סיכומון סוף סיבוב ראשון

tristan79

New member
סיכומון סוף סיבוב ראשון

הסיבוב הראשון הסתיים לו, וביום שבת הקבוצה תעלה למשחק מול מכבי פ"ת שיפתח את הסיבוב השני אז במבט לאחור ל 11 המשחקים הראשונים - מי השחקן המצטיין של הקבוצה בסיבוב הראשון? מי הפריצה \ השחקן המפתיע של נתניה עד כה? מי השחקן המאכזב בקבוצה? מי מאמן הסיבוב של נתניה?
מה השער הכי יפה? (תוסיפו אם שכחתי איזו קטגוריה מעניינת)

SjP

New member
דעתי

השחקן המצטיין? פשוט אין כזה, וזה לא שלא היו טובים, פשוט כולם שיחקו כיחידה, נתניה קבוצה קבוצתית ולא בנויה על כוכבים וזה מעורר הערכה (10 כובשים שונים של 19 שערים רק אומר שכל שחקן שותף להצלחה) כמובן שהיו כמה שבלטו יותר מאחרים, המגנים סבן ודדי הצטיינו מתחילת העונה, ושליו מנשה ורביד גזל פשוט שתי שחקנים תענוג, כולם הריבו גבה (כולל אני) שהביאו רכש "בינוני" כביכול אבל מתברר שזה בדיוק מה שהיינו צריכים ומסתבר שמכבי נתניה בכל זאת חשבו חכם, וזה עדיף על לפזר כספים מיותרים (ראה ערך מכבי ת"א). השחקן המצטיין- רביד גזל בצוותא עם שליו מנשה השחקן המאכזב- אני בכל מקרה מאוכזב מטאזמטה הוא יכל היה לתת הרבה יותר, מה גם שהפציעות לא תרמו לו, נקווה שהוא ישתפר כי לשחקן הזה יש יכולות טכניות וקבוצתיות מצויינות מאמן העונה- אין בכלל מה להוסיף לותר מתיאוס עושה בצפר לכל הליגה הישראלית, פשוט כיף להיות אוהד מכבי נתניה השנה השער הכי יפה- הטיל של פרנסמן מול מכבי ת"א, בצוותא עם השער של שליו מנשה מול חיפה אחריי בישול של סבן, זה פשוט היה בצפר של התקפה ומוסיף, ההחמצה- דקה 90, שכטר מחטיא פנדל ונתניה מאבדת 2 נקודות יקרות מאוד בבית. בכל זאת, לא חושב שמישהו יכול לא-להסכים איתי בקטגוריה הזאת, למרות שגם זה שלא שנכשלנו בלהביא לפה את אבוחצירא זה גם חתיכת החמצה

סיכו

מי השחקן המצטיין של הקבוצה בסיבוב הראשון? 3 כיבושים + 5 בישולים גורמים לשלו מנשה להיות השם שמן הסתם ישר קופץ לראש. מי הפריצה \ השחקן המפתיע של נתניה עד כה? התשובה למעלה
מי השחקן המאכזב בקבוצה? ג'ורג'י בוי. מי מאמן הסיבוב של נתניה? נתי עזריה אלא מה. עזריה הרי הצליח לעשות משהו שמתיאוס נכשל בו - לנצח את בית"ר
מה השער הכי יפה? הטיל של פרנסמן במשחק האיום מול מכבי ת"א ויש גם מקום לציין את הגול הנהדר של פיראס מוגרבי בגביע הטוטו.

tristan79

New member
התשובות שלי

שחקן מצטיין - כמו שנכתב, נתניה היא קבוצה של קבוצה, לא של שחקנים. הרבה שמות יכולים לראות את עצמם מועמדים - שטראובר, מרין, בן דיין, סבן, מנשה, פרנסמן וכמובן - דניאל ליפשיץ
. לטעמי בן דיין בלט קצת מעל העדר - מעבר לכך שהוא חלק בחוליית ההגנה המצויינת ולתרומה ההתקפית שלו בשערי נגיחה, הוא (יחד עם קלימי בצד השני) בעצם "פותרים" את התלונות שיש כלפי חוליית הקישור ההגנתית והאנמית של נתניה - המערך ההגנתי של מתיאוס לא נראה כל כך הגנתי כשבן דיין מנצל את היכולות ההתקפיות שלו מעמדת המגן. הפריצה - אין שאלה, שלו מנשה. כשהוא הגיע הייתי בטוח ששלו יראה הרבה דשא, אבל רק בישיבה, מהספסל. מתיאוס הפך אותו לשחקן הרכב וקיבלנו את המנייה הכי בטוחה בקישור הנתנייתי עם 3 שערים ו5 בישולים, באמת שאי אפשר לבקש הרבה יותר (כלומר, אפשר לבקש יותר, ונקווה שבסיבוב הבא הוא גם ימלא את הבקשה
) השחקן המאכזב - זה שעדיין בקבוצה זה ג'ורג' בה. היה אמור להשתלב כחלוץ מטרה קלאסי, בלי תחרות כמעט בהרכב ובלי דרישות מיוחדות מלבד לשים את הכדור ברשת בסוף ההתקפה. שער אחד זה מעט מדי. אבל מי שבאמת איכזב אותי זה ברוך דגו - היה יכול לתת את הברק בקישור שהקבוצה צריכה, היה לו את ההזדמנות להשתלב ולשחזר את מעמדו כשחקן מוביל בקבוצת צמרת. אבל עושה רושם שהראש שלו לא היה בעניין ולא נראתה לו המחויבות שמתיאוס דרש... כנראה שהחיים יפים יותר באשדוד. מאמן הסיבוב - מתחלק בין שום לעטר. באמת נמאס מזה שנתניה מסיימת במקום השני אחרי בית"ר ירושלים, והשניים הללו עשו הרבה למען זה שהסיטואציה הזו לא תחזור גם השנה. השער הכי יפה - פרנסמן, בלי ספק. גם שער מדהים וגם כזה שהביא ניצחון!!! ועוד בדקות הסיום!!! ועוד על מכבי תל אביב!!! שער יפה בחזקה משולשת.

למעלה