עומר עבדול עזיז עדיין שייך למועדון?

עומר עבדול עזיז עדיין שייך למועדון?

עוד מישהו זוכר את עבדול עזיז הניגרי שהגיע לנתניה בעונת העלייה ב04-05 והראה לא מעט ניצוצות על המגרש? אני זוכר בזמנו שהמועדון רכש את הכרטיס שלו, אז למישהו יש מושג אם השחקן שנמצא בקבע בליגה הלאומית עדיין שייך למועדון?

tristan79

New member
עד כדי כך התייאשת

מג'ורג'י בוי? אני יודע שלפני שנה וחצי, בפתיחת מחנה האימונים של הקבוצה בקיץ, הביאו למבחנים את כל השחקנים המושאלים מרחבי הליגות ואז הופתעתי לגלות שעבדול עזיז עדיין היה שייך לנתניה. מה קרה איתו מאז אין לי מושג. וחבל, כי נדמה לי שהוא הובא על תקן של יעקובו (כלומר הגיע לנתניה בגיל מאוד צעיר, בתקווה שיניב פירות כהשקעה לעתיד) כלומר היום הוא צריך להיות באמצע שנות העשרים שלו - עדיין צעיר, אבל כנראה לא כזה יעיל, אחרת הוא לא היה מסתובב בליגות הנמוכות...

בהחלט מיואש ומחפש אלטרנטיבות אפשריות../images/Emo13.gif

בכל מקרה, עבדול עזיז הגיע לנתניה בגיל 19 ואני זוכר שהיו תוכניות לבחור ומשום מה אחרי עונה די מוצלחת (6 שערים +3 בישולים) הוא התנדף לו בלי הרבה הסברים ולכן הסקרנות על כרטיס השחקן.

tristan79

New member
אחרי המשחק מול פ"ת נשאר רק להסכים איתך

המצב לא יכל להראות יותר מביך בחלק ההתקפי של הקבוצה אם היה לנו שם את ראזאק ועזיז במקום אומברטו ובה... הנידוף של עזיז היה כנראה על מנת שישתפר ויתחשל בליגה נמוכה (הושאל להפועל חיפה בהתחלה) ויחזור לנתניה כשחקן טוב יותר - הוא לא ממש השתפר (לא זוכר אותו קורע את הלאומית) וכנראה זו הסיבה שהוא לא ממש חזר...

עדיף לשכוח מפנטזיית ראזאק

הברנש החביב נודד עכשיו בצמרת הליגה השנייה בגאנה אל צעדיו האחרונים לקראת פרישה.

למעלה