מעוניינת להוריד באחוזי שומן ולשמור על מסת שריר (מבנה גוף קטן יחסית)

אלי שרי

New member
שלום,
כבר שנה שאני בתהליך של חיטוב.
אוטוטו בת 48. תמיד עסקתי בספורט (מאז שנולדו הילדים התמקדתי בפילאטיס מכשירים וריצה בעיקר).
לפני שנה יצרתי קשר עם מאמנת כושר ותזונה שתתאים לי תפריט ותוכנית אימונים בחדר כושר.
אני בעלת מבנה רזה יחסית 1.60 מ'/ 50 קילו.
רציתי להתחטב בעיקר באזור הבטן והגב אחרי שלוש לידות ולמרות שהקפדתי מאוד על התפריט על כמות החלבון היומית (100 גר') כמות השומנים (30-40 גר) וכמות הפחמימות והתאמנתי שלושה אימוני כוח by the book, הוספתי יוגה פעמיים בשבוע ורצתי פעם אחת, למעשה לא חל שום שינוי במבנה הגוף שלי ואני מנסה להבין איך להוריד במסת השומן שיש לי באזורים העיקשים מבלי לפגוע במסת השריר שבניתי במהלך השנה.
חשוב לי לציין שרק כאשר אני יורדת לתפריט של גרעון קלורי רציני של 1200 קלוריות ביום אני רואה תוצאות (סובלת אבל רואה תוצאות) ברגע שאני מתחילה קצת לעלות בתפריט קלוריות ל 1300 1400 1500 שזה לא הרבה אני חוזרת למבנה הגוף שלי למרות אימוני כוח והתנגדות.
אשמח לדעת מה ניתן לשנות בתוכנית השבועית שלי כדי לראות תוצאות.

אור 132

New member
סקר אנונימי + מתנה ההדרכה המלאה והסודית שלי
"6 הסודות לגוף חטוב משולש ושרירי" למי שיענה על הסקר.
היי חברים מה שלומכם , בשנה האחרונה אני עובד על תוכנית שתקרא " 20 + וחטובים"
זוהי תוכנית שתעזור לגברים להשיג גוף חטוב ושרירי מבלי תפריטי תזונה ומבלי לספור קלוריות.

עי שיטה שפיתחתי שנקראת "השיטה האנדוקרינולוגית " , זוהי שיטה שמתבססת על איזון הורמוני רעב ושובע , ובכך מביא ליריד באחוזי השומן באופן טבעי +יחד עם אימונים בסיסיים.

הכנתי סקר אנונימי שיעזור לי להבין בידיוק איפה קשה לכם היום ולאיזה תוצאה הייתם רוצים להגיע.

אשמח שתענו עליו בפירוט ובכנות, ושוב אני מדגיש זה אנונימי ודיסקרטי ולא אוכל לדעת מי ענה מה
אז תרגישו חופשי תודה.

{התוכנית מיועדת לגברים , אז רק גברים לענות }
תודה.

תאכלי אוכל עם הרבה חלבונים
כגון ביצים, גבינות רזות עד 5 אחוז לבנה או קוט'ג, אפונה, עדשים, אגוזים וכו
אך לא מאכלים שמנים ורק מעט לחם מלא מאוד איכותי ללא כל חומרים משמרים

indyoo

New member
העצה הכי טובה שאני יכול לתת, זה לעבוד עם תזונאי/ת מוסמך.. רק בן אדם מוסמך עם ניסיון יוכל להתאים עבורך תפריט ולשנות במידת הצורך בהתאם להתקדמות.. בעדיפות לבן אדם עם הרבה המלצות ולא כל אחד שקופץ בפרסומת ממומנת באינסטגרם..

המון בהצלחה בהמשך התהליך! ואל תשכחי לא תבצע טעויות לאחר האימון ;)

למעלה