מסכמים את השבוע

ady18

Well-known member
שיר השבוע

הטוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

ady18

Well-known member
אבא-אבי טולנדו
אתה פה-ישי לוי
חדש בעיר יגאל בשן
נושא עמי
טוב:היה שבוע מצוין וחזק, היה סדנת העצמה בחוג , משהו מיוחד כפעילות, חגגתי עם החברה יום הולדת ובפגישה קבלתי מחמאה שגאה בי על שינוי הגישה.וערב שירי לוחמים שחזר.
לי לא היה פחות טוב :עצוב על איציק הלוחם שנלחם על חייו\ קצת מאוכזבת לא ברמה קשה עדין חסר ההופעות מקווה ששנה הבאה יחזור\ אכזבה מתוכניות המשדרים לא ממש משקיעים בעיני בעבר אהבתי יותר לא נורא מאוד.יש ויש ... צריך להתקיים שיפור.
מאכל :המבורגר. והכנתי שעועית ירוקה בעצמי.
שבוע הבא: חזרה לשגרה ,בתקווה שאחזור לשעת סיפור בעבודה ואם כול דבר לאט לאט נקבל.
ראיתי זוגיות על רצף\ובסרט על אותו גל.

נערך לאחרונה ב:

feldman89

Well-known member
אבא-אבי טולנדו
אתה פה-ישי לוי
חדש בעיר יגאל בשן
נושא עמי
טוב:היה שבוע מצוין וחזק, היה סדנת העצמה בחוג , משהו מיוחד כפעילות, חגגתי עם החברה יום הולדת ובפגישה קבלתי מחמאה שגאה בי על שינוי הגישה.וערב שירי לוחמים שחזר.
לי לא היה פחות טוב :עצוב על איציק הלוחם שנלחם על חייו\ קצת מאוכזבת לא ברמה קשה עדין חסר ההופעות מקווה ששנה הבאה יחזור\ אכזבה מתוכניות המשדרים לא ממש משקיעים בעיני בעבר אהבתי יותר לא נורא מאוד.יש ויש ... צריך להתקיים שיפור.
שבוע הבא: חזרה לשגרה ,בתקווה שאחזור לשעת סיפור בעבודה ואם כול דבר לאט לאט נקבל.
ראיתי זוגיות על רצף\ובסרט על אותו גל.
יופי של שירי שבוע, את ישי לוי אני חייב לבדוק. כיף לשמוע שהיה לך שבוע מצוין והלוואי וימשיך כך!!!
את בהחלט צודקת בקשר למשדרי יום העצמאות, בעבר השקיעו הרבה יותר
שיהיה לך יום עצמאות שמח ותהני ושבוע מעולה חדש

ady18

Well-known member
יופי של שירי שבוע, את ישי לוי אני חייב לבדוק. כיף לשמוע שהיה לך שבוע מצוין והלוואי וימשיך כך!!!
את בהחלט צודקת בקשר למשדרי יום העצמאות, בעבר השקיעו הרבה יותר
שיהיה לך יום עצמאות שמח ותהני ושבוע מעולה חדש
איך העברת את העצמאות?
ומה דעתך על המקרה של חיל שהציית את עצמו גם לך עשה עצוב?

feldman89

Well-known member
איך העברת את העצמאות?
ומה דעתך על המקרה של חיל שהציית את עצמו גם לך עשה עצוב?
ראיתי קצת חלקית את טקס הדלקת המשואות, בחלקו מרגש ובחלקו היה מביך. היום נלך אני, אמא ואבא- שלושתנו למסעדה וכמובן אפרסם היום את מצעד אייל גולן בפורום

כתבתי על זה בסיכום שלי ותכף תראי. אבל בכל מקרה זה העציב גם אותי מאד, רק מדגיש כמה לא אכפת למדינה ולשלטון המושחת מהאזרחים ומחיילים שתרמו למדינה

ady18

Well-known member
ראיתי קצת חלקית את טקס הדלקת המשואות, בחלקו מרגש ובחלקו היה מביך. היום נלך אני, אמא ואבא- שלושתנו למסעדה וכמובן אפרסם היום את מצעד אייל גולן בפורום

כתבתי על זה בסיכום שלי ותכף תראי. אבל בכל מקרה זה העציב גם אותי מאד, רק מדגיש כמה לא אכפת למדינה ולשלטון המושחת מהאזרחים ומחיילים שתרמו למדינה
למה היה מביך ?לא הבנתי

feldman89

Well-known member
למה היה מביך ?לא הבנתי
כל ההתחנפות המיותרת לראש הממשלה מצד יושב ראש הכנסת לוין בנאום שלו, הברכה המלוקקת של ראש הממשלה שמדבר בסיסמאות ומי שנאם כל כך הרבה עייף אותי מאד. אני מעדיף כמה שפחות דיבורים ונאומים יותר לקצר ולהדליק משואה בלי כל הקשקושים שאנו עם מאוחד וראש הממשלה הוא גדול כי בפועל זה ממש לא ככה

ady18

Well-known member
כל ההתחנפות המיותרת לראש הממשלה מצד יושב ראש הכנסת לוין בנאום שלו, הברכה המלוקקת של ראש הממשלה שמדבר בסיסמאות ומי שנאם כל כך הרבה עייף אותי מאד. אני מעדיף כמה שפחות דיבורים ונאומים יותר לקצר ולהדליק משואה בלי כל הקשקושים שאנו עם מאוחד וראש הממשלה הוא גדול כי בפועל זה ממש לא ככה
והאם שירה הייתה ראויה להדליק?

feldman89

Well-known member
מסכם שבוע מיוחד
שיר השבוע: כי האדם עץ השדה- מיקה קרני
מה הסיבה שלך- נועם רותם
רק שלא תיפול הרוח- נינט טייב
בעירי- אייל גולן

הטוב השבוע: נהניתי בעבודה מאד והגעתי אתמול גם לכמה שעות, היינו בשבת אצל בית החמורים(גן יאשיהו) והיה מקסים והאכלנו אני ומשפחתי את החמורים בירקות.

משהו פחות טוב השבוע: ההצתה של איש נכה צה"ל- עצוב שאדם הגיע למצב הזה בגלל שהמדינה לא סייעה לו

מאכל השבוע: דג סלמון

תוכנית\סרט: הסולטן, משדר הטקס ציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ביום שלישי בערב

ady18

Well-known member
מסכם שבוע מיוחד
שיר השבוע: כי האדם עץ השדה- מיקה קרני
מה הסיבה שלך- נועם רותם
רק שלא תיפול הרוח- נינט טייב
בעירי- אייל גולן

הטוב השבוע: נהניתי בעבודה מאד והגעתי אתמול גם לכמה שעות, היינו בשבת אצל בית החמורים(גן יאשיהו) והיה מקסים והאכלנו אני ומשפחתי את החמורים בירקות.

משהו פחות טוב השבוע: ההצתה של איש נכה צה"ל- עצוב שאדם הגיע למצב הזה בגלל שהמדינה לא סייעה לו

מאכל השבוע: דג סלמון

תוכנית\סרט: הסולטן, משדר הטקס ציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ביום שלישי בערב
נחמד עם החמורים איך החוויה בשבילך הייתה?

feldman89

Well-known member
נחמד עם החמורים איך החוויה בשבילך הייתה?
חוויה טובה, פעם ראשונה שראיתי חמורים שעברו התעללות וזה משמח ומספק שעשינו להם קצת טוב עם האוכל שהבאנו. האכלתי כמה 2 3 חמורים בגזר ומלפפון וזה פשוט היה רגע חשוב

feldman89

Well-known member
חמורים תוקפנים?
תלוי, מומלץ ללטף אותם רק באזור הראש ומעל העיניים ולא באזור אחר וגם להיות בקשר עין ועם הפנים אליהם. אסור גם להאכיל אותם מהיד לתוך הפה כי הם עלולים לנשוך
צריך לציין שהחמורים האלה עברו התעללות, אבל הם לא היו תוקפנים ממש

feldman89

Well-known member
אני חלוקה אם זה לא מסוכן ואתה
אני חושב שהגיע הזמן קצת להקך.. נכון שיש מצב שזה מסוכן אבל אי אפשר כל הזמן להיות ולחיות בפחד. חוץ מזה שעדיין חלה עטיית מסכה במרחב הסגור(מטרונית, חנויות, סופר, מקומות ציבוריים)

למעלה