מכשיר בייתי להסרת שיער

מכשיר בייתי להסרת שיער

הי כולם! רציתי לספר לכם על מכשיר שאני משתמשת בו, קוראים לו סילקן נראה לי שכותבים את זה silkn בכל מקרה, מכשיר מדהים! זה כמו הורדת שיער במכונים הגדולים, זה עובד על אנרגיית אור, רק שזה אצלי בבית, זה הכי מגניב בעולם, הוא קטן ממש ונוח וכייפי ואני לא צריכה יותר ליסוע למכון ופשוט מבזיקה מתי שבא לי אה! וזה גם לא כואב! בכלל! ואני כבר 3 חודשים עושה בבית השחי, במפשעות וברגליים וכבר כמעט אין לי שיער, גדל ממש מעט והרבה יותר לאט ממקודם. נראה לי שתוך כמה חודשים אני כבר אהיה חלקה לגמרי. בקיצור, מומלץ בחום!

שלום ורוניקה

רציתי בבקשה לשאול-אם אפשר להשתמש בו על הפנים האם זה מספיק בטוח?-לא גורם לכוויות. היכן אפשר לרכוש אותו ומה מחירו המון תודה רות

תשובה לחתול הבריטי

שלום רות! היצרן לא ממליץ להשתמש בו על הפנים זה מאוד בטוח, בדקתי את הנושא הזה לעומק לפני שרכשתי והמכשיר קיבל את כל האישורים הכי מחמירים, כולל של הFDA האמריקאי, אז מהבחינה הזו את יכולה להיות שקטה. מה שיפה בו זה שיש 5 דרגות עוצמה, אז את פשוט משתמשת בדרגה שמתאימה לך (את יודעת שזה הדרגה שמתאימה כשזה לא כואב בכלל). אני הגעתי דרך האתר שלהם, תכתבי silkn יש להם אתר בית בטח silkn.co.il שם יש את כל הפרטים והטלפונים כבר יש כל מיני חבילות, אני קניתי חבילה עם 3 ראשים וזה היה 3,800 ש"ח אם יש לך עוד שאלות, בכיף! יום טוב ורוניקה

תודה ורוניקה

אני צריכה בעיקר לפנים לרגליים יש לי את החידוש האחרון בסדרה של בראון תודה לך

לא רוצה להידחף פה לשיחה הזו אבל...|ברק|

נראה לי שטיפולים מהסוג הזה צריך לעשות באופן מבוקר ובארגון מספיק מסודר ומקצועי. הרי זה נכנס מתחת לעור והורג את השורש! זו לא פעולהשל מה בכך אני הסרתי שיער בכללית אסתטיקה והם היו ככ סבלניים ומקצוענים שאני לא יכול לתאר לעצמי לנסות להסיר שיער לעצמי!!!

נקודת הנחה מוטעית

זה בסדר להידחף, אחרי הכל זה פורום... אבל רציתי לתקן - המכשיר עובד על הבזקי אור, לא לייזר! אין שום החדרות מתחת לעור!!! זה מאוד קל ובטוח לשימוש. אם בעבר גברים התגלחו בתער אצל הספר (לפני 100 שנים) והיום זו הפעולה הכי פשוטה שכל גבר מבצע בביתו, למה שנושא הסרת השיער לא יעבור התפתחות תרבותית וטכנולוגית זהה ויגיע גם הוא, לבית הצרכן, בלי הצורך להשאיר את מיטב כספנו אצל המתווכים (ראה ערך המכונים למיניהם???) ואם הFDA שזה מכון התקנים הכי מחמיר בעולם (שלא אישר לשימוש אופטלגין למשל, שמופץ חוקית בארץ כאילו אין מחר) אישר את המוצר הזה כנראה שזה מאוד בטוח! אבל תודה על ההתייחסות

לעדישיין

הי! אני לא חושבת שזה יהיה פרקטי להשאיל לך את המכשיר שלי אבל... כשקניתי אותו קיבלתי חודשיים התנסות עם אפשרות להחזיר את המכשיר ולקבל החזר כספי. אני לא בטוחה בפרטים (מאחר ולא ניצלתי את אפשרות ההחזרה...) אבל אני חושבת שזה עדיין תקף, אפשר להתקשר לחברה ולשאול!

עדיישן

New member
ועוד שאלה

לא חשבת שזה מוזר שיש פתאום המצאה גאונית שכזאת אבל זה עדיין לא נמכר בטירוף ולא כולם קונים את זה...? ועדיין אנשים הולכים לעשות לייזר? לא יודעת, פשוט נשמע לי too good to be true מה את אומרת?

למעלה