מידע על מעון נוה האירןס, בנס ציונה.

חנה136

New member
מידע על מעון נוה האירןס, בנס ציונה.

שלום לכולם! אחי, בן 42, סובל מפיגור קשה, עם קווים אוטיסטיים, ובעיות התנהגותיות קשות, הדורשות ליווי פסיכיאטרי זמין, במשך 24 שעות ביממה. עד היום היה אחי בבית דפנה, אך התברר, שהמקום לא מתאים לו, ומאז אנו עוברים תלאות שונות, שגורמות לנו לחשוב, ששום מיסגרת אינה רוצה לטפל במיקרים קשים, ובעצם, לאנשים כמו אחי, אין זכות לחיים בכבוד בישראל. ניסינו להעבירו למעון "בני ציון" בראש העין, מקום, שמתאים לו מכל הבחינות, אך לאחר המתנה של כשנה וחצי, נדחנו סופית ע"י המקום. כעת המליצו לנו על "נווה האירוס" בנס ציונה, או על "אלווין" ירושלים, אך כשבררנו ב"נווה האירוס", נאמר לנו, להפתעתנו, שהם מטפלים במיקרים של פיגור קל ובינוני, בלבד. לא ברור לי, אם תשובה זו היא אכן נכונה, או שמא התחמקות מהתמודדות עם מיקרים קשים? אשמח לשמוע כל מידע או המלצה על "נווה האירוס", ו/או על כל מקום אחר, שנראה לכם מתאים, לפרופיל, שתארתי. בתודה, חנה.

נינה76

New member
לחנה

ביקרתי בנווה האירוס לא ראיתי מיקרים קשים כי לא נתנו לי להסתובב.המנהלת מתנהגת כאילו היא מנהלת אוניברסיטה. כשביקשתי לבקר שנית אמרה לי "זהו לאחרים גם פעם אחת אינני מאפשרת לבקר".לדעתי יש שם ביחן לקשיי התנהגות שלא ניתן לי לראות.אבל עם גישה כזו לא הייתי מייעצת לך להכניס את אחיך ולחיות בפחד . באלווין לא ביקרתי אבל רב הדברים שאלווין עוסקת בהם הם טובים.בכלל בירושלים יש מסגרות שונות ומגוונות עם התייחסות די סובלנית למפגר עם כל הבעיות הנילוות אליו. צריך ללחוץ על אלו "ששולחים" אותך להסתובב במקומות ההזויים האלה שלפני שישלחו אותך יהיו בטוחים שזה המקום המתאים ושמוכנים לקבלו.כי הרי כל המקומות הם ברישיון משרד הרווחה ואין לאפשר למוסדות לבחור רק את היפים והמוצלחים. שמעתי על "כפר נחמן"ברעננה, לא ביקרתי תישאלי. בהצלחה

חנה136

New member
חפוש מעון לאחי, בעל פגור קשה.

שלום נינה! ראשית, אני מודה לך מאד על התיחסותך לשאלתי. האם מוכרים לך מעונות נוספים, שעשויים להתאים לאחי? בתודה, חנה.

למעלה