סוף סוף קניתי מחליק...

Tanya 18

New member
סוף סוף קניתי מחליק... ../images/Emo9.gif

אז הלכתי על Remington מקווה שלא יאכזב... פאק, יקר.......
הינה הדגם: http://www.zap.co.il/alertmodel.asp?model_id=587100

nickey

New member
בקישור שאת צירפת

רשום S2003 ואילו שלי הוא S1003, ישנו הבדל בין הדגמים.

והוא טוב? המחיר הוא פחות בעייתי הכי נורא

חוסכים..השאלה היא אם את מרוצה ממנו? וכמה זמן לוקח להחליק....וכמה זמן זה נשאר....?וכמובן איזה סוג שיער יש לך טבעי?

nickey

New member
מאוד מרוצה..

לי יש שיער טיפונת קצת אחרי הכתפיים, מדורג כמשולש, וחלקו שיער טבעי, חלקו גוונים ובקצוות שרידי צבע (לא צבעתי מאז נובמבר 06'!) לוקח לי בין חצי שעה עד 45 דק' להחליק לשביעות רצוני, מלמטה למעלה. אבל אני פרפקציוניסטית אז כנראה אני מתעכבת יותר
נשאר המון זמן אבל אין לי קרם כלשהו שישמור על ההחלקה, אז הלחות חוגגת והורסת
מחפשת את הקרם/ספריי/סרום שיעזור לי לשמור על ההחלקה. יש למישהי הצעה?

מיכי7

New member
כן../images/Emo13.gif

הקרם של שוקי זיקרי, קוראים לו: קרם מחליק שיער לשימוש עם מכשירים לוהטים וחמים. זה גם מגן על השיער מפני ההחלקה וגם משמר אותה להרבה יותר זמן
בהצלחה

nickey

New member
תודה! ../images/Emo140.gif

מיד יוצאת להסתער על הסופר פארם הקרוב לביתי

nickey

New member
לא מצאתי ../images/Emo10.gif

היה רק קרם מעצב לתלתלים מתאים לשימוש עם מכשירים לוהטים
אז קניתי נטורל פורמולה - מחליק שיער ברגע. אני עדיין לא מוותרת, כשאגיע לתל אביב אחפש! מה לגבי מוצרי קרסטס? גם הם טובים?

מיכי7

New member
למען האמת

לא הרבה מהם ניסיתי, יש להם מסיכה מעולה לשיער אז יכול להיות שגם שאר המוצרים שלהם כאלו. קראתי כתבה לפני כמה זמן והיה כתוב בה שהמומלצים ביותר הם של שוקי זיקרי ושל קרליין. בדקתי את שניהם ומחליק של שוקי זיקרי התוצאות יצאו מעולות
וחוץ מזה שעכשיו רוב המוצרים שלו בהנחה! אז מקווה שתמצאי

♫תתחדשי.....ואי אפשר לומר סתם יקר

השאלה אם זה שווה את הכסף.....ספרי חוויות....לי יש לא מעט מחליקים מסלסלים וכל מיני אביזרים ואני לא סובלת את כולם..אני אוהבת רק את הפן...כל אחד מרוצה ממה שמתאים לו הכי הרבה..=]

Tanya 18

New member
ואו, אני ממש מרוצה../images/Emo9.gif

הוא מחליק מדהים!!~~! ממש נוח ומתחמם בטיל, עדיין לא הבנתי איך בדיוק קובעים את הטמפרטורה כי אין מספר שמראה... בכל מיקרה, ממש אהבתי, מהפעם הראשונה כשעוברים על השיער, השיער כבר חלק, וזה מדהים. וגם הצלחתי לעשות איתו בקבוקים מדהימים... מהיום אני ממלימה על המחליק הזה לכל מי שתרצה המלצות :)

כיף שאת מרוצה...אני

לא היתי מרוצה מכל המחליקים שיש לי.....יש לי בבית בסביבות ה-3 סוגי מחליקי שיער והאביזרים שאיתם. תאמיני לי אף אחד לא שווה....כל פעם קנינו חדש כי הקודם דפוק...רק המסלסלים מעולים.....המחליקים סתם טובים לקצוות..לא יותר מזה..

Tanya 18

New member
המחליקים שלך של איזו חברה?...

גם לי היה מחליק והוא היה זוועה, אבל זה באמת טוב. נראה כמה זמן הוא יחזיק מעמד... נכון, כל המסלסלים טובים, לא יודעת, כי פשוט סלסול הוא הרבה יותר קל לקבלת תוצאה מאשר שיער חלק.

לא זוכרת..אגיד לך אותם כשאבדוק

קניתי מהדיוטי פרי אחד....אחד קנו לי מאיזו חנות ואחד קיבלתי=] רק בזה מהדיוטי פרי אני משתמשת...הוא הכי פחות גרוע מכולם וגם כי יש לו עוד חלקים כאלו של מסלסלים וכל מיני כאלו.... זה ורוד לבן כזה...אבדוק אחר כך ואכתוב אותו פה

למעלה