night

New member
תקשיבי, ותקשיבי טוב

א. אותו יצרן מייצר את שניהם: א.ל. ארמן (מוזמנת לבדוק אותי). ב. הריחות של לייף מוצלחים יותר...

nickey

New member
אני אהבתי יותר את הגולף

ובקשר ללייף סטייל, הכרטיס הוא של אמא, ואני לא יכולה לסחוב אותו כל הזמן..

ממ.. אני קניתי

מכנס-ג'ינס שחור , סריג לבן דק , גופייה עם תחרה ורודה לבנה פסים יפה מאוד.. והכול מפוקס!!!!!!!!!!!.. די הייתי בשוק שקניתי בפוקס.. אבל בהחלט היום להם דברים משגעים! פוקס ממש השתפרו

Tali1912

New member
אני

קניתי הרבה דברים מהחנות The Cook Store, ומהחנות ZE ZE בגרנד קניון שיש שם כל מיני קישושים חמודים.

דיקלה21

New member
../images/Emo130.gif איפה המשכורת?

5 חולצות 2 ג'ינסים 3 זוגות נעלי בובה חמודות (שונות לגמרי) חגורה אדומה מתנה לחבר

למעלה