עוד מעט יומולדת לדנה
מושיקו....

שני23889

New member
עוד מעט יומולדת לדנה ../images/Emo65.gif מושיקו....

בואו נעשה משהו יפה כפרה,עדיף איתה מן הסתם חחח,כבר הרבה שנים שלא עשינו משהו מיוחד,זהה יכול להיות ממש מהמם

האמת כן , אשמח לעשות משהו מיוחד השנה ../images/Emo13.gif

ילא חברים , תעלו רעיונות , ונראה מה אנו בוחרים - כיצד אנו חוגגים השנה למלכה שלנו - יום הולדת
.... אולי נצלם קליפ ברכות מיוחד מכולם , ונערוך מזה קליפ מהמם על רקע השיר יום הולדת של דנה , מה דעתכם ? זו מזכרת אישית מדהימה מאיתנו לדנה .... זה הרעיון שלי , מה איתכם ?

אני חושב שזה רעיון טוב מאד ../images/Emo13.gif

רק השאלה היא איך עושים את זה. רעיון משלי: כל אחד יכול לקחת שיר אחד של דנה ולהלביש על הלחן שלו ברכות לדנה: לדוגמא לישנן בנות
ישנה מלכה ישנה מלכה יפה, פצצה ומדהימה זמרת משהו שיגעון הכי גדולה במזרח התיכון וגם בכל העולם היא מקום ראשון זאת דנה דנה המלכה כן כן זאת דנה דנה המלכה שמסובבת ת'עולם כי היא מנצחת את כולם
אתה מבין? כל אחד ייקח שיר אחד של דנה שהכי הכי עושה לו את זה וילביש ללחן שלו מילות ברכה ליום הולדתה

philip1123

New member
רעיון קצת יותר בוגר

אין שום דבר במה שהעליתם, אבל לדעתי משהו קצת יותר בוגר ובר משמעות הוא שכל אחד מהגולשים כאן פשוט יבחר שיר אחד שלה ויכתוב בדיוק למה ואיך השיר הספציפי הזה השפיע עליו, דיבר אליו, הזדהה איתו וכו'. הרבה יותר מברכות מתקתקות/מלוקקות של תיכוניסטים.

מה פתאום "מלוקקות של תיכונסיטים".

א - לא כולם פה תיכנוסיטים. ב - ניתוח שירים כבר עשינו פה 1000 פעם. ג - יום הולדת זה משהו שהוא רק פעם בשנה אז מותר להשתטות קצת(למרות שאני חושב שהרעיון שלי לא ילדותי בכלל)

nerod 72

New member
../images/Emo45.gif

נוכל להפגש , כל אחד יגיד כמה מילים.... ונערוך מזה קליפ יפה וברקע שלו השיר "יום הולדת"... נשמע לי אחלה... פשוט ועם זאת עמוק ומרגש...

אני קצת חושב אחרת....

לעשות קליפ ברכות לדנה ליום הולדת יכול להיות נחמד ולשלב את השיר יום הולדת שלה.. יכול להיות רעיון טוב אבללל כמה דברים.. א. לא היו מספיק אנשים רציינים בפורום בשביל כמות שלעשות קליפ כזה תמיד זה אותם אנשים שבאים ועושים ונותנים וכמובן הכי חשוב מפרגנים. ב. לערוך דבר כזה זה עולה הרבה כסף.. ולהתחיל לאסוף כספים זה סיפור ואין כוחות לזה.. אני מאמין לאף אחד. ג. לקחת את השיר יום הולדת של דנה ולעשות ממנו ברכה של ברכות מאיתנו בוידאו לא שאני בא לנתח עכשיו את השיר כן אבל זה שיר דיי טעון בשביל לעשות משהו שמח ועליז. והרעיון של לנתח שירים של דנה בפורום זה רעיון שולי מכיווון שכבר עשו את זה בעבר בפורום וזה לא משהו מיוחד... אני חושב שהשנה באמת צריך לעשות משהו מיוחד משהו אחר משהו שלא עשינו בשיתוף אולי עם דנה מה גם שאולי באמת הפעם בשיתוף פעולה אם דנה אפשר יהיה לראות אנשים חדשים קצת ולא תמיד את הקבועים.. אז מה עושים??

אני גם בדעה של דני... ו..

דני מה נשמע מותק ??
מממ.. אני בדעה של דני , להתחיל לאסוף כסף זה באמת סיפור... לגבי לעשות ברכות בוידיאו לדעתי זה רעיון יפה אבל זה יהיה אפשרי לעשות זאת רק אם נעשה מפגש חברי פורום... עדיין לא יצא לי להיות בשום מפגש, כי אני מהצפון.. אבל עכשיו יוצא לי החודש להיות הרבה פעמים בתל אביב.. בעזרת השם בספטמבר אני עוברת לגור בתל אביב
... אז אם יהיה תאריך נוח אני ממש ממש אשמח לבוא! אה ואם עושים את הוידיאו ברכות, צריך לחשוב על שיר אחרר, לא השיר "יום הולדת" של דנה כי הוא לא מתאים לברכות, צריך שיר שמח ומקפיץ ואיכשהוא שיהיה גם קשור ליום הולדת.. חחח.. ערב נעים לכולם
.....

DBTK

New member
היי כולם - הרעיונות לא גרועים כמו שזה נראה: )

אפשר לעשות כל דבר - וכל עוד זה יהיה מהלב, זה ירגש עם הפשטות שלו. אפשר לעשות שירשור ברכות כמו שהציע "בטהובן", ואפשר לעשות קליפ ערוך כמו שהציע אורן. עכשיו לגבי ההתאספות ולגבי הכספים וכו'... קודם כל, מדובר במשהו אישי מאיתנו לדנה,ומשהו למזכרת שאנחנו יכולים להכין לה. אף אחד לא מתכנן פה לעשות קליפ של 80.000 ש"ח כדי לשים בMTV או אפילו 24. בסה"כ אם לא מתאפשר למס' רב של חברים להגיע למפגש משותף כדי לצלם משהו, אפשר לעשות את זה כמו "סרט הודי"
מבררים מי יודע לערוך וידאו בצורה יפה ופשוטה בתכנה במחשב. כל אחד מצלם עצמו בתוספת ברכה, ריקוד, שיר, כל דבר.. ושולחים את זה לבן אדם שיקח על עצמו לערוך את הקטעים ביחד לקליפ משותף! אני חושב שיש צורך בהשקעה מינימלית ועם הרבה אהבה

שני23889

New member
לא קליפ...צריך לעשות משהו איתה! ../images/Emo13.gif

כבר מלא שנים שלא עשינו,אני חושבת שדווקא כן הגיע הזמן,וזה לא כ"כ מסובך היא לא באה במיוחד מג'מייקה או משהו כזה כולה פה מתחת לאף,אפשר לארגן איזה מקום,להפעיל קשרים ויאללה הפעם לעשות משהו רציני

שני23889

New member
קליפ זה סתם,לנו זה בטוח לא יתרום וגם לה לא

היא רגילה כבר לאלפים כאלה,ואנחנו רק נישמע שהיא אמרה וואו תודה וזהו לדעתי יותר נחמד אם נעשה משהו יותר אישי כזה,נסגור איזה מקום קטן,אולי מושיקו יוכל לבקש ממנה לבוא אפילו לקצת? ,נביא מתנות,זה לא צורך הפקה ולא כלום הכי פשוט וגם הכי כיף! נכון דני כפרה?

שני, לדעתי הרעיון שלך הכי הכי טוב!!! ../images/Emo13.gif

זה באמת רעיון טוב שנארגן עם דנה'לה איזו פגישה וכל אחד יעניק לה איזו מתנה או משהו.

DBTK

New member
רעיון לא רע

השאלה אם זה יצא לפועל מבחינת דנה

2 רעיונות מובילים

ערב טוב חברים
ובכן ישנם 2 רעיונות כרגע על הפרק שמובילים , 1- צילום של קליפ מיוחד שיורכב מברכות אישיות שלנו הגולשים , אנו ניפגש כולם ונצלם ברכות אישיות שלאחר מכן ייערכו בצורה מיוחדת . 2- מפגש לנו עם דנה המביע את הרצון שלנו לחגוג עימה בפן איטימי ואישי . אני מנסה לבדוק להוציא לפועל את האפשרות השנייה , מקווה לתשובות לקראת תחילת שבוע הבא ולאחר מכן נראה כיצד מתקדמים .

nerod 72

New member
כמובן שמפגש יהיה מהמם....

ואני בטוח שמושיקו ינסה להוציא את זה לפועל ואם לא, נעשה את האופציה השניה...

מפגש - רעיון מצוין :)

למרות שאני הרבה פעמים פוגש את דנה ליד הסנטר או בבוגרשוב אבל אין כמו מפגש מסודר ונחמד ..פעם שעברה היה ממש מקסים.

דור לוי3

New member
המון המוןןן

מזל טוב ואיחולים.. שתהיה לך שנה טובה, שנה מלאה הפתעות חיוביות.. שנה מרעננת.. שנה שתזכי לגלות באמת דברים שעד היום היו לא ברורים, שהקדוש ברוך הוא ישמור עליך מעין הרע ומכל מיני מחלות ודבהרים רעים ושתזכי להיות מאושרת באמת מכל הלב

למעלה