עוד מדינה רוצה שלום עם ישראל

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
משרד החוץ הסודני בהודעה רישמית: "הגיע הזמן להסכם שלום ביננו לבין ישראל. איחוד האמירויות התווה את הדרך הנכונה".
נתניהו מברך על יוזמה

משתפרת1

Well-known member
משרד החוץ הסודני בהודעה רישמית: "הגיע הזמן להסכם שלום ביננו לבין ישראל. איחוד האמירויות התווה את הדרך הנכונה".
נתניהו מברך על יוזמה
כל המרבה- הרי זה משובח.
במקרה הספציפי הזה (סודן) כנראה שזה יקח את הזמן שלו. דובר משרד החוץ שלהם דיבר על ההסכם הצפוי עם ישראל, כמה שעות אחרי כן אמר שר החוץ עצמו שהנושא לא נידון במשרד. יקח זמן.
סביר יותר שמרוקו (איתה יש קשר דה פקטו, ישראלים יכולים לטיל בה עם הדרכון הישראלי ובעבר כבר היתה נציגות שלהם בארץ) תוציא את הקשרים מהמחתרת אל האור.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
תואם לחלוטין את דברי השמאל ואהוד ברק בראשם על צונמי מדיני נגד ישראל, על ניתוקה של ישראל מהעולם בגלל מעשי נתניהו ושאר מרעין בישין.

כמעט כואב לי הלב עליהם :). מזל שרק כמעט.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני כולי תקוה שיחזיק מעמד ,
"אהבה שתלויה בדבר, בטל דבר, בטלה אהבה. אהבה שאינה תלויה בדבר לא בטלה לעולם" (ר' נחמן מברסלב כמדומני).

דווקא הסכם השלום עם מצרים, שתלויה אך ורק באמונתה שהיא לא יכולה לנצח את ישראל צבאית, שביר יותר מהסכם השלום עם מדינות ערביות שההסכם איתן מבוסס על אינטרסים הדדיים וכבוד הדדי. אמנם אין לדעת מה יוליד יום ויתכן שמבצעים צבאיים כאלה ואחרים יגרמו פה ושם לבעיות קלות, אבל בגדול אינני רואה סיבה שהסכם השלום הנוכחי לא יחזיק מעמד.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
תואם לחלוטין את דברי השמאל ואהוד ברק בראשם על צונמי מדיני נגד ישראל, על ניתוקה של ישראל מהעולם בגלל מעשי נתניהו ושאר מרעין בישין.

כמעט כואב לי הלב עליהם :). מזל שרק כמעט.
הרינגטון הרחום והחנון.....:).
לצערי כל הצעדים שנעשים עכשו על ידי מדינות שונות בכדי לקבל "הנחות" מארה"ב לא נעשות מאהבת מרדכי.....
ההישג היחיד שביבי יכול לזקוף לזכותו הוא שאותן מדינות מאמינות שבאמצאותו הן תוכלנה לקדם את קשריהן עם ארה"ב.
אל תקשור לביבי כתרים כל כך מהר.
קל וחומר ,היזהר כיפליים כאשר אתה מבקר את דברי אהוד ברק ,בד"כ סופם להתגשם.

דיברגנט חדש

Well-known member
כל המרבה- הרי זה משובח.
במקרה הספציפי הזה (סודן) כנראה שזה יקח את הזמן שלו. דובר משרד החוץ שלהם דיבר על ההסכם הצפוי עם ישראל, כמה שעות אחרי כן אמר שר החוץ עצמו שהנושא לא נידון במשרד. יקח זמן.
סביר יותר שמרוקו (איתה יש קשר דה פקטו, ישראלים יכולים לטיל בה עם הדרכון הישראלי ובעבר כבר היתה נציגות שלהם בארץ) תוציא את הקשרים מהמחתאת אל האור.
אין שירות קונסולרי לאזרחים ישראלים במרוקו (ובמדינות ללא יחסים דיפלומטים עם ישראל)

משתפרת1

Well-known member
אין שירות קונסולרי לאזרחים ישראלים במרוקו (ובמדינות ללא יחסים דיפלומטים עם ישראל)
דה פאקטו, לא דה יורה. גם אין נציגות מרוקנית רשמית בארץ, בוודאי לא קונסוליה, אך השירותים (למשל קבלת ויזה) מתקבלים דרך נציגויות אחרות. לכן נראה לי קרוב יותר שהיחסים האלה יצאו לאור מהר יותר מאשר יחסים עם מדינות כמו סודאן.

נעימה 5

Active member
כל העיסקה הזאת עם הארצות האימריות מתקבלות אצלי בברכה אבל
בקצה המחשבה מתגנבת לה גם קצת פחד,,האם לא יתכן שיום אחד הקערה
המוסלמית תתהפך על פיה??האם לא יתכן שיום אחד כל האיחוד האיסלמי הנל
יפנה עורף במקובץ ויקום על ישראל??
הרהורים אלו לא עוזבים אותי, ומפחידים

דיברגנט חדש

Well-known member
דה פאקטו, לא דה יורה. גם אין נציגות מרוקנית רשמית בארץ, בוודאי לא קונסוליה, אך השירותים (למשל קבלת ויזה) מתקבלים דרך נציגויות אחרות. לכן נראה לי קרוב יותר שהיחסים האלה יצאו לאור מהר יותר מאשר יחסים עם מדינות כמו סודאן.
לפי מה שידוע לי, ישראלים לא יכולים להיכנס למדינה, אלא אם כן, הם באים בקבוצה מאורגנת תוך יידוע מראש על הגעתם.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
כל העיסקה הזאת עם הארצות האימריות מתקבלות אצלי בברכה אבל
בקצה המחשבה מתגנבת לה גם קצת פחד,,האם לא יתכן שיום אחד הקערה
המוסלמית תתהפך על פיה??האם לא יתכן שיום אחד כל האיחוד האיסלמי הנל
יפנה עורף במקובץ ויקום על ישראל??
הרהורים אלו לא עוזבים אותי, ומפחידים
את צודקת. אני מציע לך לבנות בונקר אטומי בחצר ביתך ולמלא אותו בפרודוקטים שיספיקו לכל המשפחה ל 5 שנים לפחות.

למעלה