מישהו יכול לומר לי ...

../images/Emo118.gifהמממ../images/Emo2.gif

התקשורת ניפחה את העניין הזה לגמריי
הן לא מכירות אישית ככה שבכאסח אישי הן לא יכולות להיות.

../images/Emo214.gifאני חושבת ש..

שורטי לא אוהבת את הביצועים ואת מה שרוני עושה..
רוני נרית בעיניה סתם אחת זולה שלא יודעת לעשות מוזיקה [דוגרי..
]

kesemotek

New member
גם בשיר של שורטי רואים שהיא

שונאת את רוני
הציטוט: "אתם מוזמנים להשמיע את רוני במקום אריזה יפה שבתוכה חיקוי זול של הכל אני לא היא אני נראת לכם כמו בובת חוטים............ " לאלף את הסוררת :)

../images/Emo118.gifתיקון:

היא לא שונאת את רוני בכנאדם אלא כיוצרת.נא לדייק
כל אחד והטעם שלו

bigm2

New member
גם זה לא מדויק

אין לה בעיה עם רוני כבנאדם ובטח שלא כיוצרת כי רוני לא יוצרת כלום, היא רק קול יפה - המילים, הלחן, וההפקות לא שלה... היא פשוט יצאה נגד הדמות שלה, של "זמרת" שכל מה שיש לה בעצם זה גוף יפה ומוכרת סקס(כי שורטי בכללללל לא מוכרת סקס...)

../images/Emo118.gifאז "יוצרת" יותר טוב?../images/Emo9.gif

אם זה למה שהתכוונת
כי לי אין בעיה עם רוני,כי הספקתי להכיר אותה קצתצ קצת כבנאדם אבל אני גם ככה לא מתה על פופ,וכמו שאמרתי-כל אחד והטעם שלו
.

../images/Emo45.gif

לא מתיימרת לדעת מה הילה חושבת אבל נראה לי שהבעיה שלה היא לא דווקא עם רוני אלא עם מה שהיא מייצגת - התופעה של לקחת בחורה יפה עם קול סביר ולהוציא אותה לשוק בתור איזה 'מותג' לא בתור מישהי שיש לה באמת מה להגיד כי תראו, גם פופ יכול להגיד הרבה - מסר אפדר להעביר לא משנה איזה סוג מוזיקה יש לך ברקע אבל רוני היא חלק מתופעה של לייצר מוזיקה שהמטרה היחידה שלה היא כסף, כסף, ועוד קצת כסף - ולדעתי נגד זה שורטי יוצאת בשירים שלה

bigm2

New member
כמו שיצאו נגד נינט

בזמנו, אמרו שהיא הנציגה של המסחרה במוזיקה היום... אז אין שום דבר נגד נינט או נגד המוזיקה שלה, רק נגד ה"מעמד" שלה נגיד

אמ.. שורטי אמרה ש..

משו כמו הביצועים שלה בתוך.. אתם יודעים איפה.. כנסו לנענע וידאו.. יש שם סירטון שלה על המסיבת השקה שלה, אז היא גם מתראיינת שם ושופכת הכל
http://video.nana.co.il/?SectionID=1001&PageNum=4

למעלה