מכשפה? מי שראה שישלח אותה אלי

מצב
הנושא נעול.
מכשפה? מי שראה שישלח אותה אלי../images/Emo70.gif

דרושה: מכשפה, לא חשוב באיזה מצב, רק שתגיע כבר ונוכל להתחיל את הספירה לאחור לדכאפפטיל!! יש פטנטים, סגולות, קמעות, לחשים או כוסות-רוח שיביאו אותה? היום ננסה להחליף מצעים, ללבוש כותונת לילה לבנה וצחה במקום הטישרטים המצ´וקמקים, ואם שום דבר לא יעזור, יש לי ערכה לבדיקת הריון ששמרתי במיוחד ל-IVF ואני ממש לא רוצה לפתוח אותה (לא, אין שום סיכוי שבעולם שהיא תראה שני פסים. באמת). ואז עוד אומרים שיש לנו PMS.

רחל5

New member
רציתי להציע להשתין על מקל

דרושה: מכשפה, לא חשוב באיזה מצב, רק שתגיע כבר ונוכל להתחיל את הספירה לאחור לדכאפפטיל!! יש פטנטים, סגולות, קמעות, לחשים או כוסות-רוח שיביאו אותה? היום ננסה להחליף מצעים, ללבוש כותונת לילה לבנה וצחה במקום הטישרטים המצ´וקמקים, ואם שום דבר לא יעזור, יש לי ערכה לבדיקת הריון ששמרתי במיוחד ל-IVF ואני ממש לא רוצה לפתוח אותה (לא, אין שום סיכוי שבעולם שהיא תראה שני פסים. באמת). ואז עוד אומרים שיש לנו PMS.
רציתי להציע להשתין על מקל
אבל אני מבינה שגם על זה כבר חשבת. אולי, באותה הרוח, להפסיק ללכת עם תחבושות הגייניות? כדי שהיא תבוא בזמן הכי לא נוח, על הכסא של הבוס?

רומי^^

New member
היא אצלי - במלוא הדרה ותפארתה.

אבל, יש לי עוד כמה שיטות להביא אותה: 1. בדיקת דם לבטא (בדוק
) 2. טלפון מהרופא שלי, שבו נאמר ש"אם לא תגיע הוסת ביומיים הבאים, תעשי שוב בדיקת דם" אחרי 10 דקות בערך - היא מופיעה. כמו שעון שוויצרי. אשתמש בה עוד יום יומיים ואשלח לך אותה עם שירות שליחים. מתאים???

עמית@

New member
אוי רומי ../images/Emo4.gif אוף אוף אוף ../images/Emo93.gif

אבל, יש לי עוד כמה שיטות להביא אותה: 1. בדיקת דם לבטא (בדוק
) 2. טלפון מהרופא שלי, שבו נאמר ש"אם לא תגיע הוסת ביומיים הבאים, תעשי שוב בדיקת דם" אחרי 10 דקות בערך - היא מופיעה. כמו שעון שוויצרי. אשתמש בה עוד יום יומיים ואשלח לך אותה עם שירות שליחים. מתאים???
אוי רומי
אוף אוף אוף

מצב
הנושא נעול.
למעלה