מובטח פרס למוצא שרשור

Harrington

Well-known member
מנהל
"אם אדם אחד אומר לך שאתה שיכור, אתה יכול לפקפק. אם שניים אומרים לך שאתה שיכור, אתה צריך לחשוב על זה. אם שלושה אומרים לך - לך לישון, ואל תגיד להם שהם יורים בנגמש"
כשאחד מתנגד לדעתך אתה יכול לחשוב שהוא תוקף אותך. כששניים- כדאי שתבדוק מה קורה. כששלושה, ארבעה ויותר- זה לא פבלובי, זה משהו בך.
כאמור מעלה, מיצינו זה מכבר ודברייך אלו רק מאשרים זאת מבחינתי. כאילו, ללמד זכות על אחרים זה חשוב ונחמד, אבל לנסות לשכנע אותי לייחס רצינות לחבורת תוקפים פבלוביים שלכל אחת ואחד מהם (ואצל חלקם זה הולך ביחד...) סיבות להתקפות שלהם ולצורך שלהם להשמיץ בכל מחיר (אצל חלקם אני מכיר את הסיבות, אצל אחרים לא, אבל זה חסר משמעות לעניין)? זה כבר גדול עלי :).

אז אם חשוב לך לומר שזה משהו בי, שוין. עמדתי היא כאמור לעיל.

ובזאת, נראה לי שבאמת לגמרי מיצינו את הסוגיה 'המרתקת' הזאת.

משתפרת1

Well-known member
כאמור מעלה, מיצינו זה מכבר ודברייך אלו רק מאשרים זאת מבחינתי. כאילו, ללמד זכות על אחרים זה חשוב ונחמד, אבל לנסות לשכנע אותי לייחס רצינות לחבורת תוקפים פבלוביים שלכל אחת ואחד מהם (ואצל חלקם זה הולך ביחד...) סיבות להתקפות שלהם ולצורך שלהם להשמיץ בכל מחיר (אצל חלקם אני מכיר את הסיבות, אצל אחרים לא, אבל זה חסר משמעות לעניין)? זה כבר גדול עלי .

אז אם חשוב לך לומר שזה משהו בי, שוין. עמדתי היא כאמור לעיל.

ובזאת, נראה לי שבאמת לגמרי מיצינו את הסוגיה 'המרתקת' הזאת.
מעניין שאם "מיצינו" אתה מוכרח לכתוב ולא פשוט לעבוד. אז יאללה, תענה גם להודעה הזו כדי שתוכל לחכך ידיים בהנאה כי המילה האחרונה היא שלך. כורח המציאות. מבטיחה שלא אגיב יותר.

Harrington

Well-known member
מנהל
מעניין שאם "מיצינו" אתה מוכרח לכתוב ולא פשוט לעבוד. אז יאללה, תענה גם להודעה הזו כדי שתוכל לחכך ידיים בהנאה כי המילה האחרונה היא שלך. כורח המציאות. מבטיחה שלא אגיב יותר.
חחח, תודה משתפרת :). זיכית אותי ב25 ש"ח בהתערבות שזה יהיה בדיוק מה שתגיבי. יפה שהבטחת, שכן ב90% מהמקרים בו את כותבת שאני 'כמובן נזקק למילה האחרונה', את דווקא זאת שמשיבה אחרונה. אבל הפעם יש הבטחה מפורשת, אז אני רגוע :).

בכל מקרה אכן לא יכולתי שלא להכיר את הכרת התודה והטוב על דברייך ועל שזיכיתני בנ"ל :).

חג שמח.

בו הועלה נימוק הגיוני שמחזיק מים ללמה לא לעדכן שרשור אחד בספירה.

הטענה היחידה היתה שהשרשורים "זוהמו" (נתעלם לרגע מכך שהזיהום הינו בפתיחתם) לזה הוצע פתרון של נעילת השרשור מיד עם עדכונו. כך שהטיעון לא מחזיק מים.

פרס מובטח למי שימצא שרשור בו יש טיעון שמחזיק מים ללמה לא לעדכן את השרשור או להחזיק שרשור נעוץ עם קישור לאחד מעשרות אתרים שמציגים את הספירה.
הנה, מצאתי לכם את המקום עם הטענה לגבי ה"זיהום"

אני עדיין מחכה לקישורים לטענות אחרות.

פרס יקבל גם מי שימצא אישוש לדברי המנהל שבפוסט הפותח התייחסתי לשרשור נעול.
עזרו לו להוכיח שאינו משקר.

פרס נוסף מוצע למי שיסביר איך שרשור זה, שמהותו בקשת עזרה שתאשר את דברי המנהל, עובר על כללי הפורום.

סתם נזכרתי פתאום שזה אותו מנהל שטען שהפצת שקרים על גולשים אחרים מותרת בשל חופש הביטוי ואינה עוברת על כללי הפורום... מוזר.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
דווקא מעולם לא הגבתי למשהו שלא קראתי, אבל הנפצה נחמדה (ומוכרת עד כדי שחיקה. אין משהו קצת יותר מקורי בימינו?).
רבות היו הפעמים שבהן כתבת ש"לא קראת עד הסוף כי... [היה ארוך מדי. כי המשפט הראשון הספיק לך ועוד כיוצא באלה]".
וכן. זו הייתה הסיבה העיקרית לכך, שבד"כ נמנעתי ואני גם נמנע כיום מלקרוא את תגובותיך המייגעות עד כלות.

אז בסדר, גם בהיותי תלמיד בביה"ס, כשהמורה לימד/ה אותנו כיצד יש לקרוא כתבות בעיתון, בד"כ נאמר לנו, שדי בקריאת הכותרת
ובמקרה נדיר יותר, אפשר לקרוא גם את כותרת המשנה ודי בכך. אבל כשהכתבה נראית מעניינת או "קשורה אלינו אישית", זה הזמן
להתעמק ולקרוא את כל מה שנכתב שם.

אבל היות שמרבית הכותבים כאן אינם עיתונאים, שמסוגלים להביע בכותרת את עיקר תוכן הכתבה, כן ראוי לקרוא את "הכל",
בעיקר אם יש בכוונתך להיכנס לדיון על מה שנכתב.

אז בוא ונסכם: אם הסתפקת ברפרוף על המשפט הראשון, זה לגיטימי בהחלט וזו זכותך המלאה לפעול כך: אבל אז...
אז אין כל מקום שתתחיל לייצר תגובה שפותחת ב"ווידוי" המיותר ש"לא קראת". כי ככל שלא תקרא, אנא ממך:
אל תקשקש את עצמך לדעת.

ובנוסף לכל,,, אתה הרי ממשיך ומפתח את הדיון, כדי לאלץ את פותח השירשור להסביר לך "ברחל בתך הקטנה" את דבריו,
ואתה ממשיך להסביר בצורה מפורטת את דעותיך ה(לא בהכרח נכונות), בנדון >> ובכך אתה אפילו מכביד עוד יותר
על קוראי דבריך ולעתים אתה אף מגחיך את עצמך...

ולבסוף, כשאתה נוכח שכנראה טעית, אתה מתעלה על עצמך ובמקום לסיים ב"הבנתי" או ב"בוא ונישאר חלוקים", אתה מסכם
ב"מיצינו". כי מה? האם כתוב במקום כלשהו, שאתה הוא זה שחייב לסגור עניין ולומר את המילה האחרונה? האם תמיד זה רק
אתה ולא בר פלוגתך, כי רק אתה הוא הפוסק האחרון?

אז בוא ותסביר לכולנו... איזה סוג של מיץ מיצית? מיץ עכור? מיץ מיותר? מיץ של זבל או שב'איזה סוג של מיץ מדובר'?

וכן. כבר היה לנו שיח שבו הסברתי (מניסיוני האישי והבדוק) נושא מסויים, שבו דעתך הייתה שונה במקצת ממה שטענתי.
תיקנתי והסברתי שלא כך אלא כך, ואתה הרי חייב להוכיח (ולא מתוך ניסיון חלילה), שאתה הוא הצודק מבין שנינו.
אז המשכת וטחנת. שוב עניתי שלא כך, ואז "מיצית". מיצית והותרת את טעותך השגויה מונצחת. כבוד.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
רבות היו הפעמים שבהן כתבת ש"לא קראת עד הסוף כי... [היה ארוך מדי. כי המשפט הראשון הספיק לך ועוד כיוצא באלה]".
לגמרי נכון ובשום מקום לא כתבתי אחרת :). אלא שבאותם מקרים כמובן לא הגבתי על מה שלא קראתי, אלא רק על מה שכן קראתי :). הטענה האחרת היא המצאה נחמדה, השמצה חביבה, אבל לא קשורה אלי כהוא זה.

הנה כאן לדוגמה. קראתי את המשפט המצוטט. קראתי ברפרוף את המשפט שלאחריו, ועיני נפלו על המילה 'מיצינו' המודגשת בהמשך. מעבר לכך לא קראתי מילה ותראה איזה יופי, גם לא תמצא (כמובן) בדברי כל התייחסות לכל המלל הארוך שכתבת ואשר לא קראתי אותו.

הבנת איך זה עובד? באמת פשוט להחריד :).

למעלה