עט הארה של מאק כקונסילר לכיסוי פיגמנטיציה בפנים

sivi17

New member
עט הארה של מאק כקונסילר לכיסוי פיגמנטיציה בפנים

הלכתי היום למאק בקריון במטרה לקנות קונסילר שיסתיר פיגמנטציה, אדמומיות וכד'. רציתי קונסילר שיכסה נקודתית ויתאים בדיוק לגוון העור שלי, כך שאני אוכל לשים פודרה עם כיסוי קליל מעל וזהו. באתי בחשיבה שיתנו לי את הpro longwear (אחרי בדיקה ברשת), אבל מכיוון ואף פעם לא רכשתי איפור במאק, החלטתי שמי שתתאים לי קונסילר, תחליט לבד איזה סוג להתאים לי על סמך הצורך שלי. ישר היא הלכה על ה-prep prime highlighter. הגוון התאים (בתאורה של החנות), ולבסוף היא שמה לי מייק אפ מינרלי (אבקה דחוס) בטענה שיש לזה כיסוי מאוד קליל. קניתי את ההיילייטר (מבלי לדעת שזה הייליטר ולא קונסילר-לא ראיתי את השם). בבית הבנתי שלא מדובר בקונסילר, ולמרות שהעור נראה טוב, אפשרי מאוד שהמייק המינרלי תרם לכיסוי. חיפשתי קצת ברשת על שימוש בהייליטר של מאק כקונסילר לכיסוי פיגמנטציה, ולא מצאתי, הרוב משתמשות בו לכיסוי כהויות מתחת לעיניים, וגם זה מעל קונסילר או קורקטור. הידע שיש לי על עט הארה הוא באמת לשימוש מתחת לעיניים, מעל עצמות הלחיים, גשר האף וכו'. האם באמת ניתן להשתמש בעט הארה כקונסילר לפנים לכיסוי פיגמנטציה, או כפי שאני חושדת המאפרת לא מבינה כלום ואני צריכה להחזיר את המוצר?

למעלה