מחזור 11: עירוני קרית שמונה - מכבי נתניה

tristan79

New member
מחזור 11: עירוני קרית שמונה - מכבי נתניה

הערב (17:20, שידור ישיר בספורט2) מכבי נתניה יוצאת לק"ש למשחק שינעל את הסיבוב הראשון. אחרי הפסד הבכורה של נתניה ביום שני, לותר מתיאוס מתכנן מהפך משמעותי ב 11 שיפתחו - לא פחות מ5 שינויים בסגל צפויים היום. השינויים הכפוים בשל פציעות הם העלאתו של טל מעבי בעמדת המגן השמאלי במקומו של בן דיין הפצוע ושל גולן חרמון כבלם, לצידו של מארין, במקום חיימוביץ' שגם הוא לא כשיר למשחק. השינויים המפתיעים מתרחשים בחלק הקדמי של הקבוצה - אלמוג כהן ושלו מנשה יאבדו את המקום בחוליית הקישור ובמקומם יפתחו אומברטו וימפולסקי ואילו ג'ורג' בה יועדף בחולית החוד במקומו של איתי שכטר. אחרי ההפסד לבית"ר נתניה צריכה לחזור למסלול ולהשאר בקצה הצמרת של ליגת העל. ניצחון חוץ על קרית שמונה, אתגר לא קטן בפני עצמו, יהיה צעד חיובי בכיוון. יאללה נתניה!!! הרכב משוער: לירן שטראובר, קלימי סבן, גולן חרמון, לואיס מרין, טל מעבי, ביוואן פרנסמן, רביד גזל, דניאל אומברטו, דלה ימפולסקי, תיירי טאזמטה וג'ורג' בה

ashkeloni

New member
איזו מחצית ראשונה!

שלו מנשה מוכיח את עצמו! עכשיו רק נראה מה תביא המחצית השנייה

tristan79

New member
מחצית אחת זה כל מה שהיה צריך

שלו מנשה באמת הוכיח את עצמו היום והעונה. ובניגוד לשינויים האחרים בסגל, לא ברור מדוע ולמה הייתה כוונה להוריד את מנשה לספסל בשביל ימפולסקי. טוב מאוד שזה לא קרה בפועל.

נתניה 3 - ק"ש 0

טאזמטה (26), מנשה (42) ואומברטו (45) סיפקו את השערים תבוסה שנגמרה אחרי מחצית אחת. אז נתניה מסיימת את הסיבוב הראשון עם טעם מצוין ו24 נקודות בקופה ואס בדמותו של שלו מנשה

the new L

New member
מתיאוס לא מרוצה מהיכולת

מתיאוס אמר שהוא מרוצה רק מהתוצאה אבל לא מהיכולת.

tristan79

New member
לא ראיתי את המשחק

אז אין לי ממש דרך לשפוט את הרמה שנתניה הפגינה היום, אבל אפשר לראות שנמשך הקו של "לך תדע מי יבקיע" בקבוצה - אפשר לקוות שהשערים מסמנים את החזרה של טאזמטה, את המשך היכולת של מנשה ואת הכניסה לכושר של אומברטו. אבל בתכל'ס זה שוב שערים שעושה רושם שמגיעים באופן ראנדומלי ולא ממש מצביעים על הוצאה לפועל של תוכנית התקפית מסודרת ומתוכננת. בכל מקרה אני אוהב את הגישה והתגובות האלו של מתיאוס - לא נכנסים לפאניקה אחרי הפסדים ואחרי ניצחונות מחפשים איך אפשר עוד להשתפר....

SjP

New member
משחק חלש של נתניה בכל זאת נגמר בנצחון מוחץ

ראיתי את המשחק, נתניה פשוט עשתה מה שצריך וניצלה טעויות, לא יזמה, לא תקפה, לא טרפה את הדשא ולא ניסתה להגדיל את התוצאה די הייתי מאוכזב מהיכולת במיוחד במחצית השנייה איפה היה הרצון להביס לדרוס להנות מהמשחק, אבל מצד שני אחריי ההפסד לביתר, במשחק חוץ קשה בק"ש שלא נצחנו שם אף פעם, הייתי קונה מראש גם 1:0 קטן עם יכולת חלשה אני מקווה שיבוא חיזוק ראוי בינואר, שמם של טועמה וקולאוטי עלו, יש גם שמועות על ארבייטמן, בכל מקרה היצירתיות בקישור ומשחק ההתקפה שלנו לוקה בחסר (זה נשמע אבסורד שאני אומר את זה אחריי 3:0 קליל בחוץ ושאנחנו ממוקמים מקום שני בתום הסיבוב), אבל זה ההבדל בין אלופה לבין קבוצה חזקה בצמרת, צריך דחוף קשר עושה משחק וחלוץ אמיתי במקום גורג' בה ואומברטו שבוע טוב לכולם

למעלה