נטל"י ולא מד"א....

טומי*

New member
נטל"י ולא מד"א....

המחוזי קבע: נטל"י ולא מד"א תעניק שירותים רפואיים בבתי הספר בית המשפט המחוזי בירושלים דחה את עתירת מגן דוד אדום ואפשר לחברת נטל"י לממש זכייתה במכרז של משרד החינוך ולספק שירותי עזרה ראשונה לתלמידי מוסדות החינוך ברחבי הארץ. (מיטל יסעור בית-אור) YNET

DANIELTerrible1

New member
יש למישהו רעיון איך היא תעניק לכל

התלמידים בארץ ע"ר?אני פשוט לא מבין את זה...

afiksambol

New member
כן, יש לי רעיון

נטל"י תחזיק עובד כונן בכל עיר, שיקבל משכורת רעב עבור זה שהוא יושב בבית ומחכה שיתקשרו אליו מהמוקד וישלחו אותו לבית-ספר פלוני לטפל בתלמיד אלמוני שסובל מדלקת חריפה בחשק וזקוק לשני אקמול ופטור משיעור התעמלות ותקבל בשביל זה ממשרד החינוך סכום גלובלי חודשי/שנתי, שיממן יופי של משכורות לבכירים בחברה. (
הבהרה - מדובר ברעיון בלבד... כל קשר בין הדמויות למציאות מקרי בהחלט ופרי דמיונם של הקוראים. כל שימוש שיעשה בפורמט ע"י החברה הזוכה במכרז ייחויב בדמי שימוש ברעיון, כקבוע בחוק
)

כבר ניתקלתי

במודעות בלוחות הדרושים של חובשים לחברת נטל"י, עבור הפרוייקט הנ"ל. ככה שהם יעשו בעצם מה שמד"א עשו עד עכשיו, כונן במרחק של 10-15 דקות

orend123

New member
גיוס עובדים נרחב ביותר

נטל"י מגייסת בימים אלה המון, ה-מ-ו-ן עובדים חדשים, אחים, חובשים ופאראמדיקים (לגבי איכות כח האדם, נכון שהוא לא בשמיים, אבל אי אפשר להגיד שכל אחד במד"א בונבון). שיטת הפעולה תהיה זהה לזו שהחלה במד"א, כונן בבית עם רכב, מוקד ארצי, מכשיר סלולרי שמקבל הודעה בדחיפה, תיק ציוד דומה, מבטיחים חולצה שתהיה שונה לחלוטין כך שלא תזכיר את מד"א... השכר לחובשים מינימום + תשלום נוסף בעבור כל קריאה. נוח בתור עבודה שנייה/עבודה לסטודנטים/כל מי שמושפע מהמיתון...

הרשה לי לפרש את ההחלטה של המחוזי.....

למרות הכחשות נמרצות של "מערכת הבריאות" - חלה הידרדרות משמעותית של "בריאות הלב" בקרב תלמידים (( אני מניחה שזה קשור לזיהום מי תהום ע"י שפכי תעשיית הזכוכית המשוריינת בין השאר ))..... על מנת למנוע "תקלות רציניות" כמו שקרה לאחרונה ב"בית אריה" וקרה לתלמיד "דוד לוי" ז"ל בתיכון בצפון תל אביב ((לאחר חיסון תבחין מנטו - שבועיים לאחר התבחין)).... מערכת החינוך מבקשת לתת מענה לתחום "תלמידים עם התקפי לב" ולכן נבחרה חברה ש"לב" זה ההתמחות שלה. יש גם את הענין הזה של "שימוש בויטמין k בלידה - בניגוד לטבע ((באופן טיבעי מערכת הקרישה מתחילה לפעול רק ביום השמיני לחיי היילוד)) וגם זה עלול לגרום לתקלות שמערכת החינוך מבקשת למנוע ע"י טיפול מקצועי יותר בעניני לב. יש כאן רק ענין אחד שלא הצלחתי לברר - מי ייצג את ההורים בדיון?

למעלה