מעילים לקטנטנים

niya

New member
מעילים לקטנטנים

הלכנו תהשבוע לקנות מעיל לקטנצ'יק.

הרי ברור שנזדקק למעיל חם לתקופה קצרה (במרץ-אפריל כבר אין צורך במעילים חמים), ומצד שני - בשנה הבאה המעיל כבר יהיה קטן עליו ונצטרך מעיל חדש...

עשיתי סקר שווקים מקיף, הלכתי לכל החנויות שמוכרות מעילים לילדים ותינוקות שאני מכירה

ביניהם: חנות מוזרה בשם לידר, ליד העבודה שלי. מעילים מעפנים במחיר של 80 ש"ח.

fox
המעצבנים - יש להם יופי של מעילים לבנות, עם בד חיצוני רך ונעים (ולא ניילון מרגיז ורועש, המעיל נופח בצורה נעימה ולא מסרבלת, יופי של צבעים. לבנים - צבעים מדכאים, ניילון קשיח ומעצבן מבחוץ, ובסה,כ מעיל לא משהו. והמחיר - איי איי איי, 149 ש"ח טבין ותקילין, אין הנחות (למרו תשבחנות יש עד 50% הנחה למגוון פרטי חורף).

בקולב, אותו דבר - מעילי בנות נעימים ומחממים, לבנים מעילים מכוערים ולא נעימים (וגם נראים לא מחממים במיוחד) - במחירים של בים 80-150 ש"ח.

בצר לנו חזרנו הביתה, בלי מעיל חדש. מזל, בדיוק באותו יום נתנה לי חברה טובה את המעיל של הבן שלה מעונה קודמת - מעיל במצד מעולה ב- 0 ש"ח

juli1974

New member
דעה שלי

בתור אמא לשלושה ילדים אני חושבת שחבל לזרוק מעל 80 ש"ח עבור מעיל לילד שמחזיק בדיוק שנה ואז מחליפים אותו במידה גדולה יותר

קרני22

New member
מעילים

במשביר יש להם מעילים נחמדים (בדרך כלל המידות הקטנות לא נשארות הרבה זמן)
אבל שיהיה בחנויות מחירי סוף עונה (שזה מתי שמתחיל בעצם החורף...)
כדאי לך לחפש\לקנות מעיל שיהיה לקטנציק שלך לשנה הבאה וככה גם תחסכי כסף וגם תחסכי את הכאב ראש בשנה הבאה לקניית מעיל
מומלץ אגב גם לגבי בגדים לקנות כל הזמן במחירי סופעונה שנה קדימה

niya

New member
צודקות שיתכן, וככה באמת אני נוהגת!

לא קונה פריטים במחירים מופקעים רק בגלל שהם מתוקים ויפים, אלא אם יש צורך אמיתי (סוודר חגיגי לאירוע מיוחד וכדומה)

בדרך כלל אני קונה פריטים במבצע, במחירים הוגנים - והמון לשה הבאה. גם לא מתביישת לקחת מחברים בגדים שכבר קטנים על הילדים שלהם - לא מעט פעמים זה חסך לי הון תועפות

C a l a n y a

New member
חנויות עודפים

קניתי לבתי מעיל ב-60 ש"ח מעונות קודמות בחנות עודפים של גולף.
בקניון סירקין בפ"ת (אם אני זוכרת נכון).
יש שם הרבה חנויות עודפים, מחירים מגוחכים לבגדים מעונות קודמות. (קניתי לבני 3 סווצרים אפורים ב-20 ש"ח כ"א, אם הייתי רוצה, הייתי יכולה לקחת אותם ולהדפיס עליהם סמל בי"ס וכך להפוך אותם לחולצות בית ספר. בחרתי שלא לעשות כך, כי אז יש לילד חולצות לכל שימוש ואם הוא לובש אותן לבית ספר, הוא פשוט לובש חולצה קצרה בצבעים שונים עליהן, זה חוסך כסף.)

niya

New member
אני חייבת לבקר פעם אחת

בקניון הזה... כל הזמן שומעת עליו!

חוצמזה -
אוהבת את צורת המחשבה שלך

למעלה