עדכון

עיילה2

New member
עדכון

תודה לכולם... אוסיף שאבי חולה בסרטן ועוד מיני מזונות והוא לא במצב להתעמת מולה..והיא מנצלת זאת מולי כי היא יודעת שהוא חשוב לי.. בסוף הזמנתי אותם ואבי אמר לי דברי איתה..דברתי והזמנתי אותם (היא דרך אגב היתה קרה מאוד).. לאחר שהשיחה נותקה..שמעתי אותה צורחת עליו והוא לא אמר לה מילה.. הבוקר דברתי איתו והוא (דמעות בעייני כרגע) אמר שהוא נורא מתגעגע אליי ולבנות שלי והיא לא תתן לנו להפגש עד שאתנצל (על מה הגברת בחרה להעלב הפעם לא יודעת).. ושלא נותר לו זמן רב והיא גם מפנה את כל האחים האחרים נגדי (פרט לאחי הקטן שאין לה סיכוי ..ולא גם יש טיפה שיקול דעת )..ואבי עוד מתנצל שיש לנו אופי דפוק... אמרתי לו אבא אין לנו אופי דפוק0אתה רגיש ונהדר ואוהב (זאת היא אם האופי הדפוק שאבי מחמיא לה ומניסה לפייס והיא תוקפת אותו (אוסיף שלאבי התפרצה שוב הסרטן)... לסיכום אמרתי לו אבא הכל בשבילך...לא צריכה את האחים האלו שנגררים אחרי דיבורים רעים כאלו ושוכחים מה נעשה עבורם, יש לי משפחה וחברים ..הכל בשביל אבא שלי ואולי אצליח להוציא אוצי מהארמון של האם החוגת:)))..

לדעתי..

לא היית צריכה להזמין את אימא שלך.. היא תהרוס לך את האירוע לאבא שלך יש כנראה ביטחון עצמי נמוך שהוא מאמין לגרושתו שיש לו אופי דפוק וגם עם המחלה שלו קשה לו בטח. אבא שלי כמעט אותו דבר, יש לו סכרת והוא עבר מלא ניתוחים וסיבוכים ואימא שלי בכלל לא אוהבת אותו, במקום לתמוך בו ולעזור היא אמרה לו שהוא הרס לה את החיים עם המחלות שלו.. הם שותקים ובולעים את ההשפלה בשביל שיהיה שקט אין להם יותר כוח למלחמות.

עיילה2

New member
היא לא גרושתו זו הבעיה

הי , לצערי היא לא גרושתו (וזו הבעיה) היא פשוט חונקת כל רצון ואהבה שלו..וגוררת אותו למלחמות שהיא יוצרת והמשפט:, נאה דורש נאה מקיים" תפור עליה..היא יכולה להיפגש עם אחותי ואבא שלי לא יכול להפגש איתי?! למה? דברתי עם אבא שלי שוב ואמרתי לו -אני מתנצלת בשביל הקשר איתך (למרות שזה מבחינתי שקר) -אתה תעשה מה שאתה צריך כדי להיפגש.. ותתחיל להתעמת איתה, היא חונקת אותך לא נותנן לך לבלות ולא רוצה לבא איתך- קום וצא לבית קפפה, סע לאחותך ..תבוא אליי..הרי הפרזיטית לא תקום ותעזוב-למה לה? יש לה עבד שמפרנס אותה, יכולה לצעוק עליה ולשבת כל היום בבית בטלויזיה.. אוףףףאבא תתעורר כבררררררררררררר!!! אבא שלי עוד בתקווה שמשהו ישתנה- זה לא ישתנה עד שהאישה הזו תכיר בבעיה שלה ותטפל בזה.. האבא התמים שלי, אני מרחמת עליו, היא הורגת אותו לאט לאט..

את יודעת

אבא שלך בוחר להשאר עם אימא שלך וזאת כבר בעיה שלו.. לפעמים יותר קל להתעלם מהבעיה מאשר לפתור אותה תנסי לעזור לו איך שאת יכולה אבל בלי שזה יהרוס גם לך את הבריאות והחיים. הלוואי שהייתי יכולה גם לעזור לאבא שלי, זאת בחירה שלו ומזל טוב לבת שלך :)

אנילה1

New member
בנות, אולי תפסיקו את המריבות. איך עושים את זה

פשוט מסכימים עם כל מה שהיא/הוא אומרים. וזהו. כמובן שצריך לעשות עבודה עצמית לא קטנה. כי אתם רגילים לעימותים ועצבים.

אנילה, את צודקת

צריך לעשות את הדברים אחרת וכך שוברים את המעגל. וכמובן, כמו שאמרת - השינוי צריך לבוא מאיתנו ולא לחכות שאחרים ישתנו.

למעלה