מעון נעמ"ת יבנה

o_shark

New member
מעון נעמ"ת יבנה

שלום, נילד שלי נמצא במעון של נעמת ביבנה, למרות שבגן יש ממד(ואפילו מרווח) ובהנחיות פיקוד העורף רשום מפורשות כי מסגרות אלו יפעלו כרגיל הודיעו לנו כי כרגע הגן פועל רק לילדים של אנשי מערך הרפואה או הצבא, וזאת עד להודעה חדשה. האם ייתכן דבר כזה,כי לי באופן אישי זה נראה לי קצת לא הגיוני...

דנה oz

New member
מעון נעמ"ת יבנה

שלום, להלן הודעת משרד התמ"ת למפעילי המעונות הנמצאים בטווח של עד 40 ק"מ מהרצועה, בהם הוכרז מצב מיוחד בעורף ע"י הממשלה (מתייחס למצב מתאריך (11.01.09) : המעונות הם מפעלים חיוניים אשר נדרשים לתת שירות בכל הגזרה. עפ"י הנחיות פיקוד העורף ניתן לפתוח מעונות בהם קיים מקלט בלבד. א. יש להתארגן לפתיחת מעונות בהם יש מקלט. ניתן לקלוט ילדים עפ"י גודל המקלט בלבד.(לפי 2.8 מ"ר לילד) סדרי עדיפויות בקליטת הילדים הם כדלקמן: עובדי מערכת הרפואה והאשפוז. (קופ"ח בתי חולים) מוסדות רווחה לסוגיהם.(לרבות עובדים סוציאליים ועובדי לשכות לשירותים חברתיים) במידה ועדיין נותרו מקומות ניתן לקלוט ילדים נוספים, עפ"י העדיפויות הבאות: ילדים בסיכון בהפניה ממחלקות הרווחה וילדי עובדים במפעלים חיוניים. מעונות הנמצאים בישובים מחוץ לשטח המוכרז (מעבר לטווח של 40 ק"מ) ימשיכו לתת שירות כרגיל בשגרה. ניתן לקלוט בהם ילדים נוספים מהמעונות מהאזור המוכרז. ב. במידה ורשות מקומית מסרבת לאפשר פתיחת מעונות עפ"י הנחיה זו ,יש לפנות למר יורם סולומון בטלפונים: 03/5634268 או 0506240650. ג. במידה וקיימת סתירה בין הנחיות המשרד לבין הנחיות נציג פיקוד העורף בישוב, יש לדרוש מנציג פיקוד העורף הנחיה זו בכתב לרבות הפרטים האישיים ותפקידו של נותן ההנחיה. בכל שאלה ניתן לפנות למוקדים של המשרד: י-ם - 1800802100 ב"ש - 1800200702 בנוסף ניתן לפנות לגב' איטה עטייא: 0506240153 ולגב' גילה יקותיאלי 0506240834 בברכה, דנה.

למעלה