סיפור על דנה

סיפור על דנה../images/Emo24.gif

לילה טוב לכולם, דבר ראשון אני רוצה לאחל בהצלחה בפורום. אני רואה כאן את כל מה שאתם רושמים ומכניסים על דנה, ואני רוצה לומר כל הכבוד, אבל לדנה הזאת שכולם מכירים מהטלויזה או מההופעות יש צד שלא כולם יודעים. ואני יודעת, אני לא ממש חברה שלה אבל אני מעריצה אותה לא רק בגלל מה שהיא עשתה, אני לא נמצאת בעולם של הגייז. אבל אני תמיד אהבתי לשמוע אותה, והיא תמיד היתה בשבלי אדם חכם שיש המון מה ללמוד ממנו, אני יודעת את סיפור חייה ואני מאמינה שרובכם כאן יודעים,אבל אני לא נכנסתי לפורום לדבר על זה, אני נכנסתי לפורום כדאי לספר דבר מיוחד שדנה עשתה לי, לפני שנתיים אני חליתי בחיידאק הטורף ושכבתי במחלקת טיפול נמרץ חודשיים מורדמת ומחוסרת הכרה, עברתי עשרות טיפולים ויצאתי מזה <אני מתמצתת לכם כי זה לא ממש מעניין מה קרה לי> כאשר אני היתעוררתי העבירו אותי למחלקה אחרת ואז הייתי ערה אבל עדיין במצב לא הכי טוב גם נפשי וגם בריאותי, המשפחה שלי רצתה לעודד אותי וכלום לא עזר ואז אחותי פנתה לדנה וזה רק אחריי כמה סיבובים כי לא תמיד קל להגיע לזמרים מפורסמים, ואז שי שמע את כל הסיפור וממש לקח את זה באופן אישי, באיזה יום אחד כשאני עדיין במיטה של הבית חולים שוכבת כי חוץ מלשכב לא יכולתי לעשות כלום אחותי נכנסת אליי לחדר ואומרת לי יש לי הפתעה, אני לעולם לא הייתי מעלה בדעתי שדנה תבוא אליי ואז היא נכנסה אליי לחדר ואני כל-כך היתרגשתי, גם כאשר עכשיו אני רושמת לכם אני בוכה כי אני נזכרת איזה אור יש לה בעיניים היא נכנסה אליי לחדר היא ושי וישבה איתי למרות שהייתי עם חור בצוואר<מחוברת למכונת הנשמה> היא ישבה לידי ועודדה אותי ואת משפחתי ולא כמו שכולם חושבים היא ממש ישבה לפחות שעתיים והקשיבה ועודדה, אני עד אז חשבתי שדנה היא זמרת אמיצה , אבל כשהיא הגיע אליי לבית חולים דנה הפכה עבורי לאדם אנשוי שאין כמותו. אני שניה עוצרת כדי לומר שאם את דנה קוראת את השורות האלו אני רוצה להודות לך על מה שעשית את זוכרת את הגעת אליי שרק הקלטת את השיר אני נצחתי ואז את הבאת לי את הדיסק וכל היום השיר הזה התנגן לי בחדר מעל המיטה, השיר הזה נתן לי כוח להמשיך ולנצח,אז דנה אני אומרת לך תודה, תודה ממני ומהמישפחה. יש כאן אולי אנשים שיזכרו אותי כי אני הייתי עם דנה בתוכנית של דודו טופז אני זו שהגעתי להודות לדנה בתוכנית. אז אנשים יקרים תאמינו או לא דנה היא אדם אנושי, דנה עשתה מעשה שהמון אנשים לא היו עושים. ולכם אנשים טיפ על דנה האדם, לא דנה הזמרת שוב אני מאחלת הצלחה בפורום אני חושבת שמגיע לאדם כמו דנה שיעשו ויזכירו אותה.

the bourgeoisie

New member
סיפור יפהפה!../images/Emo23.gif

אני חייב לומר שלפני שהפורום קם לא שמתי לב כל כך לדנה אבל עכשיו אני מתחיל לאהוד אותה! (ועברו רק 3 ימים!)
אם מושיקו לא היה המנהל סביר להניח שלא הייתי אפילו בודק את הפורום הזה! מנהל מדהים לפורום של זמרת מדהימה!

מצטערת.../images/Emo12.gifמושיקווו../images/Emo12.gif

למה כתבתי איציק? כניראה הגיע השעה לעוף למיטה, ולצאת מהצ'אט אז לילה טוב לכולם/ן

../images/Emo24.gif ברוכה הבאה ההיא שהייתה,

אהלן וברוכה הבאה לפורום של דנה, את הסיפור שלך אני מכיר, ואני זוכר אותך גם מהטלוויזיה, אכן סיפור יפה ומרגש, שבא להוכיח באמת שדנה כאדם היא טיפוס מאוד רגיש ואכפתי, דנה אינטרנשיונל עברה המון בחייה להגיע לאן שהיא הגיע, דברים לא הוגשו לה על מגש של כסף והיא נלחמה המון כדי להיות מה שהיא, מטבע הדברים, יש לה רגישות רבה כלפי בני אדם, היא טיפוס מאוד רגיש חכם ואכפתי, הסיפור שלך נוגע ללב, וכל הכבוד על הנחישות והרצון לנצח, וזה לא סתם שדנה שרה את ניצחתי בדודו טופז, השיר ניצחתי באמת מספר על סיפור הצלחה, דנה עצמה אמרה בראיון, שלהבדיל ממה שרבים חושבים השיר לא מדבר על הנצחון בארויזיון, אלא מדבר על נצחון רוח האדם, על היכולת להאמין בדרך מסוימת וללכת בא למרות שהיא שונה, למרות שהיא לא דרך שכולם הולכים בה, ואולי רק את הולכת בה, אבל בכל זאת את צועדת וממשיכה הלאה, ועל זה מדבר השיר ניצחתי , על נצחון רוח האדם! (השיר ניצחתי לקוח מתוך אלבומה השביעי של דנה אינטרנשיונל "יותר ויותר" ושוחרר כסינגל שני מהאלבום אחרי למה כתבת לי שיר)

ברוך הנימצא../images/Emo24.gif

האמת שאין מה להוסיף אחריי כל המילים שלך.... תמשיך לעשות את מה שאתה עושה, כי אתה עושה את זה על הצד הכי טוב. בהצלחה

KristineW

New member
הסיפור שלך באמת יפה ומרגש!../images/Emo140.gif

כל הכבוד לך על הכוח שלך להילחם במחלה, אני מאחלת לך המון בריאות!!!

למעלה