מסכות שיער

• פותח הנושא mgirl
  • פורסם בתאריך

mgirl

New member
מסכות שיער

שלום לכולם! מה ההמלצות שלכם למסכות שיער? איזו הכי מוצלחת? ולמה אתם אוהבים אותה?

furtadofanatic

New member
אמממ

שוקי זיקרי יש לו מסיכה טובה וגם ללייף יש אחת בעקרון כולן טובות בערך אותו דבר, יותר חשוב שתקני את זאת שמתאימה לך (שיער צבוע \יבש\שמן..)

mgirl

New member
אין איזשהו סוג מוצלח במיוחד?

כי אני ניסיתי כבר מסכה של פנטן ומסכה של נטורל פורמולה, שתיהן אמנם עשו לי שיער רך ונעים והכל אבל הן לא עזרו לשקם אותו או להחזיר לו את הגמישות והברק וכו'.

תיקתקית

New member
אם את רוצה לשקם את צריכה להסתכל בכיוון של

קרסטס (למשל הכתומה), לוריאל פרופסנל הצהובה, או שוורצקופף. את כל אלה לא ניסיתי בעצמי אבל יש עליהן המלצות חמות בפורום יופי וטיפוח אישי.

תיקתקית

New member
אלבייב הורודה

ומחכות בתור המסיכה של קארין. ניסיתי גם את מסיכת אובליפיחה הכתומה והיא עשתה לי נשירה. אלבייב הורודה עושה לי שיער רך והרבה ברק (נשמע כמו פרסומת..)

שלום ../images/Emo13.gif

היי אני לא הולכת להיות כאן הרבה זמן אני רק רציתי לישאול מה אני יכולה לעשות לשיער שלי שהוא ממש ממש ממש חלק כדאי שהיו לא קצת טלטלים למטה?!

תיקתקית

New member
כלום ../images/Emo8.gif

מקסימום רולים או בייביליס עם קצת קרם מעצב (למשל של מישל מרסייה) אולי יעשה לך טיפה גלי ..

קניתי את המוצר שהמלצת עליו...

קניתי את אלבייב הורודה... השאלה שלי היא מתי אני צריכה להשתמש בה במהלך החפיפה עם השמפו? במקלחת רק המסכה ואז אחרי שאני מורידה ת'מסיכה להשתמש במרכך או שמפון? כל מקלחת את שמה את המסיכה הזו?

תיקתקית

New member
אני משתמשת בה במקום מרכך כל מקלחת

היום היא בדיוק נגמרה, אז אני עוברת לקארין. שמים על החלק התחתון של השיער (קוקו ומט) אחרי שחפפת ושטפת את השמפו, משאירים דקה ושוטפים. היא אחלה מסיכה.

o Unicorn o

New member
לי יש את:../images/Emo74.gif

perfect Hair לשיער יבש ופגום. וזה ממש טוב

מיכי7

New member
ההמלצה שלי../images/Emo13.gif

עד עכשיו השתמשתי בשל לייף והייתי מרוצה, אבל אז הלכתי להסתפר אצל שי אביטל וקניתי מסיכה משקמת לשיער אצלו, אומנם היא יקרה (130 שקלים לחבילה די גדולה) אבל היא פשוט מעולה! אחרי שאני משתמשת בה השיער שלי נעים, קל לסירוק, מבריק ובריא
ואם לא זה, שמעתי שהמסיכה של קרסטס טובה, וגם אלביב הורודה.
בהצלחה!

Black Jane

New member
לי יש את אובליפיחה (הכתומה), והיא בסדר גמור

אבל אני משערת שיש טובות יותר

למעלה