סוף סוף.

סוף סוף.../images/Emo9.gif

הגיע הזמן באמת, בא לי בול בזמן!
לפני שנתיים בערך, היה לי מחליק של בייביליס...[בלי דרגות חום...], שפשוט היה נוראי... נורא התאכזבתי ממנו... שנתיים שלוש לפני, ידידה שלי עשתה לי החלקה עם המחליק שלה, ויצא פשוט מדהים, השיער שלי החזיק 3 ימים, והיה לו מגע של משי... מהמחליק נפטרתי, ועברתי לפן... כבר חצי שנה שאני מחליקה עם פן, אבל נמאס לי, ולכן, הפעם, אני עושה המון תחקירים, וקוראת המון, על מנת לקנות את המחליק שיעשה את העבודה כמו שצריך. הבנתי שהמחליקים של בייביליס לא משהו, לכן הייתי רוצה לקבל דעה על בראון... [יש לי מסלסל של בייביליס שאני נורא מרוצה ממנו... אבל המחליקים נראה לי לא מי יודע מה...]... אני גם הפסקתי ללכת למספרות.. הם ממש לא מרחמים על השיער... הם תמיד מסרקים לי אותו באכזריות וממש קורעים לי אותו מהשורש..[אף פעם לא הבנתי מה החיפזון שלהם בכל מה שקשור לסירוק השיער... אי אפשר לעשות את זה בעדינות???]... השיער שלי לא מתולתל, אלא גלי, אבל הוא גלי נפוח כזה...[אחרי המקלחת הוא מתנפח ולא יעזור כלום...].. ודבר נוסף רציתי לדעת מה אתם אומרים על הדבר הבא והאם ניתן למצוא כזה בארץ?... http://youtube.com/watch?v=YuVQPKwuHMw

אופס, מצטערת על השרשור הלא נכון!

אשמח אם תשימו את זה מתחת לשרשור השאלות שלכם, מיהרתי כל כך לרשום שלא שמתי לב, והינה תמונה של השיער שלי אחרי פן :p

תודה../images/Emo2.gif

לא צבעתי את כל השיער, השיער האמיתי שלי הוא השטני, יש לי כמה גוונים בלונדיניים בהירים...[רואים אותם טיפה בתמונה].

Jessio

New member
מקפיצה

גם אני מחפשת מחליק לשיער. יש לי את זה שעושה תלתלים של בייבילס והוא אכן עושה את העבודה כמו שצריך, אז מה דעתכן על המחליק של בייביליס?

Eurogirl

New member
של בייביליס באמת לא משהו

לי היה כזה, וכל מה שהחלקתי איתו פשוט "התפרק" תוך שעה גג. מצד שני, כשלקחתי אותו לחול, מה שהחלקתי איתו החזיק כמה ימים, אז הגעתי למסקנה שבארץ הוא עובד גרוע בגלל הלחות. אולי מחליק חזק יותר יעשה את העבודה, אולי משהו על אדים... אני, בכל אופן, עוד מעולם לא מצאתי תחליף לפן מבחינת מראה! כמו שאמרת, באמת חבל שהם מתעללים בשיער ותולשים אותו. אני לא רוצה לדעת מה קורה כשעושים פנים באופן קבוע יום יום במספרה...

למעלה