מתחמק מפגישה (זוג ותיק)

טופז2

New member
מתחמק מפגישה (זוג ותיק)

היינו במשבר ולאחר שאני לקחתי את עצמי לטיפול ועשיתי תיקון עמוק בי הקשר חזר והוא נהדר, השתדרג וטוב מאי פעם, הרבה יותר מבעבר - אז זה בענין איכות היחסים כיום. ב. אביו חולה מאד והוא ואחיו התחלקו בטיפול באבא אז לא ראיתיו זמן רב עד שמצאו מטפל זר. ואז נפגשנו, אך...הענינים "שם שם" לא עבדו אצלו כל כך. ומאז מתחמק מלהגיע. כשזה קרה בעבר, ש...לא צלח "שם", בכל זאת הגיע לפגישה שוב והייתי מאד סבלנית ואוהבת וזה הסתדר. אני מתגעגעת מאד אליו, ואומרת לו את זה, אך לא קובע פגישה וזה מאד כואב לי. אנו בקשר ממושך של שנים רבות (18 שנה). אשמח לשמוע את דעתכם מנסה רק בטוב ובלי לחץ אבל שבועות לא ראיתיו :( תודה

מריוס זכריה

Member
מנהל
כמה דברים שלא הבנתי (יותר שלא מאשר שכן...)

1. אני מבין שאתם לא גרים יחד? אם כן, למה? מה המצב המשפחתי של כל אחד מכם? ילדים יחד או לחוד? כאלה... &nbsp 2. אם הקשר השתדרג והוא טוב מאי פעם, אז איך זה שהוא כל כך לא טוב? אחד משני חצאי המשפט כנראה לא מדויק בכלל. אז איזה חצי נכון ואיזה לא? &nbsp 3. מה זה "שם" ו"שם שם"? ניחוש אחד הוא שאולי זה סקס? אם כן ואם לא, למה נחוץ המיסתורין סביב "שם"? &nbsp 4. קשר ממושך של 18 שנה - ולא גרים יחד. אוקיי. יכול להיות כמובן, אבל דורש הסבר מה כן כלל הקשר בעבר, כמה זמן, וכולי. &nbsp 5. דעתי הסתמית, מבלי שאני מבין דבר וחצי דבר, היא שאם מישהו לא בא, אז הוא כנראה לא רוצה לבוא. לא מתיימר להבין למה, אבל אם זה הולך כמו ברווז ועושה קולות של ברווז, זה כנראה לא ברבור. &nbsp אם תרחיב, אשמח להתייחס יותר. ____________________________________ מריוס זכריה, מטפל, מנחה ויועץ אישי, זוגי ומשפחתי

alongrin

New member
יש מצב...

שאחרי כזה בילד אפ , הוא התבאס בצורה קשה מהתקלה שקרתה לו. עכשיו הוא חושש...

Gu987

Well-known member
אני מבין שאתם לא נשואים.

יש סיכוי שהוא יצא לרעות בשדות זרים?

alongrin

New member
הבן אדם סובל מבעיית תפקוד מיני

אז מה יש לו לחפש בשדות זרים?

מריוס זכריה

Member
מנהל
לא מנסה לעשות ספקולציה על אדם שאינני מכיר, אבל עקרונית:

לאי תפקוד מיני יש מגוון של סיבות אפשריות. &nbsp לכן לפעמים יש כאלה שלא מתפקדים מינית בשדה אחד, אבל מתפקדים מצוין בשדה השכן. וזו הרבה פעמים סיבה שהם מחליפים שדה/ות. &nbsp ויש כאלה שמתפקדים בכל שדה רק פעם פעמיים ואז חשים צורך להחליף שדה. לא טוען שזה רלוונטי לשואלת, רק מציין את הנקודה. ____________________________________ מריוס זכריה, מטפל, מנחה ויועץ אישי, זוגי ומשפחתי

אם את אוהבת אותו, שיהיה לך חשוב שלום אביו. הוא דואג לאביו כי הוא חשוב לו. תוכלי להביע את אהבתך אליו בכך שתשאלי אותו בדאגה ובהתעניינות למצב האב, אפילו מרחוק לפעמים, ותשתתפי ברגשותיו. אם תהיה לך אפשרות לעזור איכשהו, אפילו רק לתמוך, יפה ועשוי לשפר את החברות.

למעלה