סיכום השבוע

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

ady18

Well-known member
סיכום השבוע../images/Emo3.gif

|שיר השבוע שלכם [של איתי]- |שיר השבוע שלכם [לא של איתי]- בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- סקופ השבוע שלכם- תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את איתי השבוע? אם כן-איך היה?

ביכום ../images/Emo223.gif

שיר השבוע שלכם [של איתי]? בנות בבטן שיר השבוע שלכם [לא של איתי]? מבול של קרן פלס בילוי השבוע שלכם? עוד לא היה אבל בגלל שזה הבילוי ביחיד שלי השבוע - מדורה סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם? האלופה סקופ השבוע שלכם? אם שרים יותר מדי אופרה ניתקעים על הקול הזה ואז אי אפשר יותר לשיר רגיל תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו? אין משהו שהרס לכם את השבוע? יש כל כך הרבה שאין לי כוח לכתוב משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא? אני לא מצפה מהשבוע הזה לכלום... רק שיעבור מאכל השבוע? טבעות בצל משפט השבוע שלכם? "אם אלה החיים - נחייה" (קרן פלס) האם פגשתם את איתי השבוע? אם כן-איך היה? לא

shoba

New member
היי!! ומזל טוב על הפורום:]

|שיר השבוע שלכם [של איתי]-לפנות עצב |שיר השבוע שלכם [לא של איתי]-seether\the gift בילוי השבוע שלכם-יום הסטודנט אתמול:] סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-נמלטים סקופ השבוע שלכם- תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-הופעות!! משהו שהרס לכם את השבוע-היום:\ משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-טיול שנתי מאכל השבוע: לבנה חחח משפט השבוע שלכם: "לא צריך לדבר כי את הכל אומרות העיניים"[עברי לידר-כמה כוכב] האם פגשתם את איתי השבוע? אם כן-איך היה?לא:(

אושRתי

New member
../images/Emo179.gif

שיר השבוע שלכם [של איתי]-ילד טוב
שיר השבוע שלכם [לא של איתי]-ציפייה לאושר
בילוי השבוע שלכם-
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-
סקופ השבוע שלכם-
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-
משהו שהרס לכם את השבוע-החוםםםםם
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-
מאכל השבוע:
משפט השבוע שלכם: תנו חיוך הכל לטובה
האם פגשתם את איתי השבוע? אם כן-איך היה?לא היה סופ"ש נעים לכולם

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifאני

|שיר השבוע שלכם [של איתי]- כל הטובות תפוסות |שיר השבוע שלכם [לא של איתי]- לשקר לעצמי בילוי השבוע שלכם- לעבוד על הסרט
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- ליבידו סקופ השבוע שלכם- תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- שיעורי נהיגה משהו שהרס לכם את השבוע-
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- חופש מאכל השבוע: במבה משפט השבוע שלכם: "שלום מדברת המסננת..." האם פגשתם את איתי השבוע? אם כן-איך היה? לא

TTתמרTT

New member
=][=

שיר השבוע שלכם [של איתי]- השיר של איתי
למדתי לנגן אותו בגיטרה
די קל תאמת.. |שיר השבוע שלכם [לא של איתי]- חחחח השירים מהלהקה... במיוחד בשמלה אדומה בילוי השבוע שלכם- הלהקה.. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- לא יודעתתת סקופ השבוע שלכם- אין לי שקופפ... אוףףף זה כזה לא מובן .. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]- כפרעליהההה משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- אמא אוחותי חזרו מחו'''ל
משהו שהרס לכם את השבוע-לא היהההה משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-יומולדתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת וחסר לכם לא פותחים לי שרשור פה
מאכל השבוע: אמ אנד אמ משפט השבוע שלכם: "וכל האריות וכל הנמריםםם" האם פגשתם את איתי השבוע? אם כן-איך היה? לא,!!!!! אבל אם תיהיה הופעה אז אולי אני אפגוש..

pRimaVeriTaVIV

New member
עונה../images/Emo121.gif

|שיר השבוע שלכם [של איתי]-"שוב צוחקת" |שיר השבוע שלכם [לא של איתי]-"לשם", "עכשיו אתה חוזר בחזרה", "grace kelly" בילוי השבוע שלכם-מיני מסיבת יום הולדת אצל חבר
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-יש בכלל מה לראות? הכל נגמר
סקופ השבוע שלכם-יש לי שני שרקנים
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]אין משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-שרקנים
משהו שהרס לכם את השבוע-בי"ס כמו תמיד משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-סופ"ש
מאכל השבוע: אין משפט השבוע שלכם: אין האם פגשתם את איתי השבוע? אם כן-איך היה? לא

למעלה