עונה 3 פרק 25

Uri04

New member
זמרת מדוייקת, אבל חטפתי סכרת

גם לא אהבתי את הגישה התוקפנית שלה כלפי אביב. הא צדק כשאמר לה: "את רוצה נחמה - קחי חסקה ושוטי לאילת". כאילו, זה אולי היה קצת בוטה אבל זה סתם לה את הפה, ואני לא חושב שהוא עשה לה עוול בביקורת שלו כלפיה. למרות שאני מניח שאם שיראל היתה בוחרת באביב כמנטור הוא כבר מזמן היה נפטר ממנה...

מה שהיא התכונה להגיד

להגיד זה לא טוב, או לא מוצלח וכאלה... זה לא עוזר לה להשתפר. ההוא מהסרטון הסביר לה מה הדרך הטובה ביותר בשבילה לשיר. אז היא מאוד התלהבה מהעצה שהוא נתן לה, וקיותה שגם אביב ייתן לה עצה באותו קו, והאמת היא צודקת. סתם להעביר ביקורת על מישהו, זה לא תורם לעבודתו כזמר. להסביר לו מה הוא צריך לעשות כדי להשתפר - זה כן!

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא תמיד עניין של שיפור, לפעמים סתם טעם...

הסגנון שלה הוא מה שהיא אוהבת ויש לזה קהל; הוא פשוט לא כולל את אביב גפן...

xjoiq

New member
שיראל הנהדרת הכיפית בעוד ביצוע מקסים

אהבתי את הקאבר של שיראל בעיבוד מחזמרי כזה. והמנטורים מתקשקשים על האמנתי לא האמנתי משוחק לא משוחק כאילו זה בדיקת פוליגרף.
חלק מהיופי במחזמר זה המשוחקות שלו. הקול של שיראל כל כך יפה ומקסים והיא מקרינה החוצה את השמחה הפנימית שלה ואהבת הארץ והאנשים.
כל כך כיף לשמוע שירים מאוהבת-אדם כמו שיראל.
והיא כל כך מקסימה אני מתמוגג
מכל שניה שלה על המסך בין בשיר בין בדיבור. אפילו מהקונטרות שלה לאביב
אני מתמוגג.

אוווף

עוד שיר משעמם, וגם העיבוד די סתמי.

שיראל יודעת להופיע ויש לה קול מעולה- אז זו היתה הופעה לא רעה - אבל עם שיר אחר זה היה יכול להיות הרבה יותר מעניין.

אביב כ"כ אדיוט לפעמים, שזה לא יאומן. מה הקשר לנחמה? בגלל שהיא בחרה בשלומי ולא בו אז כל העצות שלו זה "זה היה מתוק מדי"?

Uri04

New member
הביצוע דווקא היה מאוד רגוע ואסוף

אולי אסוף מדיי אפילו.

trilliane

Well-known member
מנהל
הכול יחסי, זו בכל זאת בלדה; הביצוע של א"א נינוח ומלטף

אז לעומתו ניב נשמע לי לחוץ ולוחץ. תשמע אותו ב-40 שניות, בפזמון הראשון, "זהו שיר של אחרי מלחמה";
אח"כ ב-1:25 עם "מישהו שר את זה קודם" (לי זה נשמע שזו עובדה שמרגשת אותו מאוד, משום מה)
ואז תחילת הפזמון השני אותו הדבר, שוב לוחץ וזועק...
והיבבה/גניחה לקראת הסוף, בקול גבוה... לי זה לא משדר סוף מלחמה, זה יותר סירנה.

אז כן, בתור מי שגדלה על המקור, הביצוע של ניב נשמע לי לחוץ, לוחץ, מיוסר, היסטרי (יחסית) ומאוד לא מוצלח.

liri7

New member
בהשוואה ליבבות של אלקנה הוא נשמע מתון

לי הייתה הרגשה שלפעמים כמעט נגמר לו הקול, מעבר לזה ביצוע סביר+.

trilliane

Well-known member
מנהל
בהשוואה לאלקנה אפילו ג'וש נשמע מתון...

אכן, נשמע שלפעמים נגמר לו הקול ושהוא מאוד מאומץ וזה חלק מהעניין.
אני לא אהבתי את הביצוע בכלל, ועל חיבור לשיר ולמילים שלו כבר בכלל אין טעם לדבר.

Uri04

New member
הוא חמוד ושר יפה. לא היה פה משהו מיוחד, קצת מונוטוני באמת

ואני אהיה קצת מגעיל, אבל הדבה הזאת שרקדה בצלליות מאחור דיי משכה את תשומת הלב ממנו.

עוד שיר יומזיכרון

מה יהיה??
&nbsp
שם טוב לוי

&nbsp
ניב נראה ממש טוב, וזה היה ביצוע לא רע שלו - אלא שזה הרגיש כמו (ההפתעה) טקס יומזיכרון...

trilliane

Well-known member
מנהל
זה דווקא שיר אופטימי של *אחרי* מלחמה...

אבל יש נטייה להפוך כל בלדה (מלודית) לשיר זיכרון (אלא אם המילים מפריעות יותר מדי).
שם טוב מלך, אבל אני עדיין לא חובבת את השיר הזה... אין לי משהו רע לומר עליו, הוא פשוט משעמם אותי (והביצוע של ניב הצליח לעצבן אותי, אבל אני פשוט לא אוהבת את השירה שלו, לא יעזור).

מה שנכון

השנה ביום הזיכרון היו שירים כ"כ לא קשורים (אם תלך, אהוב יקר וכאלו) שזה באמת לא מפתיע ששיר אחרי מלחמה הופך להיות שיר טקסים של יומהזיכרון.
&nbsp
גם אני לא מתחברת לשירה של ניב בד"כ - הפעם הבעיה היחידה שלי איתו היתה שהוא הגיש את השיר כאילו הוא עומד בטקס יומהזיכרון העירוני, לזכותו יאמר שהוא לא ניסה לשחק יותר מדי עם הקול שלו כמו בד"כ - מה ששיפר פלאים את הביצוע בעיני.

למעלה