מספר תלונות

מספר תלונות

הלכתי לתקן את הפלפון שלי [סופסוף] חיכיתי שעתיים אבל מי סופר,הצטרכתי לשמוע את תלונות הפקידה על כך שיש עומס בחול המועד ושלא יצא להיות בהפסקה מלבד חצי שעה ואז כשהיא חזרה היא הרגישה כאילו מעולם לא הייתה בהפסקה. זאת ועוד על יד שמאל שלי נתלתה ילדה שלא הפסיק להגיד משעמם לי[מה היא חשבה שלבוא איתי לתקן פלפון זה כייף?] ושהצטרכתי לספק לה את השעשועים בהליכה לבאולינג שם נפרדנו מעוד חצי שעה ו 120 שח. אחר כך היא הייתה עבה הלכו לבורגר ושם נפרדנו מעוד 20 דקות ו70 שח. בחוץ היא ראתה תירס . ואיך אפשר בלי ממתק לקינוח [נשבעת לכם שהיא ילדה רזה] מהבאולינג לבורגר וחזרה לחברת הפלפון מוניות. סיימנו בקניית בגדים[הפעם לי] כי איך נשרוף עוד שעה? להבא מתקלקל לכם הפלפון? לזרוק לפח ולקנות חדש, הכי זול, תאמינו לי.

ועוד דבר

איך שהגעתי הביתה נאמר לי שאני חייבת לבוא להדלקת נרות. נתנו לי לטגן לביבות,התלוננו שהן שרופות מידי,דקות מידי,אחרי זה נתנו לי למלא סופגניות בריבת שזיפים[איפה הריבה האדומה?] בסוף פיניתי מדיח והעמסתי,ואז כששטפתי את המחבת אמרו לי נוווו למה את לא באה כולם מחכים רק לך... להדליק נרות בבית!

אם כבר אני פה...

יש לי שדים ורוחות בבית! שלשום מצאתי 6 מצתים שמתי בקערה. היום אין אף אחד. זה שהשדים לוקחים גרביים בודדות עם זה כבר השלמתי אבל למה כפפות בודדות גם? וזה גם לא מצחיק להחביא לי את המפתחות בדיוק כשאני צריכה לצאת דחוף מהבית.

ןעוד משהו,נזכרתי...

בחנוכה 3 קילו פורים עוד 2 טו בשבט קילו [לא מתה על פירות יבשים] פסח 4 קילו! לג בעומר 2 קילו שבועות 5-6 קילו צלוי אילו עוגות גבינה יש ואז בא הקיץ ויש ים ובריכה ובגדים קצרים- איפה הצדק פה??

ובלי שום קשר

מחר אני מתארחת לארוחת ערב חגיגית ל 12 איש,נחשו מי מבשל... אין כמו קריסמס,בלי ארוחות רק מתנות, קשה להיות יהודים ועוד יהודיות ש"מתארחות" זהו אני הולכת לישון.

למעלה