עד כמה אתם חושבים שרעננה וירושלים יוכלו להפריע למכבי?

גל מאור

New member
עד כמה אתם חושבים שרעננה וירושלים יוכלו להפריע למכבי?

מכבי בנו השנה סגל עצום עם המון מחליפים לכל עמדה. אם בודקים השוואה בין כל שחקני החמישיה של מכבי, רעננה, וירושלים אפשר לראות שלרעננה אין הרבה מה להציע (מעבר לקלי מקארתי שיהיה מאוד קשה להתמודד אתו) ולירושלים יש יתרונות בעמדות הפורוורד. בעמדת הרכז מכבי לוקחת את השאר עם אריאל מקדונלד, וירושלים חזקים עם ג`יימס בלקוול. רעננה במצב גרוע עם וולדמן וקנטור. בעמדה מס` 2 גם כן מכבי מובילה, כשפארקר לוקח את פפי וסיימון. בעמדה מס` 3 מכבי בנחיתות, למרות שתקבל מהעמדה קליעה נהדרת (בריסקר/ראדוביץ`). רעננה וירושלים חזק בתמונה עם קלי מקארתי וטוני דורסי. בעמדה מס` 4 רעננה חלשה עם ג`סי סולטרס. נדב וקיבו סטיוארט מצויינים. ולסיום, אצל הסנטרים המשחק מכור. האפמן לוקח בגדול את רנקין וסטנויביץ` ועוד יש לו מחליף מצויין על הספסל-צ`ורה. נ.ב. בקרוב עולה לאינטרנט אתר סטטיסטיקות אדיר שבניתי.

leeno

New member
אפשר להוסיף

את טל בורשטין שעל פי האימונים של מכבי התאקלם מהר ויוכל לשחק כמחליףשל פארקר בליגה הישראלית והאירופאית בעמדה מס`3 יכול לשחק בליגה האירופית גם בורשטיין גם ראדוביץ וגם בריסקר שלא יכול לשחק בליגה.

leeno

New member
הבנאדם פשוט קול.

זה לא שאין לו שמחת חים פשוט הוא קול לא מתרגש יכול להיות שהזכיה במקום שני עדיין קשה לו...

אני מסכים איתך עקרונית..

אך אני לא בטוח ואפילו לא חושב שלמכבי יש נחיתות בכל עמדה שהיא.. גם לא ב3. אתה מוזמן להסביר לי מדוע אתה חושב כך..

למעלה