מזל טוב...

מזל טוב...

שמחתי לגלות שיש פורום חדש ואיכותי של מוסיקה מזרחית עוד יותר שמחתי לגלות שיש כאן עוד דון קישוט... בכל מקרה, אני חוזר עכשיו בדיוק מפורום מוסיקה עברית ששם התנהל ויכוח על מקומה של המוסיקה המזרחית בפורום מוסיקה עברית. התברר ששוב יצא מן שד קטן כשאחד המשתתפים חשף ללא בושה את אהבתו למוסיקה מזרחית, אבל...... התגובה של החברים היתה נהדרת וכנה. רק שאותו מעריץ מכובד מאותו היום לא שב... בכל מקרה פורום לאוהבי מוסיקה מזרחית זו ברכה, רק שלדעתי ייצוג יפה ומכובד בפורום המוסיקה העברית לסגנון שמוביל היום את הזמר העברי בכלל חשוב והכרחי... יאללה, קדימה.. משה המנהל - ישר כח!!!

אושרת@@

New member
מי יודע להגיד לי אופו אפשר למצוא את

השיר של עמיר בניון "שלכת" - שיר מדהייייםםםםםם קול מטריף יש לו ואני לא שומעת מזרחית, אבל הקול שלו פשוט עשה לי את זה חייבת להוריד את השיר למחשב שלי please תודה ויום נפלא לכם עוד תפגשו בי פה

אושרת@@

New member
זהו שאין לי שמץ של מושג,,, כפי

שכתבתי אני לא חסידת השירים במזרחית,, אבל יש שירים שאני מאוד אוהבת אותם ושמעתי אותו ביום חמישי בתכנית של פרנס בטברנה פשוט נדהמתי מהקול שלו ומהשיר המדהים הזה,,, משמיעים אותו מדי פעם בגלגל"צ והוא הולך בערך ככה,, "האמת היא,,אני אדם שמתגבר,,ורק מזה אני פוחד ורק על זה אני חושב,,את יודעת היטב,,,שאת תלכי מתוך ביתי ואח"כ מהלב,,וזה כואב" זה הפזמון,,מקווה שלא טעיתי תודה

אז אם הוא היה בטברנה הוא שיר חדש

מהדיסק החדש שלו. אני ינסה להשיג לך. דווקא אני לא אוהב את עמיר בניון.

אושרת@@

New member
מה כל מי שבא לטברנה יש לו שיר חדש?

לא ידעתי,,, לא מכירה אותו,,רק שהשיר הזה פשוט מקסים ויש לו קול מדהים,, למה לא אוהב אותו?

דודו ואושרת, ראיתי שבכתובת שנתת אז.

יש רק ביוגרפיה וזה גם לא התעדכן בדיסק החדש לו, אז אושרת אם תרצי יש שם ביוגרפיה על עמיר בניון.

אושרת@@

New member
תודה חמוד ../images/Emo13.gif אבל רציתי להוריד את

השיר למחשב,,,, כנראה בגלל שהוא חדש עדיין לא התעדכן באינטרנט,,, חן חן לכולכם,,,

למעלה