מתמודדים עם הכאב ב-
אנשים

מתמודדים עם הכאב ב-../images/Emo43.gif אנשים

נועה מוסקט, יוצרת שיטת "המארג" להתמודדות עם טראומות תתארח בפורום נכי צה"ל החל מהשעה 17:15. נועה תייעץ ותענה לשאלות הגולשים בנושא התמודדות עם טראומת הפציעה בשילוב עם שיטות טיפול לא קונבנציונאליות לטיפול בפוסט טראומה והלם קרב: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=388&MessageId=127122351
פורום הריון ולידה – תמיכה מכריז על פתיחת התחרות מותק, אתה אבא! אתן מוזמנות לשרשר את סיפוריכן האישיים בנושא איך סיפרתי לבעלי על ההריון? חמשת הגולשות שיעלו את הסיפורים המוצלחים ביותר שייבחרו ע"י הנהלת הפורומים יזכו בתווי קנייה לבוטיק בגדי הריון Ima. הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=110&MessageId=127125666
רוצים לזכות במנוי חצי שנתי לאתר ההיכרויות קופידון? ספרו לנו על הדייט החלומי ביותר בעיניכם ואולי תוכלו לזכות במנוי מתנת אתר קופידון בשיתוף פורום היכרויות לגילאי 30+: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1365&MessageId=127005998
רוצות לזכות במתנה מפנקת בחסות רשת חנויות סיסטרס? ספרו לנו על דרכים מקוריות לפנק את עצמכן ואולי תוכלו לזכות במתנה. רק בפורום לסביות – גאווה נשית: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=730&MessageId=127135638

שלומיתת

New member
שאלון!! אהאאאאאהה

שם: גיל: מיקום: איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? דברים אהובים: משקה: מאכל: חבר הכי טוב: חברה הכי טובה: מורה: מקצוע: עיר: חיה: כלי נגינה: שיר: ממתק: צבע: סגנון לבוש: תכונה אהובה באנשים: אנשים: שהכי מצחיק אותך: שתמיד שם בשבילך: אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: הכי מתגעגע אליו: שמעצבן אותך בקביעות: האם אי פעם... שידכת לחבר/ה מישהו: לקחת סמים? השתכרת? עישנת? צללת? עשית סקי? חווית אהבה וירטואלית? נכשלת בבגרות? קיללת את ההורים? טסת? התנשקת? קיללת מורה? יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? שיחקת כדוריד? התחלת עם מישהו/י? הכרת אנשים באינטרנט? כתבת שיר? וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? ואתה אליו? תחביב אהוב ומיוחד: מה אתה לובש? מה אתה שומע עכשיו? הבן אדם האחרון שראית? לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?

שלומיתת

New member
Jeremy spoke at class todayyyyyy

נתקע לי!! שם: שלומית גיל: 18 מיקום: חיפה איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? אחרי הופעה בטאוור בחיפה של סינרגיה.. גיגלתי סינרגיה והגעתי לפה מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? התקלחתי ועניתי למבול טלפונים דברים אהובים: משקה: קפה וכו' מאכל: כרגע אני סוג של חיה על מרקים חבר הכי טוב: חברה הכי טובה: בת-אל מורה: המחנכת שלי מקצוע: אין כזה ממש לאחרונה עיר: אין עיר שאני ממש אוהבת חיה: כלי נגינה: גיטרה שיר: כרגע זה אייכה של שולי רנד ממתק: קליק XL לסוגיו צבע: סגול סגנון לבוש: רגיל כזה תכונה אהובה באנשים: כנות אנשים: שהכי מצחיק אותך: יש הרבה.. כרגע זו שירי שתמיד שם בשבילך: אחותי אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: אחותי הכי מתגעגע אליו: דפנהלה שראיתי לרבע שעה וזה היה ממש לא מספיק שמעצבן אותך בקביעות: חח אוהו האם אי פעם... שידכת לחבר/ה מישהו: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אור
אני ושידוכים לא הולך ביחד. לקחת סמים? לא השתכרת? קצת עישנת? לא צללת? כן עשית סקי? לא חווית אהבה וירטואלית? ממ לא נכשלת בבגרות? כן
קיללת את ההורים? וואי וואי. לא נראה לי טסת? עוד לא התנשקת? קיללת מורה? כן :S יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? חח כן. זה היה כיף שיחקת כדוריד? אפשר להגיד שכן התחלת עם מישהו/י? האמת שלא חושבת הכרת אנשים באינטרנט? כן כתבת שיר? המון זמן שלא וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אוכל ארוחת ערב.. טלויזיה ואתכונן לבגרות באנגלית מחר מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? ללכת לישון או לראות איזה סרט או להרגע קצת מכל הלחץ הזה. מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? אמא ואתה אליו? שירי תחביב אהוב ומיוחד: לישון זה לא נחשב מיוחד אה? תחביב מיוחד ממ...אה כן, לעשות פרצופים! מה אתה לובש? פיג'מה מה אתה שומע עכשיו? את הצליל המעצבן של המסנג'ר הבן אדם האחרון שראית? אחותי לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? אני רוצה לסגור שירות כבר קיבינימט&^%*^&*)^&%#!~!!! הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo3.gif

שם: אור גיל: 19 מיקום: נתניה איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? כשהוא נפתח אז הייתי פה מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? כלום דברים אהובים: משקה: קולה מאכל: לחם שום
... סתם, פיצה חיה: דולפין ממתק: שוקולד תכונה אהובה באנשים: כנות אנשים: שמעצבן אותך בקביעות: פאבל האם אי פעם... שידכת לחבר/ה מישהו: ברור!!!!!! לקחת סמים? לא השתכרת? לא עישנת? לא צללת? כן עשית סקי? לא נכשלת בבגרות? כן קיללת את ההורים? לא טסת? כן התנשקת? כן קיללת מורה? כן יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? כן שיחקת כדוריד? כן הכרת אנשים באינטרנט? כן כתבת שיר? כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אלך לישון כנראה מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? אני רוצה לישון, ואני יכולה מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? נטלי ואתה אליו? אור מה אתה לובש? פיג'מה מה אתה שומע עכשיו? feel הבן אדם האחרון שראית? אחותי הודגש באמצעות מדגישומטיק

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifזה מה שאני עושה במקום ללמוד למתמ

שם:זהר גיל:16 וחמישה חודשים היום! מיקום:ר"ג איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה?נמנמ אחרי הופעה של סינרגיה ביום העצמאות.. מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?אכלתי דברים אהובים: משקה:מים? מאכל:אואו מלא חבר הכי טוב: חברה הכי טובה:נופר מורה:מאיה/סילבי מקצוע:צרפתית/פסיכולוגיה/סוציולוגיה עיר:ר"ג חיה:כלב? כלי נגינה:פסנתר,גיטרה.. שיר:מלא. ממתק: צבע:ירוק סגנון לבוש:רגיל כזה חח תכונה אהובה באנשים:כנות אנשים: שהכי מצחיק אותך:בת דודה שלי וחברה שלי שתמיד שם בשבילך:בת דודה שלי אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל:לחברות קרובות הכי מתגעגע אליו:בת דודה שלי. שמעצבן אותך בקביעות:מישהו מהכיתה שלי..מכירים תאנשים שרק מלראות אותם אתם מתעצבנים? זה הוא! חח האם אי פעם... שידכת לחבר/ה מישהו:חח כן בכיתה ג' אולי! לקחת סמים?לא השתכרת?לא עישנת?לא צללת?לא עשית סקי?לא חווית אהבה וירטואלית?סוג של.. נכשלת בבגרות?לא קיללת את ההורים?לא טסת?לא התנשקת? קיללת מורה?לא יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?לא חח שיחקת כדוריד?כן התחלת עם מישהו/י?נמנמ לא הכרת אנשים באינטרנט?כן כתבת שיר?כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?אלמד סוףסוף? מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול?לישוןןןןןןןן מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?חברה ואתה אליו?אמא תחביב אהוב ומיוחד:נמנמ מה אתה לובש?סווצ'ארט לבן וגינס מה אתה שומע עכשיו?שיר בספרדית הבן אדם האחרון שראית?אח שלי לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?כואב לי הראש

galitixd

New member
שאלון!!! ווייפי!! ../images/Emo13.gif

שם: גלית גיל: 16 מיקום: ב"ש איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? וואו..אמ.. לא זוכרת! חח מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? אא...שלחתי הודעה נראלי דברים אהובים: משקה: כל משקה עם 40% אלכוהול!
מאכל: כל הדברים המתוקים חבר הכי טוב: ידיד* ויש כמה חברה הכי טובה: כנ"ל מורה: אין מקצוע: אין ספציפי עיר: חיה: כלב! כלי נגינה: גיטרה
שיר: לחבק אותך ממתק: כל אלה שקיימים בטבע! צבע: סגול סגנון לבוש: סטייליסטי/רגיל תכונה אהובה באנשים: התחשבות באחרים | אנשים: שהכי מצחיק אותך: אורי חזקיה! שתמיד שם בשבילך: די עם הדרמטיות! אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: אולגה הכי מתגעגע אליו: נסטיה! [חברה בקנדה
] שמעצבן אותך בקביעות: מורים האם אי פעם... שידכת לחבר/ה מישהו: חח יכולהיות לקחת סמים? לא השתכרת? פאק כל שישי
עישנת? כן צללת? כן עשית סקי?|סדגש לא| חווית אהבה וירטואלית? נכשלת בבגרות? קיללת את ההורים? וואו. המון מאוד טסת? לא התנשקת? כן קיללת מורה? כל יום
יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? הא? ישלי חיים. שיחקת כדוריד? לא התחלת עם מישהו/י? יכולהיות כשהייתי שתויה או משו חח הכרת אנשים באינטרנט? כן כתבת שיר? לא וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? לישונוש מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? חזקה! מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? לא זוכרת ואתה אליו? אחי נראלי תחביב אהוב ומיוחד: לא ללמוד. הא כן, ולאכול מה אתה לובש? מכנס וחולצה של בית מה אתה שומע עכשיו? talk של coldplay הבן אדם האחרון שראית? אימא/אבא [לא זוכרת כ"כ] לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? התמכרתי לקולדפליי!!!!!!!!!!!!!!!!! [מומלץ בחום.] הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo204.gifמה שעושים כשמשעמם.

שם: שירן גיל: 18 מיקום: בית איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? אממ איכשהוא מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? בהיתי במסך דברים אהובים: משקה: מאכל: פיצה עיר: פ"ת חיה: סנאי כלי נגינה: גיטרה שיר: ממתק: אמ צבע: ירוק סגנון לבוש: מה שבאלי תכונה אהובה באנשים: האם אי פעם... שידכת לחבר/ה מישהו: לא לקחת סמים? לא השתכרת? כן עישנת? כן צללת? כן עשית סקי? לא חווית אהבה וירטואלית? בערך נכשלת בבגרות? כן קיללת את ההורים? ישמצב טסת? לא, עוד 3 וחצי שבועות לפולין
התנשקת? כן קיללת מורה? ישמצב יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? כן שיחקת כדוריד? לא התחלת עם מישהו/י? כן הכרת אנשים באינטרנט? כן כתבת שיר? כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אשתעמם מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? לנסוע לצפון לכמה ימים.. מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? אוז'ה ואתה אליו? אוז'ה תחביב אהוב ומיוחד: אמ מה אתה לובש? בגדים מה אתה שומע עכשיו? Evanescense - Hello הבן אדם האחרון שראית? אחי לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? וי או די איר איי קום.

למעלה