עיניים

hayasi1

New member
עיניים

שלום לאחרונה שמתי לב כי בעין שמאל מופיעות נקודות שחורות ובנוסף יש מעין מסך/ערפל המפריע לראייה תקינה. בביקור אצל הרופא ולאחר בדיקת הרשתית נאמר לי כי אין בעייה ברשתית וכי התופעה שלי מוכרת אך אין הסברים ואין שום טיפול לבעייה וכי עלי לחיות כך ולהסתגל למצב. שאלתי היא האם נכון הדבר כי אין פתרון לבעייה? קשה להאמין שבמאה שלנו עלי להסתגל לחוסר נוחות שכזה. אשמח באם תגיבו לפנייתי ותוסיפו לי מידע אודות בעייתי. תודה חיה

נקודות שחורות

שלום רב, מדובר בשינויים בזגוגית העדשה. ב 15% מהמקרים כשהם קורים נוצר גם קרע ברשתית, שכנראה אין לך אם נבדקת. אם יש קרע ברשתית עושים לייזר סביבו כדי להקטין את הסיכוי שתתפתח היפרדות רשתית אולם בעכירויות בזגוגית לא מטפלים. הסיבה היא לא חוסר התקדמות של הרפואה אלא שמדובר באי נוחות שבדרך כלל מתרגלים אליה ואילו הוצאת זגוגית העין שהייתה יכולה לפתור את הבעיה (והיא בשימוש במחלות אחרות) מסוכנת. לכן, איןמה לעשות, אך מצד שני זה לא מסוכן. אם יש שינוי בנקודות, הופעת ברקים או ירידה בראייה יש להיבדק שוב לראות אם לא הופיע קרע ברשתית בברכה פרופ´ ענת לבנשטיין

hayasi1

New member
עיניים

מודה לך מאד על התיחסותך. אני עדיין מתקשה להבין מדוע עלי לחיות באי נוחות שכזו. קשה לקבל. שוב תודה חיה

למעלה