עיריית ירושלים משהה את בניית האולם החדש

roi cohen

New member
עיריית ירושלים משהה את בניית האולם החדש

שאמור להיבנות בכניסה לעיר ולהיות הגדול באירופה- 15,000 מקומות. בתחילת השבוע התקיימה הצבעה ראשונית לאישור התחלת הבנייה אך החרדים הצביעו נגד. אין ספק שזהו צעד מפגר נוסף של העירייה ושל אולמרט בראשה, שמוכיח שוב ושוב הכדורסל בירושלים לא מעניין אותו.

roy_ma

New member
פוליטיקה? סכסוכים פנימיים?

מה זה מפריע לחרדים? המשחקים, כולם, בימי חול, לא פוגעים ברגשות!

roi cohen

New member
רועי, כל מה שגוזל כסף מחרדים- מפריע

אני יודע שאני קצת מערב פוליטיקה, אבל כסף לאולם משמעו פחות כסף להם. ואולמרט חייב לציית להם. מה שמצחיק הוא, שטיפוח טדי והגדלתו יוצרת בעקיפין חילול שבת, אבל כאן אולמרט עקשן, כי זה למען בית``ר... בכל המדינה הזאת- ה כ ל פוליטיקה!!!

roi cohen

New member
האולם חשוב לא רק להפועל.

בניית האולם תתרום רבות לכדוסל הישראלי גם כן. 15,000 מקומות זו כמות לא מבוטלת, הכי גדולה באירופה.

McDVD

New member
כמה שזה מצער זה נכון

במדינת ישראל הכל פוליטיות פנימיות ולא רק בספורט אלא בכל תחום.חבל שפוליטיקה מונעת מירושלים להיות עיר ספורטיבית לכל דבר ולהוסיף לה מרכז ספורט שיהווה אטרקציה לפחות כמו יד אליהו. פשוט חבל.

זה לא יפה....

להגיד שאולמרט לא מעניין אותו כדורסל. בין ראשי העיריות שמגדירים את עצמם כחובבי ספורט נראה לי שאולמרט יכול להוביל

roi cohen

New member
על מה אתה מדבר???

לאולמרט איכפת רק מבית``ר, ולהיראות טוב בעיני החרדים, כי אלמלא הם הוא אפס מאופס. (בעצם, גם ככה הוא אפס).

McDVD

New member
גם זה נכון

רועי אתה לוהט היום.למרות שזו גלישה פוליטית אני מסכים לחלוטין.הוא לא רוצה לעצבן את החרידים והוא שפוט שלהם.איכפת לו באמת רק מבית``ר.נראה לי אפילו אם תזכו באליפות זה לא יזיז לו.

McDVD

New member
עם זה אני מסכים לחלוטין.

לאהוד אולמרט לא איפת מכדורסל.מה שיש לו בראש זה רק בית``ר ירושלים.וכמובן כדורגל.חבל.בנוסף צריך לזכור שהוא קודם כל פוליטיקאי ואיכפת לו רק מעצמו.הוא לא רוצה לעצבן את החרדים שהיוו הרוב שלו.וגם לתהליכים יותר מתקדמים שהחרדים יעזרו לו. אז לאומרט לא איכפת מהכדורסל.איכפת לו רק מבית``ר (הארורים) ומהחרדים שהוא שפוט שלהם.

למעלה