נטלי עפה ...

Gal Nissan

New member
נטלי עפה ... ../images/Emo10.gif

איזה באסה....דיברתי איתה בפלא 10 דקות לפני שנגמרה התוכנית והיא נשמעה מזה עצובה ולא הבנתי למהההההה טוב לא יודעת מה איתכם אבל לדעתי היא מהממת

fcolors

New member
../images/Emo12.gif מסכנה כמה בכתה

אבל לא אהבתי שאמרה אני יותר יפה מהאחרות כאילו מה?

ריקוושש

New member
לדעתי מישל הייתה צריכה לעוף );

נטלי היא אחת היפווות כריסטין יפה אבל היא טיפפשה ;\ אעע אליסיה מסתכלים עליה והיא פשוט ד ו ג מ נ י ת אבל אני הכי אוהבת את נראל אז מה עם היא ערביה ;\ היא יפפפפה, לדעתי ;)

Gal Nissan

New member
גם אני - איככס מישל אני פשוט

שונאת אותהה איך אלוהים ברא כזה יצור אני לא מבינהההה ועוד אחת - קרן בעעעעעעעעע ראיתם איך היא העתיקה מנטלי בכול דבר פשוט גועל נפש של בן-אדם

Punkitty

New member
מישל ממש מתוקה

חבר לה קצת תאקט, והיא לא הכי יפה. אבל היא בהחלט מתוקה ומקסימה וחכמה... ולא צריך להגזים! וקרן מעצבנת, ולא יפה לדעתי. נטלי מדהימה

נטלי- פנים יפות. פה זה נגמר...

ביננו, אין לה גוף כ"כ יפה... מי שלפי דעתי תיקח, זו קריסטין... מתה עליך יפיופה...

Punkitty

New member
קריסטין?

קריסטין מהממת, אבל בפנים אין כלום, ולא ירצו להוציא שם רע לתוכנית, בטח אליסיה ניראל או מימי.

בפנים אין כלום??

מימי נמוכה מידי, אליסיה משעממת מידי וניראל... טוב, גם לה יש סיכוי... עדיין אני חושבת שקריסטין תנצח...

Gal Nissan

New member
קריסטין תעלה לגמר

אבל לנצח ממש לא......בתוכנית כזו בחיים לא "יורידו" את השם ויתנו לכזאת אהבלה לנצח....הם רוצים להפוך אותה לדוגמנית אילמת טוב שמעו הבנאדם ממש ממש ממש דפוק אין לה כלום בראש והיא עוד מתגאה בזה...אני נישבת לכם כשאני שומעת אותה הולכת לדבר אני מעבירה ערוץ רק מהבושה שקיימות אהבלות עד כדי כך...היא לא תיזכה מהעובדה שחוץ מיופי גם צריך לעבור מסך והיא ממש לא עוברת אותו...

ציטו מפיה:

כתבת: "אמממ... דווח לנו שאת צימחונית. אז... מה בעצם את אוכלת פה?" קריסטין: "אההההההה.... אההההההההממ... פרגיות.." כתבת: " אבל פרגיות זה לא.. בשר? מה ההבדל בעצם בין פרגית לפרה?" קריסטין: "שפרגית זה ציפור ופרה זה..חיה" כמה טמטום יכול להיות בבנאדם אחד?! פשוט כמה?! באמת שאין מצב שבנאדם כזה טיפש.. באמת! זה לא נורמאלי כבר!

Punkitty

New member
אני מתכוונת שהיא קצת...

טיפשה, אין מה לעשות. אבל מאני מסכימה איתך על מימי ואליסיה ((איכס אליסיה:S) וניראל מהממת

למעלה